Транспортно-експедиторська компанія
ПН-ПТ: 10.00 - 19:00

Вантажні Перевезення до Німеччини

Розрахувати
перевезення
вашого вантажу за 10 хв
-10% скидка на первую перевозку
Преимущества
Працюємо на ринку з 2015 року
Працюємо на ринку з 2015 року
Завдяки досвіду впораємося із завданням будь-якої складності.
Без посередників та переплат
Без посередників та переплат
Кожному клієнту – відповідний за ціною вид вантажоперевезень без втрати якості.
Моніторинг доставки вантажів
Моніторинг доставки вантажів
Клієнт може запросити інформацію про місцезнаходження вантажу у будь-який час.
Доставка день у день
Доставка день у день
Залишайте заявку сьогодні і чекайте на ваш вантаж наступного дня.
Транспорт по всій Україні та Європі
Транспорт по всій Україні та Європі
Для цього ми маємо доступ до широкої мережі автотранспорту.

Автомобільні вантажні перевезення до Німеччини - це один із найпопулярніших способів транспортування товарів у Європі. Німецький ринок вантажоперевезень є одним із найбільших на європейському континенті та пропонує безліч переваг. Якщо ви шукаєте перевірений партнер з автоперевезень з Німеччини, рекомендуємо ознайомитися з пропозиціями компанії NoviTrans.

Ми давно працюємо в цьому бізнесі та знаємо, як реалізувати будь-які завдання щодо транспортування продукції та товарів для наших клієнтів. У нашому розпорядженні є широкий автопарк різної техніки, яка дозволяє реалізувати якісну та безпечну доставку будь-яких вантажів з Німеччини до України за лояльною ціною. Вам залишається лише залишити заявку на офіційному сайті novitrans.com.ua, обговорити тариф та інші деталі з нашим менеджером, а також вказати бажані терміни транспортування.

Плюси перевезення вантажів з Німеччини

  • Зручне географічне розташування. Німеччина знаходиться в центрі Європи, тому її територія є транзитним коридором між Західною та Східною Європою. Це робить вантажоперевезення дуже ефективними та економічно вигідними. Дозволяє реалізувати перевезення вантажів з України та інших країн до Німеччини навіть з обмеженим бюджетом.

  • Розвинена інфраструктура. Висококласні дороги та автомагістралі — важливі складові, які забезпечують швидке та безпечне транспортування продукції. Німеччина у цьому плані перебуває у лідерах серед європейських країн. Ви зможете гарантувати збереження вантажу під час транспортування, незалежно від його типу та маси.

  • Висока якість послуг вантажоперевезення. Міжнародні перевезення з Німеччини від компанії NoviTrans дозволяють швидко та недорого доставити необхідну продукцію, техніку та різні товари. З нами вам не доведеться турбуватися про оформлення необхідних документів, проходження митниці або страхування. Досвідчені фахівці вирішать будь-які питання щодо транспортування вантажів з України чи в Україну, а також нададуть необхідну допомогу та консультацію на тему під час перевезення.

Етапи доставки вантажів з Німеччини

  • Підготовка до відправки. Цей етап включає упаковку та маркування вантажу , побудова логістики, а також підготовка необхідних документів, таких як накладні та сертифікати.

  • Забір вантажу. Наша транспортна компанія прибуває на вказане клієнтом місце та забирає продукцію для перевезення.

  • Транспортування. Вантаж відправляється в Берлін або інші точки в Німеччині на транспорті, обраному відповідно до його характеристик та вимог замовника.

  • Митне оформлення. При доставці вантажу з України до Німеччини необхідно провести митне очищення. Це може включати оплату мит та податків, надання відповідної документації.

  • Вивантаження. Вантаж доставляється на місце призначення, де він вивантажується та перевіряється на відповідність умовам договору.

Слід зазначити, що етапи вантажоперевезення, як і розцінки, формуються індивідуально для кожного клієнта і можуть відрізнятися залежно від ряду факторів та особистих побажань замовника. Щоб уточнити всі деталі, а також розрахувати вартість перевезення до Німеччини, рекомендуємо звернутися за консультацією до наших спеціалістів онлайн або за телефоном.

Підберемо машину для вашого вантажу і подамо її в будь-яку точку за 2 години
Питання - відповідь
поширені запитання
Як замовити міжнародні вантажні перевезення до Німеччини?
Для того, щоб замовити вантажоперевезення до Німеччини достатньо залишити заявку у формі нижче, менеджер передзвонить та уточнить усі деталі.
Як дешевше перевезти вантаж із однієї країни до іншої?
З метою економії рекомендуємо скористатися попутною доставкою. Це означає, що вантаж буде відправлено з транспортом, маршрут якого збігається з пунктом призначення.
Яким автопарком користується компанія Novitrans для перевезень до Німеччини?
Машина буде готова виїжджати вже за годину
після підтвердження заявки
Не передаємо інформацію стороннім особам, не спам. Дані використовуються тільки для зв`язку.
Що станеться після того, як ви залишите заявку?
01
Менеджер зателефонує та уточнить деталі перевезення
02
Надасть вам розрахунок вартості
03
Складе та підпише з вами договір
04
Машину подано в обговорений час та місце