Транспортно-експедиторська компанія
ПН-ПТ: 10.00 - 19:00

Вантажні Перевезення Самоскидом

Розрахувати
перевезення
вашого вантажу за 10 хв
-10% скидка на первую перевозку
Преимущества
Працюємо на ринку з 2015 року
Працюємо на ринку з 2015 року
Завдяки досвіду впораємося із завданням будь-якої складності.
Без посередників та переплат
Без посередників та переплат
Кожному клієнту – відповідний за ціною вид вантажоперевезень без втрати якості.
Моніторинг доставки вантажів
Моніторинг доставки вантажів
Клієнт може запросити інформацію про місцезнаходження вантажу у будь-який час.
Доставка день у день
Доставка день у день
Залишайте заявку сьогодні і чекайте на ваш вантаж наступного дня.
Транспорт по всій Україні та Європі
Транспорт по всій Україні та Європі
Для цього ми маємо доступ до широкої мережі автотранспорту.

Транспортна організація NoviTrans пропонує професійні послуги з перевезення вантажів самоскидами по Україні. Сучасна техніка з нашого автопарку завдяки своїм унікальним характеристикам є ідеальним варіантом для транспортування важких та об'ємних вантажів на великі відстані. З нашою допомогою ви зможете доставити необхідну продукцію та сировину на самоскиді за вигідною ціною за км. А унікальні умови співпраці для великих та постійних клієнтів дозволять пристойно заощадити на транспортуванні.

Що можна перевезти?

Вантажоперевезення самоскидом дозволяють доставляти найрізноманітніші вантажі, включаючи наступні:

  • Сипучі матеріали. Самоскид ідеально підходить для перевезення сипких вантажів, таких як пісок, щебінь, гравій, земля та ін. Такий автотранспорт забезпечує швидкі завантажувально-розвантажувальні роботи та максимально ефективне транспортування.

  • Будівельні матеріали. Транспортні перевезення самоскидом дозволяють оперативно доставити такі будматеріали як цегла, блоки, бетон, цемент та багато інших. Ми надаємо необхідне обладнання для завантаження та розвантаження будівельних вантажів.
  • Сільськогосподарські продукти. Для автоперевезення сипких сільськогосподарських вантажів також використовуються самоскиди. З їх допомогою можна відправити зерно, овочі та фрукти на невеликі та середні відстані.

  • Відходи та сміття. Перевезення самоскидом відходів та сміття на звалище має невисоку ціну, тому також затребувана у різних напрямках.

Ми гарантуємо нашим клієнтам якісне та своєчасне виконання всіх замовлень на перевезення вантажів. Наша команда професіоналів готова відповісти на всі ваші запитання та допомогти у виборі найбільш відповідного самоскида для конкретного типу вантажу. Також у нас доступна послуга термінового відправлення та страхування.

Перевезення самоскидами від NoviTrans

Наша компанія пропонує професійні вантажоперевезення для різних видів вантажів. Ми готові якісно, швидко та безпечно доставити сипучу продукцію на будь-які відстані по всій країні.

Ось кілька основних переваг, через які варто замовити регіональні або міжнародні послуги перевезення самоскидами в NoviTrans:

  • Дослідні водії та технічно підготовлений парк автомобілів.

  • Швидка та точна оцінка вартості перевезення вантажу, а також уточнення деталей замовлення.

  • Гнучкий підхід до кожного клієнта. Ми завжди намагаємося задовольнити всі потреби замовників та надати найвигідніші умови співпраці.

  • Безпека вантажу в процесі перевезення. Ми дотримуємося всіх стандартів безпеки під час транспортування та гарантуємо, що ваша продукція буде доставлена в цілості та безпеці.

  • Зручна система оплати. Ми надаємо нашим клієнтам різні варіанти оплати, що робить процес замовлення послуги вантажоперевезення максимально зручним та простим.

Вибираючи нашу компанію для перевезення піску, будівельного сміття та інших вантажів самоскидами, ви можете бути впевнені у чіткому виконанні всіх домовленостей. Ми гарантуємо високу якість наших послуг та використовуємо сучасний автотранспорт для перевезення.

Підберемо машину для вашого вантажу і подамо її в будь-яку точку за 2 години
Питання - відповідь
поширені запитання
Як замовити доставку вантажу по Україні в Novitrans?
Для того, щоб замовити вантажоперевезення по Україні, достатньо залишити заявку у формі нижче, менеджер передзвонить і уточнить усі деталі.
Як розрахувати кількість вантажу?
Для розрахунку обсягу вантажу V=A*B*H. Знаком V позначається загальний обсяг вантажу, A – довжина вантажу в метрах, B – ширина вантажу, Н – висота вантажу. Отриману цифру помножте на загальну кількість коробок.
Скільки коштує 1 км вантажоперевезення по Україні?
На вартість вантажоперевезень по Україні впливає вага вантажу та відстань. Вантаж до 3тон - від 10 грн/км, вантаж до 5 тонн - від 19 грн/км, вантаж до 10 тонн - від 23 грн/км, вантаж до 20тон - від 35 грн/км.
Як дешевше перевезти вантаж з одного міста до іншого?
З метою економії рекомендуємо скористатися попутною доставкою. Це означає, що вантаж буде відправлено з транспортом, маршрут якого збігається з пунктом призначення.
Машина буде готова виїжджати вже за годину
після підтвердження заявки
Не передаємо інформацію стороннім особам, не спам. Дані використовуються тільки для зв`язку.
Що станеться після того, як ви залишите заявку?
01
Менеджер зателефонує та уточнить деталі перевезення
02
Надасть вам розрахунок вартості
03
Складе та підпише з вами договір
04
Машину подано в обговорений час та місце