Транспортно-експедиторська компанія
ПН-ПТ: 10.00 - 19:00

Перевезення швидкопсувних вантажів

Розрахувати
перевезення
вашого вантажу за 10 хв
-10% скидка на первую перевозку
Преимущества
Працюємо на ринку з 2015 року
Працюємо на ринку з 2015 року
Завдяки досвіду впораємося із завданням будь-якої складності.
Без посередників та переплат
Без посередників та переплат
Кожному клієнту – відповідний за ціною вид вантажоперевезень без втрати якості.
Моніторинг доставки вантажів
Моніторинг доставки вантажів
Клієнт може запросити інформацію про місцезнаходження вантажу у будь-який час.
Доставка день у день
Доставка день у день
Залишайте заявку сьогодні і чекайте на ваш вантаж наступного дня.
Транспорт по всій Україні та Європі
Транспорт по всій Україні та Європі
Для цього ми маємо доступ до широкої мережі автотранспорту.

Перевезення вантажів, що швидко псуються, спеціальним автомобільним транспортом — трудомісткий і відповідальний процес, що вимагає особливої уважності та професіоналізму. Наша компанія має багаторічний досвід у вантажоперевезеннях та може запропонувати своїм клієнтам широкий спектр послуг із транспортування такої продукції. Перевезення скоропорту від NoviTrans здійснюється швидко, якісно, з гарантією безпеки та за вигідною вартістю.

Які види скоропорту ми перевозимо?

 • Продукти харчування — молочні вироби, свіжі овочі та фрукти, м'ясо та риба.

 • Фармацевтичні препарати та медичні вироби, які потребують особливого зберігання та транспортування за певної температури.

 • Квіти та рослини, які потребують догляду, а також підтримання оптимального температурного режиму та рівня вологості.

 • Косметичні та парфумерні товари, які вимагають захисту від світла та тепла.

 • Хімічні речовини, перевезення яких пов'язані з рядом складнощів.

 • Електронні пристрої та компоненти, що вимагають захисту від вологи та статичної електрики.

 • Кров та інші біологічні матеріали, які потребують особливого зберігання та певних умов доставки.

Наша компанія готова надати високоякісні послуги з організації перевезень вантажів, що швидко псуються, на автотранспорті, враховуючи всі особливості та вимоги до кожного виду продукції. Ми маємо сучасну техніку та досвідчених фахівців, які гарантують безпеку та збереження ваших товарів під час доставки.

Складності автоперевезення скоропорту 

 • Умови транспортування. Деякий вантаж, що швидко псується, вимагає зберігання в певній температурній зоні. Тому перевезти подібну продукцію можна лише спеціалізованим автотранспортом.

 • Обмежений час зберігання. Скоропсовані вантажі часто мають обмежений термін зберігання, що потребує швидкої та ефективної доставки автомобільним транспортом.

 • Ризик пошкодження під час перевезення. Деякий скоропорт, наприклад, продукти харчування або медикаменти може пошкодитися під час перевезення. А відправка вимагає особливої обережності під час навантаження.

 • Необхідність спеціального обладнання. Для доставки більшості вантажів, що швидко псуються, потрібно певне обладнання, таке як холодильники чи ізотермічні контейнери. У нашому автопарку є всі необхідні види транспорту із спеціальним обладнанням.

Етапи перевезення вантажів, що швидко псуються, автотранспортом

 • Підготовка транспортування. Цей етап включає упаковку продукції, її маркування, підготовку документів та узгодження всіх деталей перевезення із замовником.

 • Навантаження на транспорт. Важливо дотримуватися всіх правил завантаження для подальшого перевезення, щоб вантаж був захищений від пошкоджень та не порушувався його температурний режим.

 • Транспортування. Наші водії ретельно стежать за станом вантажу, роботою допоміжного обладнання та дорожніх умов під час перевезення.

 • Вивантаження. Після прибуття на місце призначення здійснюється розвантаження продукції, що перевозиться та перевіряється її стан, після чого вантаж передається замовнику та підписується акт про виконані роботи.

Замовити регіональні або міжнародні перевезення продуктів, що швидко псуються, спеціалізованим автомобільним транспортом у компанії NoviTrans за вигідною ціною можна прямо з телефону або комп'ютера. Для цього достатньо зайти на офіційний сайт novitrans.com.ua та залишити онлайн-заявку. Також можна оформити замовлення за допомогою наших менеджерів.

Підберемо машину для вашого вантажу і подамо її в будь-яку точку за 2 години
Питання - відповідь
поширені запитання
Як замовити доставку вантажу по Україні в Novitrans?
Для того, щоб замовити вантажоперевезення по Україні, достатньо залишити заявку у формі нижче, менеджер передзвонить і уточнить усі деталі.
Як розрахувати кількість вантажу?
Для розрахунку обсягу вантажу V=A*B*H. Знаком V позначається загальний обсяг вантажу, A – довжина вантажу в метрах, B – ширина вантажу, Н – висота вантажу. Отриману цифру помножте на загальну кількість коробок.
Скільки коштує 1 км вантажоперевезення по Україні?
На вартість вантажоперевезень по Україні впливає вага вантажу та відстань. Вантаж до 3тон - від 10 грн/км, вантаж до 5 тонн - від 19 грн/км, вантаж до 10 тонн - від 23 грн/км, вантаж до 20тон - від 35 грн/км.
Як дешевше перевезти вантаж з одного міста до іншого?
З метою економії рекомендуємо скористатися попутною доставкою. Це означає, що вантаж буде відправлено з транспортом, маршрут якого збігається з пунктом призначення.
Машина буде готова виїжджати вже за годину
після підтвердження заявки
Не передаємо інформацію стороннім особам, не спам. Дані використовуються тільки для зв`язку.
Що станеться після того, як ви залишите заявку?
01
Менеджер зателефонує та уточнить деталі перевезення
02
Надасть вам розрахунок вартості
03
Складе та підпише з вами договір
04
Машину подано в обговорений час та місце