Транспортно-експедиторська компанія
ПН-ПТ: 10.00 - 19:00

Страхування

Розрахувати
перевезення
вашого вантажу за 10 хв
-10% скидка на первую перевозку
Преимущества
Працюємо на ринку з 2015 року
Працюємо на ринку з 2015 року
Завдяки досвіду впораємося із завданням будь-якої складності.
Без посередників та переплат
Без посередників та переплат
Кожному клієнту – відповідний за ціною вид вантажоперевезень без втрати якості.
Моніторинг доставки вантажів
Моніторинг доставки вантажів
Клієнт може запросити інформацію про місцезнаходження вантажу у будь-який час.
Доставка день у день
Доставка день у день
Залишайте заявку сьогодні і чекайте на ваш вантаж наступного дня.
Транспорт по всій Україні та Європі
Транспорт по всій Україні та Європі
Для цього ми маємо доступ до широкої мережі автотранспорту.

Транспортне страхування вантажів - це одна з найважливіших складових логістичної діяльності будь-якої компанії, що займається перевезеннями. Адже завжди є ризик виникнення непередбачених обставин, таких як крадіжка, псування, затримка тощо. Щоб не потрапити в неприємну ситуацію, слід звернутися за страхуванням доставки вантажів до професіоналів — до транспортної організації NoviTrans.

Ми співпрацюємо з перевіреними страховими компаніями та надаємо повний спектр послуг у цьому напрямку. З нашою допомогою ви зможете здійснити міжнародне та регіональне страхування вантажів за найвигіднішою ціною. Ми спеціалізуємося на доставці всіх видів продукції, сировини та техніки. Також у нас можна реалізувати страхування перевезення небезпечних вантажів з оформленням супутньої документації.

Які види страхування ми пропонуємо?

  • Повне — найбільш надійне покриття всіх можливих ризиків, пов'язаних з перевезенням. Воно включає покриття всіх можливих збитків, які можуть виникнути під час втрати, пошкодження, крадіжки або затримки. Вартість страхування вантажу у такий спосіб залишається високою. Але при цьому забезпечується повний захист продукції, що перевозиться.

  • На конкретний ризик — це покриття лише певних ризиків, наприклад , Втрата або пошкодження майна, що перевозиться. Цей варіант страхування вантажу відрізняється вигіднішою ціною, оскільки покриває ті ризики, які найімовірніші у конкретній ситуації. Клієнт може обрати кілька видів страхування на конкретні ризики для максимального захисту свого майна.

  • Страхування на перевезення вантажу — покриття ризиків, які можуть виникнути під час транспортування. Як правило, така страховка вантажів обмежена певним періодом часу, який відповідає датам початку та закінчення перевезення. Цей варіант страхування є найбільш економічним, якщо вантаж перевозиться на невелику відстань протягом короткого періоду часу.

Плюси транспортного страхування транспортування вантажів у NoviTrans

  • Експертиза та досвід — наші фахівці мають досвід роботи з різними види вантажів. Можуть надати найбільш ефективні та надійні варіанти страховки з огляду на всі можливі ситуації та особливості перевезення.

  • Покриття всіх ризиків — ми давно працюємо в даній сфері, тому знаємо, що може піти негаразд. З нами ви захистите себе від таких неприємностей як: втрата, пошкодження, крадіжка, затримка, помилки під час навантаження та ін.

  • Гнучкість — ми пропонуємо різні види послуг, які можуть бути налаштовані під конкретні потреби та побажання клієнта. У нас ви зможете повністю або вибірково покрити конкретні ризики.

  • Захист бізнесу — страхування є гарантом захисту клієнта від втрат і несподіваних витрат, які можуть виникнути під час перевезення, особливо на далекі відстані.

Замовляйте страхування CMR за вигідною вартістю на novitrans.com.ua. Отримайте гарантію покриття витрат від професіоналів!

Підберемо машину для вашого вантажу і подамо її в будь-яку точку за 2 години
Питання - відповідь
поширені запитання
Скільки коштує 1 км вантажоперевезення по Україні?
На вартість вантажоперевезень по Україні впливає вага вантажу та відстань. Вантаж до 3тон - від 10 грн/км, вантаж до 5 тонн - від 19 грн/км, вантаж до 10 тонн - від 23 грн/км, вантаж до 20тон - від 35 грн/км.
Як дешевше перевезти вантаж з одного міста до іншого?
З метою економії рекомендуємо скористатися попутною доставкою. Це означає, що вантаж буде відправлено з транспортом, маршрут якого збігається з пунктом призначення.
Машина буде готова виїжджати вже за годину
після підтвердження заявки
Не передаємо інформацію стороннім особам, не спам. Дані використовуються тільки для зв`язку.
Що станеться після того, як ви залишите заявку?
01
Менеджер зателефонує та уточнить деталі перевезення
02
Надасть вам розрахунок вартості
03
Складе та підпише з вами договір
04
Машину подано в обговорений час та місце