Транспортно-експедиторська компанія
ПН-ПТ: 10.00 - 19:00

Вантажні перевезення Тернопіль

Розрахувати
перевезення
вашого вантажу за 10 хв
-10% скидка на первую перевозку
Преимущества
Працюємо на ринку з 2015 року
Працюємо на ринку з 2015 року
Завдяки досвіду впораємося із завданням будь-якої складності.
Без посередників та переплат
Без посередників та переплат
Кожному клієнту – відповідний за ціною вид вантажоперевезень без втрати якості.
Моніторинг доставки вантажів
Моніторинг доставки вантажів
Клієнт може запросити інформацію про місцезнаходження вантажу у будь-який час.
Доставка день у день
Доставка день у день
Залишайте заявку сьогодні і чекайте на ваш вантаж наступного дня.
Транспорт по всій Україні та Європі
Транспорт по всій Україні та Європі
Для цього ми маємо доступ до широкої мережі автотранспорту.

Вантажні перевезення в Тернополі відносяться до найбільш популярних серед підприємців послуг. Внутрішньоміські і міжміські перевезення дозволяють зручно та оперативно доставити до кінцевого пункту призначення будівельні матеріали, нафтопродукти, деревину, зерно й інший вантаж.

Перевезення вантажів (Тернопіль і область) пропонується на вигідних для клієнта умовах компанією Novatrans. Великий досвід організації міжрегіональних і міжнародних перевезень, власний автопарк сучасного спецтранспорту, відповідальне ставлення до надання послуг, демократичні розцінки дають нам змогу активно співпрацювати з бізнесом, незалежно від ніші. Замовити послуги можна у будь-який зручний для вас час!

З яких етапів складається вантажоперевезення по Тернопільській області

Якщо вам необхідно замовити професійні послуги вантажних перевезень у Тернополі, зверніться до наших спеціалістів зручним для себе способом: онлайн або телефоном. Це дозволить оперативно з’ясувати всі важливі деталі співробітництва.

 

Будь-яка доставка вантажу у Тернополі складається з наступних важливих етапів:

 
  • Оформлення вантажу. Продукція, яку необхідно доставити, повинна бути задокументована, упакована і промаркована належним чином.

  • Підбір спецтранспорту. Для того щоб перевезення вантажів в Тернополі виявилось максимально якісним, наші спеціалісти ретельно підбирають транспортний засіб, враховуючи об’єм, фактичну вагу, тип, ударостійкість вантажу.

  • Логістика. На цьому наші фахівці складають оптимальний маршрут і розраховують загальну вартість перевезень. Укладається договір, у якому прописуються зобов’язання компанії, що надає послуги з доставки.

  • Завантаження транспорту. Всі роботи виконуються з чітким дотриманням правил техніки безпеки і урахуванням особливостей продукції, що транспортується. Це дозволяє уникнути пошкоджень і псування скляних виробів, продуктів харчування, фармакологічної продукції, добрив тощо.

  • Безпосереднє транспортування. Наші водії дотримуються узгодженого оптимального маршруту, що дає можливість доставляти вантаж у рамках визначеного терміну. Кожний замовник, який вирішив замовити вантажні перевезення в Тернополі, може бути впевненим, що його товар, техніка або сировина у чітко обумовлений термін прибуде у місце призначення. Якщо ви замовили автомобільні перевезення у Тернополі, можете відстежувати переміщення вантажу онлайн на будь-якій ділянці маршруту.

  • Розвантаження у кінцевому пункті. Доставлена за вказаною адресою сировина і продукція вивантажується із дотриманням правил безпеки. Вміст перевіряється на предмет можливих пошкоджень. Якщо клієнт не має будь-яких претензій щодо якості виконання робіт і стану вантажу, він підписує акт про виконання компанією робіт, згідно з прописаними у договорі зобов’язаннями.


Перевезення вантажів в Тернополі недорого компанією Novatrans

Замовивши послуги спеціалістів нашої компанії, ви зможете дешево і якісно перевезти будь-яку продукцію, техніку, сировину й інший вантаж як у межах України, так і за кордон. Також пропонуємо вигідні і зручні попутні автомобільні перевезення у Тернополі з використанням рефрижераторів, автоцистерн, зерновозів, контейнеровозів й іншого спецтранспорту з різною вантажопідйомністю.

Підберемо машину для вашого вантажу і подамо її в будь-яку точку за 2 години
Питання - відповідь
поширені запитання
Скільки коштує вантажоперевезення із Тернополя?
Вартість вантажоперевезення із Тернополя залежить від ваги вантажу, обсягу та відстані. Приблизні ціни ми вказали на таблиці трохи вище на сторінці. Залишайте заявку для точного розрахунку вартості та пошуку авто.
Як замовити вантажоперевезення у Тернополі?
Для того, щоб замовити вантажоперевезення в місті Тернопіль достатньо залишити заявку у формі нижче, менеджер передзвонить та уточнить усі деталі.
Скільки коштує 1 км вантажоперевезення по Україні?
На вартість вантажоперевезень по Україні впливає вага вантажу та відстань. Вантаж до 3тон - від 10 грн/км, вантаж до 5 тон - від 19 грн/км, вантаж до 10 тон - від 23 грн/км, вантаж до 20тон - від 35 грн/км.
Як дешевше перевезти вантаж з одного міста до іншого?
З метою економії рекомендуємо скористатися попутною доставкою. Це означає, що вантаж буде відправлено з транспортом, маршрут якого збігається з пунктом призначення.
Машина буде готова виїжджати вже за годину
після підтвердження заявки
Не передаємо інформацію стороннім особам, не спам. Дані використовуються тільки для зв`язку.
Що станеться після того, як ви залишите заявку?
01
Менеджер зателефонує та уточнить деталі перевезення
02
Надасть вам розрахунок вартості
03
Складе та підпише з вами договір
04
Машину подано в обговорений час та місце