Транспортно-експедиторська компанія
ПН-ПТ: 10.00 - 19:00

Вантажні Перевезення до Данії

Розрахувати
перевезення
вашого вантажу за 10 хв
-10% скидка на первую перевозку
Преимущества
Працюємо на ринку з 2015 року
Працюємо на ринку з 2015 року
Завдяки досвіду впораємося із завданням будь-якої складності.
Без посередників та переплат
Без посередників та переплат
Кожному клієнту – відповідний за ціною вид вантажоперевезень без втрати якості.
Моніторинг доставки вантажів
Моніторинг доставки вантажів
Клієнт може запросити інформацію про місцезнаходження вантажу у будь-який час.
Доставка день у день
Доставка день у день
Залишайте заявку сьогодні і чекайте на ваш вантаж наступного дня.
Транспорт по всій Україні та Європі
Транспорт по всій Україні та Європі
Для цього ми маємо доступ до широкої мережі автотранспорту.

Компанія NoviTrans пропонує надійні та швидкі перевезення вантажів на різні відстані, включаючи транспортування товарів з Данії в Україну та назад. Торгівля з цією країною щороку має великий попит і тому є кілька причин, серед яких:

 • Географічне розташування. Данія знаходиться на перетині основних транспортних маршрутів. Це робить її зручною точкою для перевезення вантажів з Європи до інших країн, включаючи Україну.

 • Якість товарів. Данія славиться своїм якісним та екологічно чистим виробництвом . Тому більшість вантажів, що перевозяться з цієї країни, залишаються затребуваними в різних куточках світу.

 • Економічна стабільність. Данія має одну з найстабільніших економік у світі. Це робить її надійним партнером для торгівлі та бізнесу.

Етапи доставки вантажу з Данії в Україну

Транспортування продукції, сировини та техніки з цієї країни нашою компанією здійснюється за надійними схемами, які довели свою високу ефективність на практиці. Як правило, міжнародні перевезення з Данії включають такі етапи:

 • Забір вантажу. Ми організуємо навантаження продукції в будь-якій вказаній клієнтом точці.

 • Митне оформлення. Наші фахівці допоможуть вам з оформленням необхідних документів для митного контролю, у тому числі при доставці вантажу з Данії до України.

 • Транспортування. Здійснюється перевезення заздалегідь узгодженим маршрутом з використанням надійного автотранспорту. Клієнт може контролювати стан перевезення в режимі реального часу та отримати всю необхідну інформацію про транспортування за потреби.

 • Розвантаження. Продукція буде доставлена у вказану точку в Україні точно вчасно. Після прибуття на місце здійснюється розвантаження та клієнтом підписується акт про виконані роботи.

Етапи перевезення з Данії до України можуть змінюватись в залежності від параметрів вантажу та особистих побажань замовника.

Основні переваги нашої компанії

Вам варто замовити автоперевезення з Данії до NoviTrans через такі плюси:

 • Гнучкі тарифи та розцінки. Ми пропонуємо конкурентоспроможні ціни на наші послуги, які можуть бути адаптовані до будь-якого бюджету.

 • Широкий спектр послуг. У NoviTrans надається широкий спектр послуг з автомобільних вантажних перевезень, включаючи перевезення з України до Данії, навантаження в будь-якій точці країни, страхування та митного брокера.

 • Дослідна команда професіоналів. Наша команда складається з досвідчених фахівців, які гарантують безпеку та збереження вантажу під час перевезення.

 • Онлайн відстеження вантажу. Ми надаємо можливість віддалено відстежувати місцезнаходження вашого вантажу протягом усього перевезення.

Кожному своєму клієнту ми готові запропонувати тільки кращий сервіс та надійність при попутному міжнародному перевезенні будь-яких типів продукції та сировини в Копенгаген або інше місто. Звертайтесь до нас, і ми зробимо все можливе, щоб ваш вантаж був доставлений вчасно та безпечно!

Підберемо машину для вашого вантажу і подамо її в будь-яку точку за 2 години
Питання - відповідь
поширені запитання
Як замовити міжнародні вантажні перевезення до Данії?
Для того, щоб замовити вантажоперевезення до Данії достатньо залишити заявку у формі нижче, менеджер передзвонить та уточнить усі деталі.
Як дешевше перевезти вантаж із однієї країни до іншої?
З метою економії рекомендуємо скористатися попутною доставкою. Це означає, що вантаж буде відправлено з транспортом, маршрут якого збігається з пунктом призначення.
Яким автопарком користується компанія Novitrans для перевезень до Данії?
Машина буде готова виїжджати вже за годину
після підтвердження заявки
Не передаємо інформацію стороннім особам, не спам. Дані використовуються тільки для зв`язку.
Що станеться після того, як ви залишите заявку?
01
Менеджер зателефонує та уточнить деталі перевезення
02
Надасть вам розрахунок вартості
03
Складе та підпише з вами договір
04
Машину подано в обговорений час та місце