Транспортно-експедиторська компанія
ПН-ПТ: 10.00 - 19:00

Вантажні перевезення Автоцистерною

Розрахувати
перевезення
вашого вантажу за 10 хв
-10% скидка на первую перевозку
Преимущества
Працюємо на ринку з 2015 року
Працюємо на ринку з 2015 року
Завдяки досвіду впораємося із завданням будь-якої складності.
Без посередників та переплат
Без посередників та переплат
Кожному клієнту – відповідний за ціною вид вантажоперевезень без втрати якості.
Моніторинг доставки вантажів
Моніторинг доставки вантажів
Клієнт може запросити інформацію про місцезнаходження вантажу у будь-який час.
Доставка день у день
Доставка день у день
Залишайте заявку сьогодні і чекайте на ваш вантаж наступного дня.
Транспорт по всій Україні та Європі
Транспорт по всій Україні та Європі
Для цього ми маємо доступ до широкої мережі автотранспорту.

Ми готові запропонувати нашим клієнтам професійні послуги з перевезення нафтопродуктів та харчових рідин в автоцистернах. Наш досвідчений персонал та сучасний парк техніки гарантують надійну доставку вантажів у строк та за розумною ціною. А тісна співпраця з міжнародними партнерами забезпечує безпечне транспортування продукції до країн Європи.

Сучасні автоцистерни для перевезення будь-якого вантажу

Наша компанія має великий автопарк спецтехніки, яка дозволяє нам перевозити широку різноманітність продукції, включаючи:

  • Нафтопродукти — бензин, дизельне паливо, мазут, гас і і т.д. Цистерни для перевезення нафтопродуктів відповідають усім правилам та нормам безпеки. Проходять строгу перевірку перед відправкою вантажу і перебувають під постійним моніторингом у дорозі.

  • Хімічні речовини — кислоти, луги, розчинники та ін. Кожна цистерна для перевезення зрідженого газу, спирту та інших хімічних речовин ретельно упаковується з метою запобігти витоку та інших можливих проблем під час транспортування.

  • Харчові продукти— молоко, соки, олія та інші рідкі та пастоподібні продукти харчування. Кожна автоцистерна для харчових рідин відповідає правилам гігієни та температурного режиму. Це дозволяє зберегти якість та свіжість вантажу. Також у нашому автопарку є харчова цистерна напівпричіп меншого обсягу.

  • Питна вода та інші рідини, призначені для споживання людиною або тваринами. Якщо вам необхідно перевести питну воду у великих обсягах, ми надамо відповідну автоцистерну для транспортування.

Крім того, у нашому автопарку також є цистерни для перевезення інших видів вантажів, наприклад, бітуму, бетону, рідких добрив, сировини та матеріали для виробництва.

Транспортні перевезення автоцистерною: основні правила

При доставці продукції автотранспортом з цистерною особливо важливо дотримуватись усіх вимог та норм, які передбачені для окремого типу вантажу. Ми стежимо за виконанням ключових та другорядних аспектів безпеки під час виконання кожного замовлення.

Перевезення вантажів автоцистерною має низку особливостей, які потрібно враховувати при плануванні доставки, наприклад:

  • Вантаж повинен бути правильно упакований і закріплений усередині цистерни для запобігання можливості пошкодження або витоку.

  • Перевезена продукція може вимагати спеціальних умов зберігання та транспортування, таких як певна температура, вологість або захист від сонячного світла.

  • При перевезенні небезпечних вантажів необхідно дотримуватись суворих правил безпеки та проводити регулярну перевірку техніки на предмет відповідності встановленим вимогам.

Компанія NoviTrans гарантує високий рівень безпеки та якості послуг, забезпечуючи надійну доставку рідкої продукції у строк та за розумною ціною. Щоб замовити послугу перевезення вантажу автоцистерною по Україні, заповніть форму зворотнього зв'язку на novitrans.com.ua або зателефонуйте нам. Досвідчені співробітники проінформують вас по всіх пунктах та допоможуть з оформленням заявки.

Підберемо машину для вашого вантажу і подамо її в будь-яку точку за 2 години
Питання - відповідь
поширені запитання
Як замовити доставку вантажу по Україні в Novitrans?
Для того, щоб замовити вантажоперевезення по Україні, достатньо залишити заявку у формі нижче, менеджер передзвонить і уточнить усі деталі.
Як розрахувати кількість вантажу?
Для розрахунку обсягу вантажу V=A*B*H. Знаком V позначається загальний обсяг вантажу, A – довжина вантажу в метрах, B – ширина вантажу, Н – висота вантажу. Отриману цифру помножте на загальну кількість коробок.
Скільки коштує 1 км вантажоперевезення по Україні?
На вартість вантажоперевезень по Україні впливає вага вантажу та відстань. Вантаж до 3тон - від 10 грн/км, вантаж до 5 тонн - від 19 грн/км, вантаж до 10 тонн - від 23 грн/км, вантаж до 20тон - від 35 грн/км.
Як дешевше перевезти вантаж з одного міста до іншого?
З метою економії рекомендуємо скористатися попутною доставкою. Це означає, що вантаж буде відправлено з транспортом, маршрут якого збігається з пунктом призначення.
Машина буде готова виїжджати вже за годину
після підтвердження заявки
Не передаємо інформацію стороннім особам, не спам. Дані використовуються тільки для зв`язку.
Що станеться після того, як ви залишите заявку?
01
Менеджер зателефонує та уточнить деталі перевезення
02
Надасть вам розрахунок вартості
03
Складе та підпише з вами договір
04
Машину подано в обговорений час та місце