Транспортно-експедиторська компанія
ПН-ПТ: 10.00 - 19:00

Вантажні перевезення Житомир

Розрахувати
перевезення
вашого вантажу за 10 хв
-10% скидка на первую перевозку
Преимущества
Працюємо на ринку з 2015 року
Працюємо на ринку з 2015 року
Завдяки досвіду впораємося із завданням будь-якої складності.
Без посередників та переплат
Без посередників та переплат
Кожному клієнту – відповідний за ціною вид вантажоперевезень без втрати якості.
Моніторинг доставки вантажів
Моніторинг доставки вантажів
Клієнт може запросити інформацію про місцезнаходження вантажу у будь-який час.
Доставка день у день
Доставка день у день
Залишайте заявку сьогодні і чекайте на ваш вантаж наступного дня.
Транспорт по всій Україні та Європі
Транспорт по всій Україні та Європі
Для цього ми маємо доступ до широкої мережі автотранспорту.

Логістика відіграє важливу роль у розвитку економіки та торгівлі. Багато підприємців продають свою продукцію за межами міста та навіть експортують її в інші країни. Для такого типу діяльності необхідна налагоджена логістика.  

Компанія Novitrans є провідним постачальником послуг з вантажних перевезень у Житомирі. Завдяки професіоналізму та надійності, ми забезпечуємо швидку та безпечну доставку різних видів вантажів в найкоротші терміни.

Послуги перевезення вантажів від Novitrans

Пропонуємо вам замовити послуги з вантажоперевезень у Житомирі. Ми забезпечуємо недорогу доставку різних типів вантажів:

   

Клієнти можуть розраховувати на надійну та оперативну доставку вантажів з Житомира по Україні у будь-яке місце. Ми здійснюємо міжнародні та міжміські перевезення, гарантуючи цілісність вашого товару та оперативність виконання замовлення.

 

Крім професійних вантажних перевезень в Житомирі, ми надаємо додаткові сервіси, що полегшують процес: 

 

Послуги з перевезення вантажів по Житомиру та міжміська доставка товарів потребують професійного підходу. 

Ми працюємо з 2015 року і маємо багаторічний досвід у цій галузі. Наші спеціалісти володіють всіма необхідними знаннями та навичками для безпечного та ефективного перевезення вантажів у Житомирі. Компанія дбає про якість і завжди працює для досягнення бездоганного результату.

Надійність та точність є основними принципами в нашій роботі. Ми розуміємо важливість перевезення вантажу для бізнесу клієнтів і докладаємо максимум зусиль, щоб виконати цю вимогу. Застосування передових технологій моніторингу та використання надійного транспорту дозволяють забезпечувати точність та пунктуальність у виконанні вантажоперевезень у Житомирі та невелику вартість послуг.


Наша організація працює з сучасним та різноманітним автопарком – є оптимальний вибір транспортних засобів для вантажних перевезень у Житомирі. Буси, трали, тенти, зерновози, контейнеровози, самосвали, ізотерми дозволяють ефективно перевозити будь-які види товарів.


Вартість вантажних перевезень в Житомирській області

Ціни на вантажні перевезення у Житомирі визначаються кількома факторами, такими як тип вантажу, його розмір, вага, відстань, на яку потрібно перевезти та додаткові послуги. Рекомендується звернутися до компанії Novitrans для отримання точної інформації щодо розцінок. Ми зможемо надати детальний розрахунок вантажних перевезень по Житомирській області, враховуючи ваші потреби та бюджет.

Доставка вантажів з Житомира по Україні від Novitrans є надійним, професійним рішенням для бізнесу та приватних клієнтів. З професіоналізмом, надійністю та сучасним автопарком, ми забезпечуємо якісну та безпечну послугу. Тарифи достатньо дешеві, щоб ви отримали економічну вигоду (для більшого зниження вартості можна скористатись можливістю попутної доставки).

Наші менеджери розрахують, скільки коштує доставка вантажу за км з урахуванням всіх факторів (кількість, вага, транспорт тощо). Звертайтесь до нас, щоб замовити перевезення вантажів в Житомирі.

Підберемо машину для вашого вантажу і подамо її в будь-яку точку за 2 години
Питання - відповідь
поширені запитання
Скільки коштує вантажоперевезення із Житомира?
Вартість вантажоперевезення із Житомира залежить від ваги вантажу, обсягу та відстані. Приблизні ціни ми вказали на таблиці трохи вище на сторінці. Залишайте заявку для точного розрахунку вартості та пошуку авто.
Як замовити вантажоперевезення у Житомирі?
Для того, щоб замовити вантажоперевезення в місті Житомир достатньо залишити заявку у формі нижче, менеджер передзвонить та уточнить усі деталі.
Скільки коштує 1 км вантажоперевезення по Україні?
На вартість вантажоперевезень по Україні впливає вага вантажу та відстань. Вантаж до 3тон - від 10 грн/км, вантаж до 5 тон - від 19 грн/км, вантаж до 10 тон - від 23 грн/км, вантаж до 20тон - від 35 грн/км.
Як дешевше перевезти вантаж з одного міста до іншого?
З метою економії рекомендуємо скористатися попутною доставкою. Це означає, що вантаж буде відправлено з транспортом, маршрут якого збігається з пунктом призначення.
Машина буде готова виїжджати вже за годину
після підтвердження заявки
Не передаємо інформацію стороннім особам, не спам. Дані використовуються тільки для зв`язку.
Що станеться після того, як ви залишите заявку?
01
Менеджер зателефонує та уточнить деталі перевезення
02
Надасть вам розрахунок вартості
03
Складе та підпише з вами договір
04
Машину подано в обговорений час та місце