Транспортно-експедиторська компанія
ПН-ПТ: 10.00 - 19:00

Вантажні перевезення Хмельницький

Розрахувати
перевезення
вашого вантажу за 10 хв
-10% скидка на первую перевозку
Преимущества
Працюємо на ринку з 2015 року
Працюємо на ринку з 2015 року
Завдяки досвіду впораємося із завданням будь-якої складності.
Без посередників та переплат
Без посередників та переплат
Кожному клієнту – відповідний за ціною вид вантажоперевезень без втрати якості.
Моніторинг доставки вантажів
Моніторинг доставки вантажів
Клієнт може запросити інформацію про місцезнаходження вантажу у будь-який час.
Доставка день у день
Доставка день у день
Залишайте заявку сьогодні і чекайте на ваш вантаж наступного дня.
Транспорт по всій Україні та Європі
Транспорт по всій Україні та Європі
Для цього ми маємо доступ до широкої мережі автотранспорту.

Транспортно-експедиторська компанія Novitrans пропонує вантажні перевезення в Хмельницькому. Працюємо не тільки по Хмельницькій області, а також по всій Україні та за її межами, перевозимо різні види та обсяги вантажів. Маємо власний автопарк, центри консолідації вантажів, завантаження та вивантаження товарів, що дозволяє забезпечити комплекс транспортних послуг для бізнес-компаній та індивідуальних клієнтів.

Що ми перевозимо: типи вантажів

Звернувшись до компанії Novitrans в Хмельницькому, ви можете замовити вантажні перевезення:

Транспортні перевезення з Хмельницького можуть бути однією з ланок поставки вантажів за межі країни. В такому випадку ми запропонуємо скористатися нашими послугами, щоб доставити вантаж до морських, залізничних або авіатерміналів для перевантаження товарів на інші види транспорту.

Чим ми перевозимо: автопарк компанії Novitrans

Перевезення вантажів в Хмельницькому здійснюється вантажним автотранспортом місткістю до 20 тон закритим або відкритим способом. Ми пропонуємо сучасні вантажівки, які регулярно проходять техогляд та технічне обслуговування. Серед іншого клієнти можуть скористатися послугами трала, зерновоза, цистерн рефрижераторів тощо. Повний перелік транспортних засобів, доступних для замовлення можна подивитись тут.

Переваги співпраці з компанією Novitrans

  • Економія часу. Протягом 2-х годин підберемо і надамо необхідну техніку для завантаження.

  • Широкий вибір транспорту. Наявність автотранспорту різного призначення і вантажопідйомності дозволяє здійснювати відпраку і доставку будь-якого вантажу, зокрема наливного, сипучого, велико- та негабаритного.

  • Швидкість. Чітка логістика забезпечує оперативну доставку вантажа по Хмельницькій області найкращим маршрутом.

  • Безпека. Завантаження і розвантаження відбувається досвідченим персоналом, а постійний супровід вантажа диспетчером гарантує безпеку перевезень протягом всього періоду транспортування. Клієнт може відслідковувати етапи доставки в режимі реального часу через GPS-трекер.

  • Страхування і документи. Оформлення всіх необхідних документів та страхування вантажа в Хмельницькому та за його межами ми цілком беремо на себе.

  • Наша компанія пропонує замовити перевезення вантажів в Хмельницькому не тільки цілими фурами, або іншим габаритним автотранспортом, але й скористатись послугою консолідованих відправлень – збірних або попутних перевезень. Таке транспортування є найбільш економічно вигідним для невеликих компаній: вантажі невеликого об’єму об’єднуються в одну партію. Це зручно, якщо треба замовити регулярне або одноразове перевезення товару за доступною ціною.


Вартість вантажоперевезення

Ціна вантажних перевезень в Хмельницькому залежить від обсягу товарів та відстані, на яку необхідно транспортувати продукцію клієнта. Щоб дізнатися остаточну суму і замовити послугу, залиште свої дані на сайті, менеджер зв’яжеться з вами, щоб уточнити деталі перевезення і оформити договір про співпрацю.

Підберемо машину для вашого вантажу і подамо її в будь-яку точку за 2 години
Питання - відповідь
поширені запитання
Скільки коштує вантажоперевезення із Хмельницького?
Вартість вантажоперевезення із Хмельницького залежить від ваги вантажу, обсягу та відстані. Приблизні ціни ми вказали на таблиці трохи вище на сторінці. Залишайте заявку для точного розрахунку вартості та пошуку авто.
Як замовити вантажоперевезення у Хмельницькому?
Для того, щоб замовити вантажоперевезення в місті Хмельницький достатньо залишити заявку у формі нижче, менеджер передзвонить та уточнить усі деталі.
Скільки коштує 1 км вантажоперевезення по Україні?
На вартість вантажоперевезень по Україні впливає вага вантажу та відстань. Вантаж до 3тон - від 10 грн/км, вантаж до 5 тон - від 19 грн/км, вантаж до 10 тон - від 23 грн/км, вантаж до 20тон - від 35 грн/км.
Як дешевше перевезти вантаж з одного міста до іншого?
З метою економії рекомендуємо скористатися попутною доставкою. Це означає, що вантаж буде відправлено з транспортом, маршрут якого збігається з пунктом призначення.
Машина буде готова виїжджати вже за годину
після підтвердження заявки
Не передаємо інформацію стороннім особам, не спам. Дані використовуються тільки для зв`язку.
Що станеться після того, як ви залишите заявку?
01
Менеджер зателефонує та уточнить деталі перевезення
02
Надасть вам розрахунок вартості
03
Складе та підпише з вами договір
04
Машину подано в обговорений час та місце