Транспортно-експедиторська компанія
ПН-ПТ: 10.00 - 19:00

Вантажні Перевезення з Люксембургу

Розрахувати
перевезення
вашого вантажу за 10 хв
-10% скидка на первую перевозку
Преимущества
Працюємо на ринку з 2015 року
Працюємо на ринку з 2015 року
Завдяки досвіду впораємося із завданням будь-якої складності.
Без посередників та переплат
Без посередників та переплат
Кожному клієнту – відповідний за ціною вид вантажоперевезень без втрати якості.
Моніторинг доставки вантажів
Моніторинг доставки вантажів
Клієнт може запросити інформацію про місцезнаходження вантажу у будь-який час.
Доставка день у день
Доставка день у день
Залишайте заявку сьогодні і чекайте на ваш вантаж наступного дня.
Транспорт по всій Україні та Європі
Транспорт по всій Україні та Європі
Для цього ми маємо доступ до широкої мережі автотранспорту.

Люксембург - це розвинена держава, розташована між Францією та Німеччиною. Внутрішнє виробництво цієї країни перевершує багато інших держав Західної Європи. А завдяки своєму привабливому географічному розташуванню, доставка різного вантажу з Люксембургу є актуальною у різні торгові напрямки, включаючи Україну.

Якщо ви шукаєте компанію для організації якісного автотранспортного вантажоперевезення, рекомендуємо звернутися до NoviTrans. Ми пропонуємо цілий комплекс послуг в галузі міжнародних перевезень з Люксембургу, включаючи підбір транспорту, збирання необхідних документів, упаковку, страхування вантажу та митне оформлення. Замовляючи вантажоперевезення під ключ, ви отримуєте максимальний результат точно вчасно, прикладаючи мінімальні зусилля.

Для яких галузей актуальні автоперевезення з Люксембургу?

  • Промисловість. Наша компанія пропонує послуги з перевезення важкого та великогабаритного обладнання, запчастин та комплектуючих, що використовуються в промисловості. Ми також можемо забезпечити доставку вантажів із Люксембургу для різних виробничих цехів та заводів.

  • Будівництво. Наші фахівці організують транспортування будівельних матеріалів, таких як: цегла, бетон, скло, металеві конструкції та багато інших. У разі потреби ми можемо забезпечити термінову доставку будматеріалів та супутнього вантажу з Люксембургу на об'єкти будівництва.

  • Медицина. Ми надаємо послуги з транспортування медичних товарів, таких , включаючи будь-які ліки та медичне обладнання. Наша компанія має досвід та знання в галузі перевезення медичних вантажів з Люксембургу до України, що гарантує їхню безпеку та правильне зберігання.

  • Роздрібна торгівля. З нашою допомогою ви можете недорого перевезти будь-який обсяг продукції для великих та дрібних магазинів. Також ми пропонуємо організувати доставку товарів на склади та магазини у будь-якій точці України.

Всі наші клієнти можуть замовити додаткові послуги з логістики, митного оформлення та страхування. Для уточнення інформації, що вас цікавить, рекомендуємо звернутися до менеджерів в онлайн-чаті або по телефону.

Тарифи та розцінки на вантажні перевезення у Люксембурзі

Ціна на попутні вантажоперевезення в NoviTrans розраховується індивідуально. Враховуються багато факторів, пов'язаних із проектом, включаючи такі:

  • відстань між пунктами відправлення та призначення;

  • вага, габарити та тип вантажу;

  • індивідуальні вимоги замовника до доставки.

Наші фахівці допоможуть вам визначити вартість послуг та підібрати найбільш підходящий тарифний план для конкретного випадку. Ми гарантуємо прозорість у розрахунках та конкурентну цінову політику, щоб наші клієнти отримували максимальну вигоду. При необхідності, ви зможете оплатити послугу перевезення в Люксембурзі на виплат. Ми приймаємо готівкові та безготівкові платежі, а також банківські транзакції.

Підберемо машину для вашого вантажу і подамо її в будь-яку точку за 2 години
Питання - відповідь
поширені запитання
Як замовити міжнародні вантажні перевезення до Люксембургу?
Для того, щоб замовити вантажоперевезення до Люксембургу достатньо залишити заявку у формі нижче, менеджер передзвонить та уточнить усі деталі.
Як дешевше перевезти вантаж із однієї країни до іншої?
З метою економії рекомендуємо скористатися попутною доставкою. Це означає, що вантаж буде відправлено з транспортом, маршрут якого збігається з пунктом призначення.
Яким автопарком користується компанія Novitrans для перевезень до Люксембургу?
Машина буде готова виїжджати вже за годину
після підтвердження заявки
Не передаємо інформацію стороннім особам, не спам. Дані використовуються тільки для зв`язку.
Що станеться після того, як ви залишите заявку?
01
Менеджер зателефонує та уточнить деталі перевезення
02
Надасть вам розрахунок вартості
03
Складе та підпише з вами договір
04
Машину подано в обговорений час та місце