Транспортно-експедиторська компанія
ПН-ПТ: 10.00 - 19:00

Вантажні перевезення Рефрижератором

Розрахувати
перевезення
вашого вантажу за 10 хв
-10% скидка на первую перевозку
Преимущества
Працюємо на ринку з 2015 року
Працюємо на ринку з 2015 року
Завдяки досвіду впораємося із завданням будь-якої складності.
Без посередників та переплат
Без посередників та переплат
Кожному клієнту – відповідний за ціною вид вантажоперевезень без втрати якості.
Моніторинг доставки вантажів
Моніторинг доставки вантажів
Клієнт може запросити інформацію про місцезнаходження вантажу у будь-який час.
Доставка день у день
Доставка день у день
Залишайте заявку сьогодні і чекайте на ваш вантаж наступного дня.
Транспорт по всій Україні та Європі
Транспорт по всій Україні та Європі
Для цього ми маємо доступ до широкої мережі автотранспорту.

Компанія NoviTrans пропонує послуги перевезення вантажів рефрижераторами по Україні за лояльною вартістю. З нашою допомогою ви зможете швидко і безпечно відправити продукцію, що швидко псується, і товари в будь-яку точку країни. Також ми здійснюємо міжнародні перевезення рефрижераторами з дотриманням усіх норм і правил транспортування вантажу за кордон.

Коли потрібна послуга автоперевезення вантажів у холодильнику

Ми спеціалізуємося на перевезенні вантажів у рефрижераторах, які потребують певної температури та умов зберігання. У нас ви можете замовити доставку будь-якої продукції, включаючи:

 • Продукти живлення. Наші спеціалізовані автомобілі дозволяють підтримувати необхідну температуру та вологість. Продукти залишаються свіжими та не псуються під час транспортування.

 • Фармацевтичні препарати. Наша техніка дозволяє створювати стабільні умови для транспортування фармацевтики. Ми перевозимо до рефрижераторів медикаменти, вакцини, пробіотики та інші лікарські засоби.

 • Хімічні речовини. З нашою допомогою ви отримуєте можливість відправки будь-яких хімічних речовин та реагентів. Спеціалізований автотранспорт із рефрижераторами в нашому автопарку дозволяє зберегти необхідні властивості продукції та забезпечити її безпеку під час транспортування.

Ми гарантуємо якісне вантажоперевезення у рефрижераторах для кожного клієнта. Наша техніка відповідає всім необхідним стандартам та сертифікаціям, а водії мають необхідний досвід та знання для забезпечення безпеки перевезення.

Особливості перевезення рефрижератором

 • Температурний режим. Наші автоцистерни оснащені системою контролю температури, що дозволяє підтримувати необхідні умови зберігання та транспортування вантажу.

 • Місткість цистерн і контейнерів. Велика вантажопідйомність — можливість перевозити великі обсяги вантажу у рефрижераторах за один раз. У нашому автопарку є широка різноманітність спеціалізованої техніки для швидкого транспортування продукції, що швидко псується.

 • Безпека. Ми приділяємо велику увагу безпеці перевезення вантажів. Наші авто відповідають усім необхідним вимогам та встановленим на законодавчому рівні стандартам.

 • Контроль якості. Наші фахівці ретельно стежать за доставкою вантажів до холодильник на кожному етапі перевезення. Це дозволяє будь-якої миті переконатися в збереженні продукції.

Як оформити вантажоперевезення в рефрижераторах на novitrans.com.ua?

Щоб замовити послуги перевезення вантажів у холодильниках нашої компанії, вам необхідно виконати наступні кроки:

 • Звязатися з менеджером по телефону або електронною поштою, щоб залишити заявку на перевезення вантажу.

 • Вказати тип продукції для транспортування, її обсяг та характеристики (температурний режим, хімічні властивості тощо).

 • Надати точку відправлення та кінцевий пункт маршруту.

 • Озвучити бажані терміни доставки.

Наш менеджер зв'яжеться з вами, щоб уточнити деталі замовлення та погодити ціну перевезення. Після погодження умов ми оформляємо договір на надання послуг та приступаємо до реалізації доставки.

Підберемо машину для вашого вантажу і подамо її в будь-яку точку за 2 години
Питання - відповідь
поширені запитання
Як замовити доставку вантажу по Україні в Novitrans?
Для того, щоб замовити вантажоперевезення по Україні, достатньо залишити заявку у формі нижче, менеджер передзвонить і уточнить усі деталі.
Як розрахувати кількість вантажу?
Для розрахунку обсягу вантажу V=A*B*H. Знаком V позначається загальний обсяг вантажу, A – довжина вантажу в метрах, B – ширина вантажу, Н – висота вантажу. Отриману цифру помножте на загальну кількість коробок.
Скільки коштує 1 км вантажоперевезення по Україні?
На вартість вантажоперевезень по Україні впливає вага вантажу та відстань. Вантаж до 3тон - від 10 грн/км, вантаж до 5 тонн - від 19 грн/км, вантаж до 10 тонн - від 23 грн/км, вантаж до 20тон - від 35 грн/км.
Як дешевше перевезти вантаж з одного міста до іншого?
З метою економії рекомендуємо скористатися попутною доставкою. Це означає, що вантаж буде відправлено з транспортом, маршрут якого збігається з пунктом призначення.
Машина буде готова виїжджати вже за годину
після підтвердження заявки
Не передаємо інформацію стороннім особам, не спам. Дані використовуються тільки для зв`язку.
Що станеться після того, як ви залишите заявку?
01
Менеджер зателефонує та уточнить деталі перевезення
02
Надасть вам розрахунок вартості
03
Складе та підпише з вами договір
04
Машину подано в обговорений час та місце