Транспортно-експедиторська компанія
ПН-ПТ: 10.00 - 19:00

Вантажні перевезення Кривий Ріг

Розрахувати
перевезення
вашого вантажу за 10 хв
-10% скидка на первую перевозку
Преимущества
Працюємо на ринку з 2015 року
Працюємо на ринку з 2015 року
Завдяки досвіду впораємося із завданням будь-якої складності.
Без посередників та переплат
Без посередників та переплат
Кожному клієнту – відповідний за ціною вид вантажоперевезень без втрати якості.
Моніторинг доставки вантажів
Моніторинг доставки вантажів
Клієнт може запросити інформацію про місцезнаходження вантажу у будь-який час.
Доставка день у день
Доставка день у день
Залишайте заявку сьогодні і чекайте на ваш вантаж наступного дня.
Транспорт по всій Україні та Європі
Транспорт по всій Україні та Європі
Для цього ми маємо доступ до широкої мережі автотранспорту.

Вантажні перевезення в м. Кривий Ріг є послугою, яка має постійний та потужний попит. Багато компаній зі сфери торгівлі не мають власного автопарку, натомість замовляють грузові автівки різного розміру, аби перевозити товари. Міжміські перевезення або доставка вантажів по місту — наша організація готова до співпраці!

Доставка вантажу: Кривий Ріг та інші міста

Замовити перевезення вантажів у Кривому Розі не складно: варто зателефонувати до компанії Novitrans, обговорити всі деталі, аби обрати оптимальний варіант. Наші розцінки вигідні, компанія має великий досвід в організації різних маршрутів, а наш парк автівок дозволяє виконати будь-яке замовлення — його вага може бути від 3 то 20 тонн.

Автопарк компанії має у наявності трали, зерновози, контейнеровози, а також транспорт для перевезення будматеріалів, нафтопродуктів. Ціна на вантажні перевезення у Кривому Розі або ж по країні чи за її межі складається з різних факторів:

  • який вантаж треба перевезти (різновид, тип, вага вантажу);

  • наскільки складний маршрут та яка його довжина (міський, міжміський, міжнародний);

  • чи існують особливі потреби або побажання у клієнта.

Перевезення вантажу завжди починається з планування: потрібно скласти маршрут, який дозволить не витрачати зайвий час та пальне. Важливий етап — підписання договору. Йому передує обговорення цін та визначення остаточної вартості замовлення, а вже після менеджери компанії розпочинають працювати на повну силу.

Переваги співпраці із Novitrans 

Наша компанія працює на ринку давно, тому ми можемо запропонувати кожному клієнту дійсно індивідуальний підхід. Вам потрібні вантажні перевезення у Кривому Розі? Ми готові розробити графік, спланувати все, підібрати необхідні транспортні засоби, а на додаток гарантувати безпеку всіх перевезень, а значить, товарів клієнта.

Великий автопарк, що складається з різноманітних автівок — можливість організувати доставку вантажу у Кривому Розі будь-якій компанії. Ми працюємо максимально прозоро, аби кожен клієнт міг контролювати процес на будь-якому етапі, натомість всі працівники у компанії — майстри своєї справи, відповідальні та чесні. Ми завжди витримуємо терміни, які прописані у договорі, можемо перевезти будь-що будь-куди. Це означає, що менеджери вміють працювати з різними вантажами — від простих до надскладних.

Замовити перевезення вантажів у Кривому Розі можна і на сайті — всі заявки оброблюються оперативно. Перед початком співпраці кожен новий клієнт може ознайомитися не лише із тарифами, але й з усіма тонкощами перевезення вантажів у Кривому Розі, по Україні або ж міжнародних перевезень.

Послуги, які пропонує Novitrans, надаються у сучасному форматі. Ми не стоїмо на місці, а йдемо вперед, застосовуючи нові технології, надихаючись досвідом найкращих європейських компаній.

Недорогі вантажоперевезення по Кривому Рогу можливі, варто лише прийти до нас. Звертайтесь, аби побачити це на власні очі!

Підберемо машину для вашого вантажу і подамо її в будь-яку точку за 2 години
Питання - відповідь
поширені запитання
Скільки коштує вантажоперевезення із Кривого Рогу?
Вартість вантажоперевезення із Кривого Рогу залежить від ваги вантажу, обсягу та відстані. Приблизні ціни ми вказали на таблиці трохи вище на сторінці. Залишайте заявку для точного розрахунку вартості та пошуку авто.
Як замовити вантажоперевезення у Кривому Розі?
Для того, щоб замовити вантажоперевезення в місті Кривий Ріг достатньо залишити заявку у формі нижче, менеджер передзвонить та уточнить усі деталі.
Скільки коштує 1 км вантажоперевезення по Україні?
На вартість вантажоперевезень по Україні впливає вага вантажу та відстань. Вантаж до 3тон - від 10 грн/км, вантаж до 5 тон - від 19 грн/км, вантаж до 10 тон - від 23 грн/км, вантаж до 20тон - від 35 грн/км.
Як дешевше перевезти вантаж з одного міста до іншого?
З метою економії рекомендуємо скористатися попутною доставкою. Це означає, що вантаж буде відправлено з транспортом, маршрут якого збігається з пунктом призначення.
Машина буде готова виїжджати вже за годину
після підтвердження заявки
Не передаємо інформацію стороннім особам, не спам. Дані використовуються тільки для зв`язку.
Що станеться після того, як ви залишите заявку?
01
Менеджер зателефонує та уточнить деталі перевезення
02
Надасть вам розрахунок вартості
03
Складе та підпише з вами договір
04
Машину подано в обговорений час та місце