Транспортно-експедиторська компанія
ПН-ПТ: 10.00 - 19:00

Вантажні Перевезення до Болгарії

Розрахувати
перевезення
вашого вантажу за 10 хв
-10% скидка на первую перевозку
Преимущества
Працюємо на ринку з 2015 року
Працюємо на ринку з 2015 року
Завдяки досвіду впораємося із завданням будь-якої складності.
Без посередників та переплат
Без посередників та переплат
Кожному клієнту – відповідний за ціною вид вантажоперевезень без втрати якості.
Моніторинг доставки вантажів
Моніторинг доставки вантажів
Клієнт може запросити інформацію про місцезнаходження вантажу у будь-який час.
Доставка день у день
Доставка день у день
Залишайте заявку сьогодні і чекайте на ваш вантаж наступного дня.
Транспорт по всій Україні та Європі
Транспорт по всій Україні та Європі
Для цього ми маємо доступ до широкої мережі автотранспорту.

Міжнародні перевезення вантажу з Болгарії є важливим елементом сучасної торгівлі. Ця країна має у своєму розпорядженні зручне географічне положення на перетині безлічі транспортних маршрутів, що робить її одним з ключових транзитних пунктів між Західною Європою, країнами Східної та Південно-Східної Європи.

Якщо вас цікавлять перевезення з Болгарії в Україну або транспортування продукції зворотним маршрутом, рекомендуємо звернутися до фахівців з компанії NoviTrans. Наша організація має великий практичний досвід, безліч надійних партнерів та власний великий автопарк. Все це дозволяє нам реалізувати вантажні перевезення до Болгарії будь-якої складності навіть у найкоротший термін. З нашого боку ви отримуєте гарантію збереження вашого вантажу та лояльні ціни на послуги.

Плюси автомобільних вантажних перевезень до Болгарії

  • Швидкість доставки. Болгарія має близьке розташування до кордонів України. Невелика відстань, а також налагоджені автомобільні торгові маршрути, дозволяють здійснити перевезення вантажу в Софію та інші міста Болгарії в найкоротший термін. Також це важливий плюс при транспортуванні товарів з коротким терміном придатності або високою цінністю.

  • Гнучкість у виборі маршруту. Перевезення з України до Болгарії не обмежуються одним напрямом. Наша команда з транспортної логістики підбере найоптимальніший маршрут для доставки, що дозволить уникнути проблем, пов'язаних із транспортними навантаженнями або тривалими затримками.

  • Низькі тарифи перевезень. Економія коштів при доставці вантажів з Болгарії позитивно відбивається на бізнесі, незалежно від його галузі. Невисока вартість міжнародних автомобільних перевезень у цьому напрямку дозволяє вигідно транспортувати будь-яку продукцію та товари у збільшеному обсязі.

  • Можливість доставки вантажів прямо на склад або адресу клієнта. Це також забезпечує менші витрати на логістику. Крім лояльної ціни, клієнт отримує перевагу у швидкості доставки, незалежно від місця знаходження складу або кінцевого пункту для розвантаження.

Переваги співпраці з NoviTrans

Наша компанія надає професійні послуги з автомобільних вантажних перевезень до Болгарії з України. Переваги компанії NoviTrans включають:

  • Великий досвід роботи з вантажними перевезеннями в країнах Східної Європи — забезпечує високу якість наших послуг.

  • Кваліфіковані та досвідчені водії, які гарантують безпечну та своєчасну доставку вантажів.

  • Широкий вибір автотранспорту різної вантажопідйомності та типу — дозволяє нам вибрати оптимальний варіант для кожного конкретного вантажу.

  • Індивідуальний підхід до кожного клієнта та гнучкий графік роботи — дозволяє нам задовольняти потреби найвибагливіших клієнтів.

Ми готові надати власникам великого та дрібного бізнесу високоякісні та надійні послуги з вигідних розцінок на автоперевезення з Болгарії та в глиб країни. Зв'яжіться з нами для отримання детальної інформації, а також щоб замовити послугу вже зараз, та отримайте найвигідніші умови співпраці!

Підберемо машину для вашого вантажу і подамо її в будь-яку точку за 2 години
Питання - відповідь
поширені запитання
Як замовити міжнародні вантажні перевезення до Болгарії?
Для того, щоб замовити вантажоперевезення до Болгарії достатньо залишити заявку у формі нижче, менеджер передзвонить та уточнить усі деталі.
Як дешевше перевезти вантаж із однієї країни до іншої?
З метою економії рекомендуємо скористатися попутною доставкою. Це означає, що вантаж буде відправлено з транспортом, маршрут якого збігається з пунктом призначення.
Яким автопарком користується компанія Novitrans для перевезень до Болгарії?
Машина буде готова виїжджати вже за годину
після підтвердження заявки
Не передаємо інформацію стороннім особам, не спам. Дані використовуються тільки для зв`язку.
Що станеться після того, як ви залишите заявку?
01
Менеджер зателефонує та уточнить деталі перевезення
02
Надасть вам розрахунок вартості
03
Складе та підпише з вами договір
04
Машину подано в обговорений час та місце