Транспортно-експедиторська компанія
ПН-ПТ: 10.00 - 19:00

Вантажні перевезення тентом

Розрахувати
перевезення
вашого вантажу за 10 хв
-10% скидка на первую перевозку
Преимущества
Працюємо на ринку з 2015 року
Працюємо на ринку з 2015 року
Завдяки досвіду впораємося із завданням будь-якої складності.
Без посередників та переплат
Без посередників та переплат
Кожному клієнту – відповідний за ціною вид вантажоперевезень без втрати якості.
Моніторинг доставки вантажів
Моніторинг доставки вантажів
Клієнт може запросити інформацію про місцезнаходження вантажу у будь-який час.
Доставка день у день
Доставка день у день
Залишайте заявку сьогодні і чекайте на ваш вантаж наступного дня.
Транспорт по всій Україні та Європі
Транспорт по всій Україні та Європі
Для цього ми маємо доступ до широкої мережі автотранспорту.

Транспортна компанія NoviTrans надає послуги вантажоперевезення єврофурами, забезпечуючи якісну та надійну доставку вантажів по всій країні. Ми спеціалізуємося на перевезенні тентами різної продукції та товарів, включаючи:

 • промислове обладнання та машини;

 • будівельні матеріали (у тому числі великогабаритні);

 • меблі та товари для дому;

 • продукти харчування та напої;

 • ліс та деревообробка;

 • картон та паперові вироби;

 • техніка та електроніка.

Наша компанія має безліч переваг перевезення вантажів тентом і давно працює на ринку послуг професійної логістики. Звертаючись до нас, ви отримуєте преміальне сервісне обслуговування, доступні ціни на автоперевезення єврофурами та повну інформаційну підтримку під час доставки.

Переваги бізнес перевезення на фурі від NoviTrans

 • Захист вантажу від зовнішніх факторів. Наша тентована вантажівка забезпечує захист продукції, що перевозиться від погодних умов, пилу та бруду на дорозі.

 • Гнучкість у транспортуванні. Завдяки різноманітності тентів, ми можемо легко організувати транспортне перевезення вантажів різних розмірів та форм.

 • Конфіденційність. Замовити фуру для перевезення вантажу актуально в цілях безпеки. Закрита платформа не дозволить стороннім особам отримувати доступ до вмісту під час перебування транспорту на маршруті.

 • Економічність. Тентові перевезення є одним з найбільш економічних та ефективних методів транспортування будь-якого типу продукції. Своїм клієнтам ми пропонуємо найлояльнішу вартість доставки вантажу фурою по Україні та за кордон.

 • Зручність навантаження та розвантаження. Наша команда фахівців має необхідні знання і досвідом, щоб швидко і ефективно провести вантажні/розвантажувальні роботи на фуру тенту.

Міжнародні перевезення фурами від професіоналів

Наша компанія вантажоперевезень тентовими автомобілями є надійним партнером у доставці вантажів за межі країни. Ми пропонуємо широкий спектр послуг і маємо кілька основних переваг, які роблять нас найкращим вибором для міжнародного перевезення єврофурою:

 • Досвід та професіоналізм. Ми маємо більш ніж 10 років досвіду у вантажоперевезеннях тентовими автомобілями та знаємо, як забезпечити надійну доставку вантажів. Наша команда професіоналів готова вирішити будь-яке завдання з перевезення продукції фурами в найкоротший термін.

 • Сучасний парк єврофур. Ми постійно оновлюємо наш парк техніки, використовуємо тільки якісні та надійні вантажівки та тенти. Це гарантує безпеку, надійність та доступну вартість перевезення вантажу єврофурою.

 • Індивідуальний підхід. Ми прагнемо задовольнити всі потреби наших клієнтів та готові надати персональні умови співпраці до кожного замовлення. Наші фахівці оперативно розглянуть індивідуальні особливості вашого вантажу, запропонують найкраще рішення з огляду на вимоги та побажання.

Вибираючи NoviTrans для вантажоперевезень тентом, ви отримуєте надійного партнера для реалізації поставленого завдання з транспортування вантажів. Ми готові надати найкращий сервіс та гарантуємо безпеку перевезення фурами, щоб зберегти успішну роботу вашого бізнесу.

Підберемо машину для вашого вантажу і подамо її в будь-яку точку за 2 години
Питання - відповідь
поширені запитання
Як замовити доставку вантажу по Україні в Novitrans?
Для того, щоб замовити вантажоперевезення по Україні, достатньо залишити заявку у формі нижче, менеджер передзвонить і уточнить усі деталі.
Як розрахувати кількість вантажу?
Для розрахунку обсягу вантажу V=A*B*H. Знаком V позначається загальний обсяг вантажу, A – довжина вантажу в метрах, B – ширина вантажу, Н – висота вантажу. Отриману цифру помножте на загальну кількість коробок.
Скільки коштує 1 км вантажоперевезення по Україні?
На вартість вантажоперевезень по Україні впливає вага вантажу та відстань. Вантаж до 3тон - від 10 грн/км, вантаж до 5 тонн - від 19 грн/км, вантаж до 10 тонн - від 23 грн/км, вантаж до 20тон - від 35 грн/км.
Як дешевше перевезти вантаж з одного міста до іншого?
З метою економії рекомендуємо скористатися попутною доставкою. Це означає, що вантаж буде відправлено з транспортом, маршрут якого збігається з пунктом призначення.
Машина буде готова виїжджати вже за годину
після підтвердження заявки
Не передаємо інформацію стороннім особам, не спам. Дані використовуються тільки для зв`язку.
Що станеться після того, як ви залишите заявку?
01
Менеджер зателефонує та уточнить деталі перевезення
02
Надасть вам розрахунок вартості
03
Складе та підпише з вами договір
04
Машину подано в обговорений час та місце