Транспортно-експедиторська компанія
ПН-ПТ: 10.00 - 19:00

Вантажні перевезення Запоріжжя

Розрахувати
перевезення
вашого вантажу за 10 хв
-10% скидка на первую перевозку
Преимущества
Працюємо на ринку з 2015 року
Працюємо на ринку з 2015 року
Завдяки досвіду впораємося із завданням будь-якої складності.
Без посередників та переплат
Без посередників та переплат
Кожному клієнту – відповідний за ціною вид вантажоперевезень без втрати якості.
Моніторинг доставки вантажів
Моніторинг доставки вантажів
Клієнт може запросити інформацію про місцезнаходження вантажу у будь-який час.
Доставка день у день
Доставка день у день
Залишайте заявку сьогодні і чекайте на ваш вантаж наступного дня.
Транспорт по всій Україні та Європі
Транспорт по всій Україні та Європі
Для цього ми маємо доступ до широкої мережі автотранспорту.

Вантажні перевезення у місті Запоріжжя незмінно входять у перелік послуг, якими користуються приватні особи і підприємства різних галузей. Будь-яка готова продукція, сировина, рідина, техніка, паливо повинні бути доставленні до пункту прибуття у належному стані у межах узгоджених термінів. Якщо вам необхідно замовити перевезення вантажів в Запоріжжі, компанія Novitrans стане гідним вибором. Протягом 8 років ми активно працюємо у сфері міжнародних і міжміських перевезень, пропонуючи сучасний сервіс і гарантії безпечної доставки будь-яких вантажів. 

Вантажні перевезення в Запоріжжі від компанії Novitrans: ключові особливості та переваги

У штаті компанії працюють досвідчені фахівці, що є однією із важливих складових надання високоякісних послуг. Індивідуальний підхід дозволяє розробити оптимальний маршрут, врахувавши специфіку готової продукції або сировини, що транспортується. 

Чому слід замовити вантажні перевезення в Запоріжжі фахівцям Novitrans:

 
  • Демократична вартість транспортування продукції. Наша компанія працює без залучення посередників, що дозволяє формувати економічно вигідні тарифи. На остаточну вартість послуги впливають такі фактори як протяжність і ступінь складності маршруту, габарити вантажу, додаткові вимоги до пакування, температурного режиму транспортування тощо. У нас також можна вибрати попутну доставку, що дозволить економно скористатися послугами вантажоперевезення по Запорізькій області. 

  • Використання якісного транспорту. Власний автопарк спеціальної техніки з різною вантажністю дає можливість компанії запропонувати транспортний засіб для максимально якісної та безпечної доставки будь-якого вантажу. Вся спеціальна техніка вчасно проходить професійне технічне обслуговування. 

  • Організація безпечного доставлення товару. Ми працюємо з вогненебезпечними, сипучими, збірними, наливними, рефрижераторними мало- і великогабаритними вантажами. Перед завантаженням у спецтранспорт вся продукція і сировина належним чином упаковується і маркується. Якщо необхідна додаткова фіксація предметів, використовуються спеціальні конструкції. 

  • Контроль транспортних перевезень клієнтом. У будь-який час замовник може в онлайн-режимі відстежити, на якій саме ділянці маршруту в Запоріжжі чи області знаходиться його продукція.

 

Якщо виникли додаткові питання щодо вартості і особливостей організації перевезення, зверніться до наших спеціалістів за детальною консультацією.


Організація доставки

Оформлений належним чином вантаж з дотриманням правил техніки безпеки поміщається у спецтранспорт. Ви підписуєте договір, у якому вказані зобов’язання компанії. Транспорт в узгоджений час вирушає за складеним маршрутом. Після прибуття до пункту призначення стан вмісту авто перевіряється, після чого ви підписуєте акт про виконання робіт. 

Якщо необхідно замовити доставку вантажу у місто Запоріжжя, зокрема, харчових продуктів, сільськогосподарських культур, добрив, обладнання, техніки, нафтопродуктів, будматеріалів зверніться до компанії Novitrans телефоном або онлайн, вказавши контактні дані у короткій формі на сайті.

Підберемо машину для вашого вантажу і подамо її в будь-яку точку за 2 години
Питання - відповідь
поширені запитання
Скільки коштує вантажоперевезення із Запоріжжя?
Вартість вантажоперевезення із Запоріжжя залежить від ваги вантажу, обсягу та відстані. Приблизні ціни ми вказали на таблиці трохи вище на сторінці. Залишайте заявку для точного розрахунку вартості та пошуку авто.
Як замовити вантажоперевезення у Запоріжжі?
Для того, щоб замовити вантажоперевезення в місті Запоріжжя достатньо залишити заявку у формі нижче, менеджер передзвонить та уточнить усі деталі.
Скільки коштує 1 км вантажоперевезення по Україні?
На вартість вантажоперевезень по Україні впливає вага вантажу та відстань. Вантаж до 3тон - від 10 грн/км, вантаж до 5 тон - від 19 грн/км, вантаж до 10 тон - від 23 грн/км, вантаж до 20тон - від 35 грн/км.
Як дешевше перевезти вантаж з одного міста до іншого?
З метою економії рекомендуємо скористатися попутною доставкою. Це означає, що вантаж буде відправлено з транспортом, маршрут якого збігається з пунктом призначення.
Машина буде готова виїжджати вже за годину
після підтвердження заявки
Не передаємо інформацію стороннім особам, не спам. Дані використовуються тільки для зв`язку.
Що станеться після того, як ви залишите заявку?
01
Менеджер зателефонує та уточнить деталі перевезення
02
Надасть вам розрахунок вартості
03
Складе та підпише з вами договір
04
Машину подано в обговорений час та місце