Транспортно-експедиторська компанія
ПН-ПТ: 10.00 - 19:00

Вантажні перевезення Суми

Розрахувати
перевезення
вашого вантажу за 10 хв
-10% скидка на первую перевозку
Преимущества
Працюємо на ринку з 2015 року
Працюємо на ринку з 2015 року
Завдяки досвіду впораємося із завданням будь-якої складності.
Без посередників та переплат
Без посередників та переплат
Кожному клієнту – відповідний за ціною вид вантажоперевезень без втрати якості.
Моніторинг доставки вантажів
Моніторинг доставки вантажів
Клієнт може запросити інформацію про місцезнаходження вантажу у будь-який час.
Доставка день у день
Доставка день у день
Залишайте заявку сьогодні і чекайте на ваш вантаж наступного дня.
Транспорт по всій Україні та Європі
Транспорт по всій Україні та Європі
Для цього ми маємо доступ до широкої мережі автотранспорту.

Вантажоперевезення у місті Суми — це популярна послуга, що використовується підприємствами, діяльність яких тісно пов’язана з транспортуванням різноманітних вантажів: харчових продуктів, техніки, будівельного обладнання, сільськогосподарської продукції тощо. Правильна організація логістики, професіональний підбір спеціальних транспортних засобів, належне пакування і маркування визначає якість послуг з перевезення вантажів по Сумах. Ці й інші важливі переваги пропонує компанія Novitrans.

Переваги міжміських і міжнародних перевезень вантажу Сумів від Novitrans

Замовити перевезення вантажів в Сумах можна у будь-який зручний час. Наша компанія пропонує підприємцям, приватним особам, власникам складських приміщень такі переваги як:

 
  • Економічно обґрунтовані тарифи. Ретельне планування оптимального маршруту, врахування всіх характеристик продукції і сировини, яка транспортується, дозволяє сформувати вигідну для клієнта вартість перевезення вантажів у місті Суми. Демократичні ціни також обумовлені тим, що компанія працює без залучення посередників.

  • Великий вибір вантажної техніки. Компанія володіє сучасним автопарком, що включає зерновози, трали, бензовози, самоскиди й іншу спецтехніку. Організовуючи доставку вантажів з Сумів по Україні, спеціалісти підбирають транспорт, враховуючи загальну масу, об’єм й інші фізичні параметри сировини і продукції. Для доставки вогненебезпечних речовин, наприклад, бензину й інших нафтопродуктів використовуємо автоцистерни. Всі транспортні засоби вчасно проходять технічне обслуговування, що додатково гарантує безпеку перевезень.

  • Документальне оформлення вантажних перевезень по Сумській області й іншим регіонам. З кожним замовником укладається договір, у якому чітко прописуються всі зобов’язання компанії Novitrans щодо надання послуг перевезення вантажів. Після прибуття продукції і сировини за вказаною адресою вміст спецтранспорту обов’язково перевіряється на предмет пошкоджень. Якщо компанія повною мірою виконала свої зобов’язання, клієнт підписує відповідний акт.

  • Гарантія безпеки перевезень. Ми працюємо з вантажами найрозповсюдженіших типів, зокрема, попутними, сипучими, потенційно небезпечними, рефрижераторними, мало- і великогабаритними. Продукція упаковується, маркується і завантажується у транспорт з дотриманням правил техніки безпеки.

  • Відстеження переміщення вантажів онлайн. У будь-який час ви можете дізнатися, на якій ділянці маршруту до міста Суми знаходиться транспортний засіб, який доставляє вашу продукцію або сировину.

  • Індивідуальний підхід. Наші фахівці враховують всі вимоги і побажання щодо планування маршруту і термінів доставки. Це дозволяє надавати високоякісні послуги.

Як замовити вантажоперевезення у місті Суми

Якщо бажаєте замовити професійні вантажні перевезення в Сумах, зверніться до фахівців нашої компанії телефоном або онлайн. Спеціалісти повідомлять, скільки коштує доставка вантажу за км в залежності від протяжності маршруту, а також нададуть професійну консультацію з інших важливих питань.

Підберемо машину для вашого вантажу і подамо її в будь-яку точку за 2 години
Питання - відповідь
поширені запитання
Скільки коштує вантажоперевезення із Сум?
Вартість вантажоперевезення із Сум залежить від ваги вантажу, обсягу та відстані. Приблизні ціни ми вказали на таблиці трохи вище на сторінці. Залишайте заявку для точного розрахунку вартості та пошуку авто.
Як замовити вантажоперевезення у Сумах?
Для того, щоб замовити вантажоперевезення в місті Суми достатньо залишити заявку у формі нижче, менеджер передзвонить та уточнить усі деталі.
Скільки коштує 1 км вантажоперевезення по Україні?
На вартість вантажоперевезень по Україні впливає вага вантажу та відстань. Вантаж до 3тон - від 10 грн/км, вантаж до 5 тон - від 19 грн/км, вантаж до 10 тон - від 23 грн/км, вантаж до 20тон - від 35 грн/км.
Як дешевше перевезти вантаж з одного міста до іншого?
З метою економії рекомендуємо скористатися попутною доставкою. Це означає, що вантаж буде відправлено з транспортом, маршрут якого збігається з пунктом призначення.
Машина буде готова виїжджати вже за годину
після підтвердження заявки
Не передаємо інформацію стороннім особам, не спам. Дані використовуються тільки для зв`язку.
Що станеться після того, як ви залишите заявку?
01
Менеджер зателефонує та уточнить деталі перевезення
02
Надасть вам розрахунок вартості
03
Складе та підпише з вами договір
04
Машину подано в обговорений час та місце