Транспортно-експедиторська компанія
ПН-ПТ: 10.00 - 19:00

Вантажні Перевезення до Греції

Розрахувати
перевезення
вашого вантажу за 10 хв
-10% скидка на первую перевозку
Преимущества
Працюємо на ринку з 2015 року
Працюємо на ринку з 2015 року
Завдяки досвіду впораємося із завданням будь-якої складності.
Без посередників та переплат
Без посередників та переплат
Кожному клієнту – відповідний за ціною вид вантажоперевезень без втрати якості.
Моніторинг доставки вантажів
Моніторинг доставки вантажів
Клієнт може запросити інформацію про місцезнаходження вантажу у будь-який час.
Доставка день у день
Доставка день у день
Залишайте заявку сьогодні і чекайте на ваш вантаж наступного дня.
Транспорт по всій Україні та Європі
Транспорт по всій Україні та Європі
Для цього ми маємо доступ до широкої мережі автотранспорту.

Автомобільні вантажні перевезення до Греції надають бізнесу можливість розширення кордонів та знаходження нових клієнтів. Наша компанія пропонує якісні послуги вантажоперевезень автотранспортом за найвигіднішими тарифами в Україні. Звертаючись до NoviTrans, вам не доведеться переживати за доставку вантажів з Греції, незалежно від обсягу та габаритів продукції, що перевозиться.

Також у нашому розпорядженні є широкий сучасний автопарк з багатим переліком спеціалізованої техніки. З нашою допомогою ви зможете реалізувати вантажоперевезення до Афін та інших міст Греції будь-якої продукції та товарів, включаючи наступні:

Плюси перевезення вантажів з Греції

  • Відсутність обмежень. Наша компанія пропонує повний спектр послуг, пов'язаних з вантажоперевезеннями. Незалежно від розміру та типу вашого вантажу, ми можемо запропонувати оптимальний варіант перевезення до Греції, який підходить під ваші вимоги.

  • Оперативність. Ми завжди дотримуємося термінів, зазначених у договорі. Наша компанія розуміє, наскільки важливо може бути доставити вантаж із Греції чи навпаки з України у певний проміжок часу. Тому ми робимо все можливе, щоб транспортування було реалізовано точно вчасно, незалежно від непередбачених ситуацій та завантаженості на дорозі.

  • Гарантія безпеки вантажу. Безпека продукції - один з ключових етапів транспортування. Наша компанія використовує надійні транспортні засоби для перевезення вантажу до Греції, а водії мають великий практичний досвід та легко справляються з будь-якими обставинами у дорожньому потоці. Також ми пропонуємо страхування продукції, що перевозиться, у разі потреби.

Переваги співпраці з NoviTrans

  • Досвід та професіоналізм. Наша компанія має багаторічний досвід роботи в сфері вантажоперевезень до різних країн, зокрема Грузію. Ми завжди готові запропонувати клієнтам оптимальні рішення та забезпечити високу якість обслуговування на всіх етапах співпраці.

  • Конкурентоспроможна ціна. Ми пропонуємо лояльні розцінки на всі види наданих послуги, зберігаючи при цьому високу якість сервісу. Замовляючи у нас перевезення з України до Греції, ви отримуєте індивідуальну комерційну пропозицію, яка задовольнить усі ваші побажання та вимоги.

  • Чесність та прозорість угоди. Ми надаємо свої послуги за договором , що гарантує виконання всіх описаних зобов'язань за вказаною вартістю. Міжнародні перевезення з Греції здійснюються в обумовлений термін без прихованих платежів та комісій. А бездоганна репутація та сотні позитивних відгуків від наших клієнтів лише підтверджують це.

Вибираючи нашу компанію для перевезення з Греції в Україну або по дорозі назад, ви отримаєте високу якість обслуговування і надійність у транспортуванні вашого вантажу. Не витрачайте час на роздуми. Зв'яжіться з нами для отримання додаткової інформації та уточнення деталей вже зараз!

Підберемо машину для вашого вантажу і подамо її в будь-яку точку за 2 години
Питання - відповідь
поширені запитання
Як замовити міжнародні вантажні перевезення до Греції?
Для того, щоб замовити вантажоперевезення до Греції достатньо залишити заявку у формі нижче, менеджер передзвонить та уточнить усі деталі.
Як дешевше перевезти вантаж із однієї країни до іншої?
З метою економії рекомендуємо скористатися попутною доставкою. Це означає, що вантаж буде відправлено з транспортом, маршрут якого збігається з пунктом призначення.
Яким автопарком користується компанія Novitrans для перевезень до Греції?
Машина буде готова виїжджати вже за годину
після підтвердження заявки
Не передаємо інформацію стороннім особам, не спам. Дані використовуються тільки для зв`язку.
Що станеться після того, як ви залишите заявку?
01
Менеджер зателефонує та уточнить деталі перевезення
02
Надасть вам розрахунок вартості
03
Складе та підпише з вами договір
04
Машину подано в обговорений час та місце