Транспортно-експедиторська компанія
ПН-ПТ: 10.00 - 19:00

Великогабаритні перевезення

Розрахувати
перевезення
вашого вантажу за 10 хв
-10% скидка на первую перевозку
Преимущества
Працюємо на ринку з 2015 року
Працюємо на ринку з 2015 року
Завдяки досвіду впораємося із завданням будь-якої складності.
Без посередників та переплат
Без посередників та переплат
Кожному клієнту – відповідний за ціною вид вантажоперевезень без втрати якості.
Моніторинг доставки вантажів
Моніторинг доставки вантажів
Клієнт може запросити інформацію про місцезнаходження вантажу у будь-який час.
Доставка день у день
Доставка день у день
Залишайте заявку сьогодні і чекайте на ваш вантаж наступного дня.
Транспорт по всій Україні та Європі
Транспорт по всій Україні та Європі
Для цього ми маємо доступ до широкої мережі автотранспорту.

Доставка великогабаритних вантажів є складним логістичним процесом, який потребує спеціального оснащення, кваліфікованого персоналу та ретельного планування. Тільки з професійним підходом та врахуванням усіх нюансів можна гарантувати безпечне транспортування. Компанія NoviTrans з Києва пропонує продумані та надійні рішення для клієнтів, яким необхідно відправити та перевезти великогабаритні вантажі автомобільним транспортом.

У нашому автопарку є сучасні бортові та спеціалізовані низькорамні причепи, а також важкі вантажівки, які дозволять реалізувати безпечне транспортування на будь-яку відстань. Ми враховуємо габарити, підбираємо оптимальний маршрут та графік доставки, оформляємо всі необхідні документи та дозволи, що відповідають встановленим державним нормам.

Що потрібно враховувати при перевезенні великогабаритної доставки?

  • Розмір і вага. Техніка або продукція, що перевозиться, повинна не перевищувати вантажопідйомність транспортного засобу та відповідати його габаритам.

  • Тип транспорту. Доставка важких вантажів може вимагати бортової вантажівки або низькорамний трейлер. А великогабаритні вироби та обладнання не перевезти без контейнеровозу чи спеціалізованого причепа.

  • Маршрут. Важливо оцінити потенційні перешкоди на шляху перевезення великогабаритних важких вантажів. Низькі мости, різкі та затяжні повороти, вузькі дороги та інші критерії можуть значно ускладнити процес транспортування.

  • Дозволи. Необхідно дотримуватись усіх відповідних норм, встановлених в законодавстві. країни, особливо під час міжнародного транспортування. Цей процес повинен включати отримання дозволів на проектні та нестандартні вантажі, а також вимогу супроводу або спеціальних позначень.

  • Страхування. Доставка великих та важких вантажів має бути застрахована відповідним чином. Це дозволить захистити його від потенційних пошкоджень або втрат під час транспортування.

  • Комунікація. Ефективний зв'язок та своєчасне інформування між усіма учасниками процесу перевезення забезпечить безпечну доставку великих та довгих вантажів як по Україні, так і до країн Європи.

Правильне планування та організація з урахуванням усіх цих факторів дозволяє нам реалізувати транспортування з гарантією безпеки прямо до пункту призначення.

Послуги перевезення довгомірних та великогабаритних вантажів NoviTrans

Головна мета нашої організації — встановлення партнерських та сумлінних відносин із кожним клієнтом. Фахівці з NoviTrans, які займаються логістикою, готові допомогти з вибором найкращих варіантів перевезення, а також запропонувати найлояльніші ціни на автоперевезення негабаритних товарів. Щоб замовити відправку та доставку великого вантажу за вигідною вартістю, достатньо зателефонувати нам, написати в онлайн-чат або на електронну пошту.

Підберемо машину для вашого вантажу і подамо її в будь-яку точку за 2 години
Питання - відповідь
поширені запитання
Як замовити доставку вантажу по Україні в Novitrans?
Для того, щоб замовити вантажоперевезення по Україні, достатньо залишити заявку у формі нижче, менеджер передзвонить і уточнить усі деталі.
Як розрахувати кількість вантажу?
Для розрахунку обсягу вантажу V=A*B*H. Знаком V позначається загальний обсяг вантажу, A – довжина вантажу в метрах, B – ширина вантажу, Н – висота вантажу. Отриману цифру помножте на загальну кількість коробок.
Скільки коштує 1 км вантажоперевезення по Україні?
На вартість вантажоперевезень по Україні впливає вага вантажу та відстань. Вантаж до 3тон - від 10 грн/км, вантаж до 5 тонн - від 19 грн/км, вантаж до 10 тонн - від 23 грн/км, вантаж до 20тон - від 35 грн/км.
Як дешевше перевезти вантаж з одного міста до іншого?
З метою економії рекомендуємо скористатися попутною доставкою. Це означає, що вантаж буде відправлено з транспортом, маршрут якого збігається з пунктом призначення.
Машина буде готова виїжджати вже за годину
після підтвердження заявки
Не передаємо інформацію стороннім особам, не спам. Дані використовуються тільки для зв`язку.
Що станеться після того, як ви залишите заявку?
01
Менеджер зателефонує та уточнить деталі перевезення
02
Надасть вам розрахунок вартості
03
Складе та підпише з вами договір
04
Машину подано в обговорений час та місце