Транспортно-експедиторська компанія
ПН-ПТ: 10.00 - 19:00

Вантажні Перевезення до Бельгії

Розрахувати
перевезення
вашого вантажу за 10 хв
-10% скидка на первую перевозку
Преимущества
Працюємо на ринку з 2015 року
Працюємо на ринку з 2015 року
Завдяки досвіду впораємося із завданням будь-якої складності.
Без посередників та переплат
Без посередників та переплат
Кожному клієнту – відповідний за ціною вид вантажоперевезень без втрати якості.
Моніторинг доставки вантажів
Моніторинг доставки вантажів
Клієнт може запросити інформацію про місцезнаходження вантажу у будь-який час.
Доставка день у день
Доставка день у день
Залишайте заявку сьогодні і чекайте на ваш вантаж наступного дня.
Транспорт по всій Україні та Європі
Транспорт по всій Україні та Європі
Для цього ми маємо доступ до широкої мережі автотранспорту.

Автомобільні вантажні перевезення є одним з найбільш ефективних способів доставки вантажів з Бельгії до України або по дорозі назад. Головне — знайти надійну компанію-перевізника, яка гарантує безпеку транспортування та збереження продукції. Однією з найкращих в Україні автоперевезень з Бельгії є організація NoviTrans.

Ми більше 10 років спеціалізуємося на міжнародних та регіональних вантажоперевезеннях, маємо великий автопарк, у тому числі спеціалізованого автотранспорту. А згладжена команда фахівців та співпраця з перевіреними іноземними партнерами дозволяє нам організувати вантажні перевезення до Бельгії чи з цієї країни на найвищому рівні. Також ми надаємо широкий спектр додаткових послуг, таких як страхування, митний брокер та транспортна логістика.

Позитивні сторони автомобільних перевезень вантажів з Бельгії

  • Гнучкість. Автомобільні вантажні перевезення до Бельгії можуть бути організовані з урахуванням будь-якої специфіки продукції та особистих побажань замовника. Також такий спосіб дозволяє доставити вантаж не тільки до Брюсселя, а й у будь-який регіон Бельгії, навіть найвіддаленіший. Це особливо корисно для місць, до яких інші види транспорту не можуть дістатися.

  • Оперативність. Автомобільні перевезення з Бельгії в Україну та за зворотним маршруту можуть бути швидше та дешевше, ніж іншими видами транспорту. Плюсом до швидкості також є розвинена логістика, що дозволяє оперативно доставити вантаж у невеликі міста чи селища.

  • Безпека. З кожним роком рівень безпеки на дорогах зростає, а контроль за транспортним рухом стає суворішим. Всі ці фактори позитивно відбиваються на безпеці вантажу. Вирішуючи замовити перевезення з України до Бельгії, вам не доведеться турбуватися або зайвий раз доплачувати за безпеку продукції, що перевозиться.

  • Лояльна ціна на послуги. Наша компанія пропонує своїм клієнтам найбільші вигідні тарифи весь спектр послуг. Детальніше ознайомитись із вартістю вантажних перевезень до цієї країни або з неї ви можете на нашому сайті novitrans.com.ua. Також наші менеджери можуть розрахувати підсумкову ціну автомобільного транспортування вашого вантажу онлайн або по телефону.

Етапи оформлення послуги вантажоперевезень у нашій компанії

  • Перш за все, вам потрібно зв'язатися з нами та надати інформацію про вантаж, який необхідно доставити. Ми відповімо на всі ваші запитання та надамо детальну інформацію про наші послуги.

  • Далі наші фахівці підготують для вас комерційну пропозицію, в якій буде вказана вартість вибраних послуг та терміни доставки вантажу.

  • Якщо ви згодні з пропозицією, ми підготуємо всі необхідні документи та почнемо організацію вантажоперевезення.

  • Ми зв'яжемося з нашими партнерами з логістики в Бельгії та організуємо доставку вашого вантажу в потрібне місце в обумовлені терміни.

Після перевезення вантажу до Бельгії ми зв'яжемося з вами, щоб переконатися, що вантаж був доставлений вчасно, в цілості та безпеці.

Підберемо машину для вашого вантажу і подамо її в будь-яку точку за 2 години
Питання - відповідь
поширені запитання
Як замовити міжнародні вантажні перевезення до Бельгії?
Для того, щоб замовити вантажоперевезення до Бельгії достатньо залишити заявку у формі нижче, менеджер передзвонить та уточнить усі деталі.
Як дешевше перевезти вантаж із однієї країни до іншої?
З метою економії рекомендуємо скористатися попутною доставкою. Це означає, що вантаж буде відправлено з транспортом, маршрут якого збігається з пунктом призначення.
Яким автопарком користується компанія Novitrans для перевезень до Бельгії?
Машина буде готова виїжджати вже за годину
після підтвердження заявки
Не передаємо інформацію стороннім особам, не спам. Дані використовуються тільки для зв`язку.
Що станеться після того, як ви залишите заявку?
01
Менеджер зателефонує та уточнить деталі перевезення
02
Надасть вам розрахунок вартості
03
Складе та підпише з вами договір
04
Машину подано в обговорений час та місце