Транспортно-експедиторська компанія
ПН-ПТ: 10.00 - 19:00

Вантажні перевезення Черкаси

Розрахувати
перевезення
вашого вантажу за 10 хв
-10% скидка на первую перевозку
Преимущества
Працюємо на ринку з 2015 року
Працюємо на ринку з 2015 року
Завдяки досвіду впораємося із завданням будь-якої складності.
Без посередників та переплат
Без посередників та переплат
Кожному клієнту – відповідний за ціною вид вантажоперевезень без втрати якості.
Моніторинг доставки вантажів
Моніторинг доставки вантажів
Клієнт може запросити інформацію про місцезнаходження вантажу у будь-який час.
Доставка день у день
Доставка день у день
Залишайте заявку сьогодні і чекайте на ваш вантаж наступного дня.
Транспорт по всій Україні та Європі
Транспорт по всій Україні та Європі
Для цього ми маємо доступ до широкої мережі автотранспорту.

Професійні вантажні перевезення в Черкасах входять до переліку послуг, якими користується бізнес. Вчасне транспортування як сировини, так і готової продукції є невіддільною частиною ведення підприємницької діяльності, зокрема, коли доводиться перевозити харчові продукти, сировину для виробництва продукції, техніку, паливо тощо.

 

Замовити перевезення вантажів в Черкасах й інших містах України, отримавши гарантію оперативності, безпеки і якості, можна у компанії Novitrans. Ми постійно працюємо над удосконаленням сервісу у сфері міжнародних і міжміських перевезень вантажів різного типу, у тому числі рефрижераторних, збірних, наливних, попутних, велико- і малогабаритних.

Переваги доставки вантажів з Черкас по Україні компанією Novitrans

Вчасна і зручна доставка продукції або сировини є актуальною для більшості сфер бізнесу. Компанія Novitrans пропонує наступні переваги перевезення вантажів у Черкаси:

 
  • Вигідні тарифи. Робота без посередників дає нам змогу пропонувати ціни без комісій і інших додаткових нарахувань.

  • Власний автопарк. Наявність великої кількості машин сучасних моделей у компанії автопарку дозволяє обирати транспорт, який повністю відповідає об’єму, вазі й іншим важливим характеристикам продукції і сировини. Вантажні перевезення у Черкаси організовуються з використанням зерновозів, контейнеровозів, автоцистерн, тентованих автомобілів, самоскидів тощо. Кожна одиниця техніки вчасно проходить технічне обслуговування, що дозволяє гарантувати замовникам безпечне перевезення у будь-яку точку України, у тому числі й у Черкаси, або за кордон.

  • Документальне оформлення доставок. На етапі завантаження упакованого і маркованого вантажу клієнт підписує договір з компанією. У документі міститься перелік всіх зобов’язань щодо надання послуг перевезення вантажів.

  • Чітке дотримання вимог щодо правил техніки безпеки. Наша компанія вже понад 8 років спеціалізується на вантажних перевезеннях у Черкаській області й інших регіонах. Працюємо з крихкими, швидкопсувними і вогненебезпечними вантажами, гарантуючи високу якість доставки в кінцевий пункт.

  • Можливість онлайн-трекінгу. Кожний замовник має можливість відслідковування транспорту з вантажем на будь-якій частині маршруту до Черкас або містом, оскільки компанія використовує у роботі сучасну GPS-техніку, яка забезпечує точний моніторинг.

Особливості замовлення послуг

Замовити вантажні перевезення у місті Черкаси можна у будь-який зручний час. Для цього можна скористатися короткою онлайн-формою на сайті компанії або зателефонувати за вказаним контактним номером. Наші фахівці на основі отриманої від замовника інформації складуть оптимальний маршрут, врахувавши його загальну протяжність, ступінь завантаженості доріг у регіоні, а також особливості продукції і сировини. Також це дозволить визначити, скільки коштуватиме доставка вантажу за км.

 

Наші клієнти також можуть замовити додаткові послуги з перевезення вантажів по Черкасах. Їхній повний перелік поданий на сайті компанії Novitrans.

 

Підберемо машину для вашого вантажу і подамо її в будь-яку точку за 2 години
Питання - відповідь
поширені запитання
Скільки коштує вантажоперевезення із Черкас?
Вартість вантажоперевезення із Черкас залежить від ваги вантажу, обсягу та відстані. Приблизні ціни ми вказали на таблиці трохи вище на сторінці. Залишайте заявку для точного розрахунку вартості та пошуку авто.
Як замовити вантажоперевезення у Черкасах?
Для того, щоб замовити вантажоперевезення в місті Черкаси достатньо залишити заявку у формі нижче, менеджер передзвонить та уточнить усі деталі.
Скільки коштує 1 км вантажоперевезення по Україні?
На вартість вантажоперевезень по Україні впливає вага вантажу та відстань. Вантаж до 3тон - від 10 грн/км, вантаж до 5 тон - від 19 грн/км, вантаж до 10 тон - від 23 грн/км, вантаж до 20тон - від 35 грн/км.
Як дешевше перевезти вантаж з одного міста до іншого?
З метою економії рекомендуємо скористатися попутною доставкою. Це означає, що вантаж буде відправлено з транспортом, маршрут якого збігається з пунктом призначення.
Машина буде готова виїжджати вже за годину
після підтвердження заявки
Не передаємо інформацію стороннім особам, не спам. Дані використовуються тільки для зв`язку.
Що станеться після того, як ви залишите заявку?
01
Менеджер зателефонує та уточнить деталі перевезення
02
Надасть вам розрахунок вартості
03
Складе та підпише з вами договір
04
Машину подано в обговорений час та місце