Транспортно-експедиторська компанія
ПН-ПТ: 10.00 - 19:00

Види вантажів

Розрахувати
перевезення
вашого вантажу за 10 хв
-10% скидка на первую перевозку
Преимущества
Працюємо на ринку з 2015 року
Працюємо на ринку з 2015 року
Завдяки досвіду впораємося із завданням будь-якої складності.
Без посередників та переплат
Без посередників та переплат
Кожному клієнту – відповідний за ціною вид вантажоперевезень без втрати якості.
Моніторинг доставки вантажів
Моніторинг доставки вантажів
Клієнт може запросити інформацію про місцезнаходження вантажу у будь-який час.
Доставка день у день
Доставка день у день
Залишайте заявку сьогодні і чекайте на ваш вантаж наступного дня.
Транспорт по всій Україні та Європі
Транспорт по всій Україні та Європі
Для цього ми маємо доступ до широкої мережі автотранспорту.

Види вантажів: опис основних видів об'єктів, що перевозяться

Вантажом називається будь-який об'єкт, що перевозиться в потрібному напрямку (наприклад, від замовника до клієнта або покупця). Якість транспортування, а також розрахунок його тривалості, ціни, необхідного виду транспорту та інших важливих характеристик безпосередньо залежить від виду вантажу.

Існує кілька класифікацій товарів або елементів, що перевозяться, в логістиці переважно використовується розподіл на види вантажів, заснований на способі їх навантаження. 

Основні види вантажів за особливостями навантаження

З огляду на особливості завантаження в автомобільний або інший транспорт, можна виділити  такі види вантажів:

  • Насипні або навалочні. Як правило, такі товари розміщуються в контейнерах або інших ємностях без будь-якої додаткової упаковки або тари. Для переміщення об'єктів застосовується спеціальна техніка: навантажувачі, екскаватори, маніпулятори, транспортери різних моделей та ін. До насипних вантажів можна віднести пісок і щебінь, гранотсів, грунт, добрива, будматеріали, а також зернові культури, овочі та щільні, тверді фрукти та горіхи;

  • Наливні. Це рідини або гелеподібні (напіврідкі) субстанції, які перевозяться в бункерах, цистернах, бочках та інших ємностях різного об'єму та форми. Представниками цієї категорії є такі види вантажів, як молоко, вода, рослинні олії, нафта та нафтопродукти, спирт так далі. Більшість таких субстанцій дуже вимогливі до умов навколишнього середовища, їх перевезення здійснюється у найсуворішій відповідності до санітарно-технічних норм та правил безпеки;

  • Штучні. До цього класу відносять все, що переміщається, як єдиний об'єкт, тобто із зазначенням ваги, габаритів та інших особливостей перевезення (наприклад, об'єкт тендітний, або вибухонебезпечний). Прикладами штучних об'єктів є клітини з тваринами, коробки з речами тощо.

Види вантажів за особливостями та умовами транспортування

Всі види продукції, що перевозиться, умовно поділяються на 2 категорії: 

  • Об'єкти, які не потребують специфічних умов;

  • Товари, що транспортуються з дотриманням особливого режиму.

Наприклад, щебінь або гранотсів можна везти за будь-якої температури та погодних умов, у відкритому кузові, а молокопродукти транспортуються у закритих цистернах у рефрижераторі. 

Існують стандартні та специфічні товари. До останніх відносять живий вантаж, негабаритні або дуже великі, важкі об'єкти (вагою понад півтонни), або товари, що швидко псуються. Їхнє переміщення дорожче порівняно з трансфером звичайних об'єктів. 

Все, що транспортується з одного місця в інше, умовно ділиться на вантажі 2 видів - небезпечні та безпечні. Наприклад, молоко або вода не можуть завдати шкоди навколишньому середовищу, у той час як загоряння нафтопродуктів, або сильний витік газу незмінно спровокує катастрофу локального (і навіть глобального) масштабу. 

Перевезення в стислий термін (максимально оперативно), або створення особливого температурно-вологісного режиму, а також умов безпеки змушує задіяти додаткові ресурси та/або спеціальну техніку, а також вимагає більш продуманого, ретельного підходу до складання маршруту . При розрахунку вартості перевезення вантажів види вантажів виступають одним з основних і найважливіших ціноутворюючих факторів.

На вартість транспортних послуг також впливає вид техніки для трансферу та тієї, яка застосовується для завантаження товарів у автомобіль. Правильно (і швидко) розрахувати вартість та термін перевезення об'єктів може логістична компанія Novitrans, яка займається транспортними послугами. Зв'язатися з нами можна за телефоном, вказаним на сайті. 

Підберемо машину для вашого вантажу і подамо її в будь-яку точку за 2 години
Питання - відповідь
поширені запитання
Як замовити доставку вантажу по Україні в Novitrans?
Для того, щоб замовити вантажоперевезення по Україні, достатньо залишити заявку у формі нижче, менеджер передзвонить і уточнить усі деталі.
Як розрахувати кількість вантажу?
Для розрахунку обсягу вантажу V=A*B*H. Знаком V позначається загальний обсяг вантажу, A – довжина вантажу в метрах, B – ширина вантажу, Н – висота вантажу. Отриману цифру помножте на загальну кількість коробок.
Скільки коштує 1 км вантажоперевезення по Україні?
На вартість вантажоперевезень по Україні впливає вага вантажу та відстань. Вантаж до 3тон - від 10 грн/км, вантаж до 5 тонн - від 19 грн/км, вантаж до 10 тонн - від 23 грн/км, вантаж до 20тон - від 35 грн/км.
Як дешевше перевезти вантаж з одного міста до іншого?
З метою економії рекомендуємо скористатися попутною доставкою. Це означає, що вантаж буде відправлено з транспортом, маршрут якого збігається з пунктом призначення.
Машина буде готова виїжджати вже за годину
після підтвердження заявки
Не передаємо інформацію стороннім особам, не спам. Дані використовуються тільки для зв`язку.
Що станеться після того, як ви залишите заявку?
01
Менеджер зателефонує та уточнить деталі перевезення
02
Надасть вам розрахунок вартості
03
Складе та підпише з вами договір
04
Машину подано в обговорений час та місце