Транспортно-експедиторська компанія
ПН-ПТ: 10.00 - 19:00

Вантажні Перевезення до Великобританії

Розрахувати
перевезення
вашого вантажу за 10 хв
-10% скидка на первую перевозку
Преимущества
Працюємо на ринку з 2015 року
Працюємо на ринку з 2015 року
Завдяки досвіду впораємося із завданням будь-якої складності.
Без посередників та переплат
Без посередників та переплат
Кожному клієнту – відповідний за ціною вид вантажоперевезень без втрати якості.
Моніторинг доставки вантажів
Моніторинг доставки вантажів
Клієнт може запросити інформацію про місцезнаходження вантажу у будь-який час.
Доставка день у день
Доставка день у день
Залишайте заявку сьогодні і чекайте на ваш вантаж наступного дня.
Транспорт по всій Україні та Європі
Транспорт по всій Україні та Європі
Для цього ми маємо доступ до широкої мережі автотранспорту.

Автотранспортні вантажоперевезення до Великобританії є одним із найпоширеніших способів доставки товарів, продукції, сировини для виробництва, автомобілів та техніки. Це пов'язано з великою кількістю переваг, які надає автомобільна доставка вантажу. Щоб особисто відчути всі плюси такого транспортування, важливо вибрати хорошу компанію-перевізника.

Однією з найкращих в Україні є організація NoviTrans. Ми здійснюємо якісну доставку вантажів з Англії до України та за зворотним маршрутом. Великий практичний досвід, продумана логістика та співпраця з перевіреними іноземними партнерами дозволяють нам реалізувати транспортування будь-якого типу та обсягу продукції точно у визначений термін.

Переваги автомобільної доставки вантажів до Англії

  • Варіативність. Автотранспортні вантажоперевезення забезпечують більшу гнучкість у виборі маршруту часу доставки. Це дозволяє більш точно планувати терміни транспортування продукції та товарів з урахуванням усіх можливих затримок.

  • Зручність. Автомобільні перевезення з України до Англії та навпаки в нашу країну є найбільш ефективним способом доставки вантажу на короткі та середні відстані. Це з можливістю здійснювати транспортування продукції без перевантаження і пересадок. Також можна здійснити дозавантаження або часткове вивантаження товару в різних пунктах на шляху прямування за бажанням замовника.

  • Безпека. Вантажоперевезення з Англії або в Англію забезпечують гарантію безпеки вантажу та зменшують ризик пошкодження товару під час перевезення. Клієнт може спостерігати за станом продукції, що перевозиться, протягом усього шляху прямування. Також надається можливість застрахувати продукцію, що перевозиться автотранспортом, від будь-яких ризиків.

  • Лояльна вартість. Ціна попутного перевезення вантажів до Англії доступна практично скрізь і забезпечує широке охоплення території. Більше того, даний вид вантажоперевезень залишається одним із найдоступніших, що дозволяє транспортувати необхідні товари, сировину та продукцію представникам малого бізнесу та приватним підприємцям. Щоб ознайомитись з тарифами та розцінками, залиште заявку на сайті.

Плюси перевезення вантажів до Великобританії від компанії NoviTrans

  • Багатолітній досвід. Наша організація має більш ніж 10-річний досвід роботи у сфері автомобільних вантажних перевезень до Лондона та інших міст Великобританії. Ми знаємо всі особливості цієї галузі та готові надати нашим клієнтам високоякісний сервіс.

  • Професіоналізм. У штаті NoviTrans працює команда професіоналів, які мають високу кваліфікацію в галузі міжнародної логістики та автотранспортних перевезень. Ми гарантуємо надійну та швидку доставку вантажів до Великобританії, незалежно від його габаритів та ваги.

  • Індивідуальний підхід. Кожен клієнт нашої компанії отримує сервіс преміальної якості . Ми готові розробити оптимальну стратегію доставки вантажу з огляду на всі ваші вимоги та побажання.

Гарантія якості. Звертаючись до нас, вам не доведеться турбуватися про безпеку вмісту фури під час перевезення до Англії.

Підберемо машину для вашого вантажу і подамо її в будь-яку точку за 2 години
Питання - відповідь
поширені запитання
Як замовити міжнародні вантажні перевезення до Великобританії?
Для того, щоб замовити вантажоперевезення до Великобританії достатньо залишити заявку у формі нижче, менеджер передзвонить та уточнить усі деталі.
Як дешевше перевезти вантаж із однієї країни до іншої?
З метою економії рекомендуємо скористатися попутною доставкою. Це означає, що вантаж буде відправлено з транспортом, маршрут якого збігається з пунктом призначення.
Яким автопарком користується компанія Novitrans для перевезень до Великобританії?
Машина буде готова виїжджати вже за годину
після підтвердження заявки
Не передаємо інформацію стороннім особам, не спам. Дані використовуються тільки для зв`язку.
Що станеться після того, як ви залишите заявку?
01
Менеджер зателефонує та уточнить деталі перевезення
02
Надасть вам розрахунок вартості
03
Складе та підпише з вами договір
04
Машину подано в обговорений час та місце