Транспортно-експедиторська компанія
ПН-ПТ: 10.00 - 19:00

Перевезення Етанолу

Розрахувати
перевезення
вашого вантажу за 10 хв
-10% скидка на первую перевозку
Преимущества
Працюємо на ринку з 2015 року
Працюємо на ринку з 2015 року
Завдяки досвіду впораємося із завданням будь-якої складності.
Без посередників та переплат
Без посередників та переплат
Кожному клієнту – відповідний за ціною вид вантажоперевезень без втрати якості.
Моніторинг доставки вантажів
Моніторинг доставки вантажів
Клієнт може запросити інформацію про місцезнаходження вантажу у будь-який час.
Доставка день у день
Доставка день у день
Залишайте заявку сьогодні і чекайте на ваш вантаж наступного дня.
Транспорт по всій Україні та Європі
Транспорт по всій Україні та Європі
Для цього ми маємо доступ до широкої мережі автотранспорту.

Перевезення етанолу та технічного спирту — відповідальна та небезпечна справа, яка потребує не тільки відповідного обладнання, а й досвідчених водіїв, які знають, як транспортувати подібні вантажі. Компанія вантажоперевезень NoviTrans спеціалізується на доставці небезпечних вантажів автомобільним транспортом. Ви можете замовити перевезення спирту Україною та за територію країни. Пропонуємо вигідні ціни на автоперевезення та надаємо повну підтримку клієнтів під час відправлення та доставки.

Які умови для перевезення етилового спирту варто враховувати?

  • Клас небезпеки. Етанол і технічний спирт відносяться до класу небезпечних вантажів. Тому для їхнього автотранспортного перевезення мають бути виконані всі необхідні вимоги, зазначені у чинному законодавстві.

  • Упаковка. Вантаж упаковується за суворими правилами, маркується спеціальними знаками та етикетками.

  • Спеціальне обладнання. Для автоперевезення такої продукції потрібні спеціалізовані установки, які мають бути обслужені та перевірені на відповідність нормам безпеки.

  • Регулярний моніторинг. Перевезення етилового спирту та інших небезпечних вантажів автотранспортом вимагає постійного спостереження, включаючи перевірку температури, рівня та стану продукції під час транспортування.

  • Необхідність спеціальних дозволів. Щоб доставити небезпечні вантажі, такі як етанол та технічний спирт, може знадобитися певна документація від державних органів чи регулюючих організацій.

  • Відповідні умови зберігання. Етанол і технічний спирт є займистими речовинами . З цієї причини вони повинні зберігатися у відповідних умовах, щоб уникнути спалаху.

Чому варто відправити етанол або спирт через компанію NoviTrans?

Ось деякі переваги нашої організації, які забезпечують успішну доставку етанолу та технічного спирту:

  • Сучасне оснащення — наш автопарк оснащений спеціальним обладнанням, яке відповідає всім вимогам щодо перевезення небезпечних вантажів.

  • Бездоганний стан автотранспорту — ми проводимо технічне обслуговування та регулярні перевірки всіх транспортних засобів.

  • Ефективність та оперативність — транспортні вантажні перевезення від нашої компанії здійснюються максимально швидко та ефективно, що дозволяє клієнтам отримувати доставку в найкоротший термін.

  • Геотехнології — ми використовуємо сучасні технології, які дозволяють відстежувати маршрути руху транспортних засобів навіть при міжнародних перевезеннях та забезпечити високий рівень безпеки.

Якщо вам необхідно доставити етанол або перевезти інші небезпечні вантажі автомобільним транспортом, залиште заявку на novitrans.com.ua. Наші фахівці зв'яжуться з вами в найкоротші терміни, підберуть оптимальні умови перевезення та розрахують вартість послуги, враховуючи індивідуальні вимоги та побажання.

Підберемо машину для вашого вантажу і подамо її в будь-яку точку за 2 години
Питання - відповідь
поширені запитання
Як замовити доставку вантажу по Україні в Novitrans?
Для того, щоб замовити вантажоперевезення по Україні, достатньо залишити заявку у формі нижче, менеджер передзвонить і уточнить усі деталі.
Як розрахувати кількість вантажу?
Для розрахунку обсягу вантажу V=A*B*H. Знаком V позначається загальний обсяг вантажу, A – довжина вантажу в метрах, B – ширина вантажу, Н – висота вантажу. Отриману цифру помножте на загальну кількість коробок.
Скільки коштує 1 км вантажоперевезення по Україні?
На вартість вантажоперевезень по Україні впливає вага вантажу та відстань. Вантаж до 3тон - від 10 грн/км, вантаж до 5 тонн - від 19 грн/км, вантаж до 10 тонн - від 23 грн/км, вантаж до 20тон - від 35 грн/км.
Як дешевше перевезти вантаж з одного міста до іншого?
З метою економії рекомендуємо скористатися попутною доставкою. Це означає, що вантаж буде відправлено з транспортом, маршрут якого збігається з пунктом призначення.
Машина буде готова виїжджати вже за годину
після підтвердження заявки
Не передаємо інформацію стороннім особам, не спам. Дані використовуються тільки для зв`язку.
Що станеться після того, як ви залишите заявку?
01
Менеджер зателефонує та уточнить деталі перевезення
02
Надасть вам розрахунок вартості
03
Складе та підпише з вами договір
04
Машину подано в обговорений час та місце