Транспортно-експедиторська компанія
ПН-ПТ: 10.00 - 19:00

Перевезення Щебеню, Піску, Гравія

Розрахувати
перевезення
вашого вантажу за 10 хв
-10% скидка на первую перевозку
Преимущества
Працюємо на ринку з 2015 року
Працюємо на ринку з 2015 року
Завдяки досвіду впораємося із завданням будь-якої складності.
Без посередників та переплат
Без посередників та переплат
Кожному клієнту – відповідний за ціною вид вантажоперевезень без втрати якості.
Моніторинг доставки вантажів
Моніторинг доставки вантажів
Клієнт може запросити інформацію про місцезнаходження вантажу у будь-який час.
Доставка день у день
Доставка день у день
Залишайте заявку сьогодні і чекайте на ваш вантаж наступного дня.
Транспорт по всій Україні та Європі
Транспорт по всій Україні та Європі
Для цього ми маємо доступ до широкої мережі автотранспорту.

Перевезення щебеню, піску та гравію є важливим елементом у забезпеченні будівельних робіт. Особливо важливо дотримуватися своєчасної доставки під час таких транспортних операцій, тому що матеріали використовуються безпосередньо з коліс. Для того, щоб транспортування піску, гравію та щебеню на об'єкт пройшло гладко, рекомендується замовити перевезення цього вантажу автотранспортом.

Компанія NoviTrans має власний автопарк, що включає самоскиди, тенти та машини з містким бортовим кузовом. Це дозволяє нам організувати вантажоперевезення щебеню, піску, гравію та інших сипучих будматеріалів будь-яких обсягів. Звертаючись до нас, ви зможете доставити необхідні вантажі по Україні, а також замовити міжнародні перевезення автомобільним транспортом за доступними тарифами. Всю необхідну інформацію можна отримати у менеджерів телефоном або онлайн на сайті novitrans.com.ua.

Які методи перевезення піску, щебеню та гравію ми використовуємо?

Автоперевезення таких матеріалів можуть бути здійснені кількома способами, кожен з яких має свої переваги:

  • Насипний метод. Матеріали насипаються в кузов таким чином, щоб їхній обсяг не виходив за краї бортів. Цей метод найбільш зручний для вивантаження і менш витратний, тому що не вимагає додаткових зусиль для захисту вантажу під час перевезення.

  • Метод з тентом. При перевезенні гравію та інших сипучих будматеріалів на далекі відстані або понад бортову лінію, кузов покривається тентом з брезенту або іншого спеціального матеріалу. Цей метод дозволяє відправити більше вантажу за один раз з мінімальними втратами.

  • Метод у контейнерах. Пісок або гравій завантажуються в спеціальні тарні ємності, наприклад, контейнери. Цей спосіб забезпечує найменші втрати матеріалу під час транспортування, проте процес завантаження та розвантаження більш трудомісткий, потребує більше часу та ресурсів.

Всі три методи перевезення піску, гравію та щебеню мають вигідну ціну. Все тому, що вони спрямовані на зменшення втрат під час транспортування внаслідок висипання вмісту кузова, запобігання засміченню доріг та пошкодженню дорожнього покриття, а також захисту транспорту та пішоходів від можливої шкоди.

Переваги вантажоперевезення щебеню та піску з NoviTrans

Наша компанія є досвідченим перевізником вантажів автомобільним транспортом. NoviTrans вдалося досягти бездоганної репутації на ринку, тому що ми:

  • Оцінюємо обсяг робіт і підбираємо автомобілі, враховуючи їхню вантажопідйомність та інші параметри.

  • Маємо в автопарку тільки сучасні автомобілі в хорошому технічному стані.

  • Утримуємо в штаті персонал з великим практичним досвідом та високим рівнем кваліфікації в галузі відправлення та доставки вантажів.

  • Готові надати допомогу в оформленні всіх необхідних документів для перевезення.

  • Пропонуємо найдоступніші ціни на послуги. Вартість перевезення щебеню, піску та гравію здійснюється індивідуально з урахуванням обсягу вантажу, типу вантажівки та відстані.

  • Надаємо можливість відстеження вантажу в дорозі.

  • Пропонуємо клієнтам додаткові послуги, такі як страхування та супровід.

Замовити вантажоперевезення щебеню, піску та гравію ви можете у NoviTrans. Отримайте вигідні та зручні умови співпраці від професіоналів своєї справи!

Підберемо машину для вашого вантажу і подамо її в будь-яку точку за 2 години
Питання - відповідь
поширені запитання
Як замовити доставку вантажу по Україні в Novitrans?
Для того, щоб замовити вантажоперевезення по Україні, достатньо залишити заявку у формі нижче, менеджер передзвонить і уточнить усі деталі.
Як розрахувати кількість вантажу?
Для розрахунку обсягу вантажу V=A*B*H. Знаком V позначається загальний обсяг вантажу, A – довжина вантажу в метрах, B – ширина вантажу, Н – висота вантажу. Отриману цифру помножте на загальну кількість коробок.
Скільки коштує 1 км вантажоперевезення по Україні?
На вартість вантажоперевезень по Україні впливає вага вантажу та відстань. Вантаж до 3тон - від 10 грн/км, вантаж до 5 тонн - від 19 грн/км, вантаж до 10 тонн - від 23 грн/км, вантаж до 20тон - від 35 грн/км.
Як дешевше перевезти вантаж з одного міста до іншого?
З метою економії рекомендуємо скористатися попутною доставкою. Це означає, що вантаж буде відправлено з транспортом, маршрут якого збігається з пунктом призначення.
Машина буде готова виїжджати вже за годину
після підтвердження заявки
Не передаємо інформацію стороннім особам, не спам. Дані використовуються тільки для зв`язку.
Що станеться після того, як ви залишите заявку?
01
Менеджер зателефонує та уточнить деталі перевезення
02
Надасть вам розрахунок вартості
03
Складе та підпише з вами договір
04
Машину подано в обговорений час та місце