Транспортно-експедиторська компанія
ПН-ПТ: 10.00 - 19:00

Митний брокер

Розрахувати
перевезення
вашого вантажу за 10 хв
-10% скидка на первую перевозку
Преимущества
Працюємо на ринку з 2015 року
Працюємо на ринку з 2015 року
Завдяки досвіду впораємося із завданням будь-якої складності.
Без посередників та переплат
Без посередників та переплат
Кожному клієнту – відповідний за ціною вид вантажоперевезень без втрати якості.
Моніторинг доставки вантажів
Моніторинг доставки вантажів
Клієнт може запросити інформацію про місцезнаходження вантажу у будь-який час.
Доставка день у день
Доставка день у день
Залишайте заявку сьогодні і чекайте на ваш вантаж наступного дня.
Транспорт по всій Україні та Європі
Транспорт по всій Україні та Європі
Для цього ми маємо доступ до широкої мережі автотранспорту.

Митний брокер

Митний брокер - професіонал, який займається оформленням та супроводом процесу розмитнення та замитування вантажів. Звернення до такого фахівця супроводжується низкою переваг під час проведення міжнародної торгівлі. Якщо ви шукаєте брокера з розмитнення та замитування вантажів, рекомендуємо звернутися до фахівців компанії NoviTrans.

Наші послуги митного оформлення

  • Професійні консультації. Митний брокер допоможе вам з вибором оптимального режиму та інших питань, пов'язаних з оформленням та доставкою продукції через кордон.

  • Розробка оптимальної стратегії. Брокер може розробити найкращу стратегію для вашого бізнесу з огляду на всі особливості міжнародної торгівлі. Фахівець проведе грамотну замитування та розмитнення вантажу з дотриманням усіх законів та максимальною фінансовою вигодою для клієнта.

  • Підготовка документів. Наші фахівці допоможуть з підготовкою всіх необхідних договорів та паперів для митного оформлення вантажів та товарів. Реалізувати цей процес можна лише з певними знаннями та навичками. Тому довіряти замитування та розмитнення товарів слід лише кваліфікованому фахівцю.

  • Контроль за процесом митного оформлення. Наш представник може відстежувати поточне стан справ і вирішувати проблеми, що виникають.

  • Робота з органами. Ця послуга дозволяє спростити процес митного оформлення міжнародних вантажів та прискорити їхнє проходження через український кордон.

  • Супровід. Наш спеціаліст може супроводжувати продукцію, що перевозиться, на всіх етапах. митного оформлення експортних та імпортних вантажів, що дозволяє контролювати процес та мінімізувати ризики.

  • Вирішення спірних питань. Ми допомагаємо своїм клієнтам у грамотному та оперативне вирішення будь-яких проблем з державними органами, а також з іншими учасниками міжнародної торгівлі.

Причини замовити митне оформлення у NoviTrans

  • Економія часу та грошей. Наші кваліфіковані фахівці володіють всією необхідною інформацією та досвідом у даній сфері, що дозволяє швидко та ефективно вирішувати питання, що виникають. Це значно заощаджує час та гроші, які ви можете витратити на самостійне вирішення проблем.

  • Мінімізація ризиків та помилок. Митне оформлення перевезення вантажів — складне сфера, яка потребує знань та досвіду. Недотримання правил і норм може призвести до затримок, штрафів і навіть конфіскації вантажу. Наш брокер мінімізує ризики виникнення таких проблем та допомагає уникнути помилок.

  • Кваліфікована допомога. Наш спеціаліст надає консультації та рекомендації щодо всіх питанням у цій сфері. Він може допомогти у виборі оптимального маршруту доставки, найкращого режиму митниці тощо.

Хочете переправити вантаж через кордон швидко, безпечно та з мінімальними фінансовими витратами? Замовте послугу митне оформлення компанії NoviTrans. Отримайте професійну допомогу у вирішенні будь-яких питань, пов'язаних з митницею!

Підберемо машину для вашого вантажу і подамо її в будь-яку точку за 2 години
Питання - відповідь
поширені запитання
Скільки коштує 1 км вантажоперевезення по Україні?
На вартість вантажоперевезень по Україні впливає вага вантажу та відстань. Вантаж до 3тон - від 10 грн/км, вантаж до 5 тонн - від 19 грн/км, вантаж до 10 тонн - від 23 грн/км, вантаж до 20тон - від 35 грн/км.
Як дешевше перевезти вантаж з одного міста до іншого?
З метою економії рекомендуємо скористатися попутною доставкою. Це означає, що вантаж буде відправлено з транспортом, маршрут якого збігається з пунктом призначення.
Машина буде готова виїжджати вже за годину
після підтвердження заявки
Не передаємо інформацію стороннім особам, не спам. Дані використовуються тільки для зв`язку.
Що станеться після того, як ви залишите заявку?
01
Менеджер зателефонує та уточнить деталі перевезення
02
Надасть вам розрахунок вартості
03
Складе та підпише з вами договір
04
Машину подано в обговорений час та місце