Транспортно-експедиторська компанія
ПН-ПТ: 10.00 - 19:00

Міжнародні Вантажні Перевезення

Розрахувати
перевезення
вашого вантажу за 10 хв
-10% скидка на первую перевозку
Преимущества
Працюємо на ринку з 2015 року
Працюємо на ринку з 2015 року
Завдяки досвіду впораємося із завданням будь-якої складності.
Без посередників та переплат
Без посередників та переплат
Кожному клієнту – відповідний за ціною вид вантажоперевезень без втрати якості.
Моніторинг доставки вантажів
Моніторинг доставки вантажів
Клієнт може запросити інформацію про місцезнаходження вантажу у будь-який час.
Доставка день у день
Доставка день у день
Залишайте заявку сьогодні і чекайте на ваш вантаж наступного дня.
Транспорт по всій Україні та Європі
Транспорт по всій Україні та Європі
Для цього ми маємо доступ до широкої мережі автотранспорту.
Міжнародні перевезення

- транспортно-експедиторська компанія, що спеціалізується на міжнародних вантажних перевезеннях, а також перевезеннях по Україні. Успішно ведемо діяльність з 2015 року

Для нас важливо не просто доставити вантаж, але побудувати партнерські та чесні стосунки із замовником. Ми доставляємо тонни різних вантажів щодня. Маємо всі необхідні знання та інструменти щоб вирішувати логістичні задачі будь-якої складності.

Міжнародні автомобільні вантажні перевезення від NoviTrans — чудова можливість швидко та недорого доставити необхідний вантаж до будь-якої точки Європи, Туреччини та інших країн. Ми тісно співпрацюємо з перевіреними партнерами за межами нашої країни, що дозволяє здійснити міжнародні перевезення на вантажних авто в найкоротші терміни та з гарантією безпеки.

Щорово до нас звертаються десятки власників великого та дрібного бізнесу з різних галузей, які залишаються задоволені нашими послугами на 100%. Ми готові реалізувати вантажні міжнародні перевезення будь-якої складності завдяки сучасному автопарку зі спеціалізованого транспорту, дружній команді професіоналів та налагодженій логістичній системі.

Як здійснюються міжнародні перевезення вантажів?

Міжнародні авто вантажоперевезення - це складний процес, що включає кілька етапів:

 • Планування. На цьому етапі визначається вид вантажу, вибирається оптимальний маршрут і складається документація, необхідна перевезення.

 • Навантаження. Вантаж повинен бути правильно упакований і завантажений на транспортне засіб, з урахуванням усіх вимог безпеки та правил перевезення.

 • Транспортування. Завантажена продукція, сировина або техніка доставляється на місце призначення за заданим маршрутом, з урахуванням усіх законодавчих та технічних вимог.

 • Розвантаження. Вантаж розвантажується на місці призначення, з урахуванням усіх правил, щоб уникнути пошкоджень чи втрат.

Також доводиться враховувати особливості міжнародних автотранспортних перевезень, які включають:

 • Різні правила та регулювання. Кожна країна має свої стандарти та умови щодо міжнародних вантажних автоперевезень. Це може включати вимоги до документів, наявність спеціальної техніки тощо.

 • Мовний бар'єр. У багатьох випадках водії транспорту міжнародних перевезень можуть зіштовхнутися з мовними проблемами. Як правило, це ускладнює комунікацію та знижує швидкість оформлення документів.

 • Необхідність перетину кордонів. Міжнародні перевезення вантажів автомобільним транспортом можуть вимагати перетину кількох країн. Отже, потрібно неодноразово проходити митний контроль та оформляти відповідну документацію.

Чому варто звернутися до нашої компанії міжнародних вантажних перевезень?

Ось деякі з переваг організації NoviTrans:

 • Досвід та професіоналізм. Ми більше 10 років займаємося організацією міжнародних вантажоперевезень в Україну та з країни. Працюємо лише з професійними водіями та іноземними партнерами.

 • Надійність. Ми гарантуємо своїм клієнтам безпеку та точність доставки вантажу у строк, що дозволяє скоротити ризики та уникнути непередбачених ситуацій.

 • Індивідуальний підхід. Наша команда розробляє оптимальні рішення щодо міжнародної доставки вантажів кожного конкретного випадку. Це дозволяє реалізувати завдання будь-якої складності з урахуванням усіх індивідуальних вимог та побажань замовника.

 • Оптимальна вартість. Ми пропонуємо конкурентоспроможні ціни та гарантуємо прозорість у розрахунках, що дозволяє нашим кліентам отримувати максимальний прибуток від міжнародних перевезень та доставки вантажів фурами.

Залишіть заявку на сайті для уточнення деталей та замовлення послуги – і ми з вами зв'яжемося.

Підберемо машину для вашого вантажу і подамо її в будь-яку точку за 2 години
Питання - відповідь
поширені запитання
Як замовити міжнародні вантажні перевезення?
Для того, щоб замовити міжнародні вантажоперевезення, достатньо залишити заявку у формі нижче, менеджер передзвонить і уточнить усі деталі.
Як дешевше перевезти вантаж із однієї країни до іншої?
З метою економії рекомендуємо скористатися попутною доставкою. Це означає, що вантаж буде відправлено з транспортом, маршрут якого збігається з пунктом призначення.
Яким автопарком користується компанія Novitrans для міжнародних перевезень?
Машина буде готова виїжджати вже за годину
після підтвердження заявки
Не передаємо інформацію стороннім особам, не спам. Дані використовуються тільки для зв`язку.
Що станеться після того, як ви залишите заявку?
01
Менеджер зателефонує та уточнить деталі перевезення
02
Надасть вам розрахунок вартості
03
Складе та підпише з вами договір
04
Машину подано в обговорений час та місце