Транспортно-експедиторська компанія
ПН-ПТ: 10.00 - 19:00

Транспортна логістика

Розрахувати
перевезення
вашого вантажу за 10 хв
-10% скидка на первую перевозку
Преимущества
Працюємо на ринку з 2015 року
Працюємо на ринку з 2015 року
Завдяки досвіду впораємося із завданням будь-якої складності.
Без посередників та переплат
Без посередників та переплат
Кожному клієнту – відповідний за ціною вид вантажоперевезень без втрати якості.
Моніторинг доставки вантажів
Моніторинг доставки вантажів
Клієнт може запросити інформацію про місцезнаходження вантажу у будь-який час.
Доставка день у день
Доставка день у день
Залишайте заявку сьогодні і чекайте на ваш вантаж наступного дня.
Транспорт по всій Україні та Європі
Транспорт по всій Україні та Європі
Для цього ми маємо доступ до широкої мережі автотранспорту.

Логістика вантажоперевезення - це процес організації, планування, управління та контролю за переміщенням вантажів від місця їх виробництва до місця споживання. Це важливий елемент будь-якого бізнесу, який можна оптимізувати за допомогою професійних послуг логістичної компанії. А однією з найкращих в Україні у даній сфері є NoviTrans.

Ми спеціалізуємося на логістиці регіональних та міжнародних перевезень. Прагнемо мінімізувати терміни та вартість доставки, а також врахувати усі побажання клієнта. Наша міжнародна логістична компанія має великий досвід організації автомобільного транспортування на будь-які відстані. Ми тісно співпрацюємо з перевіреними партнерами, що дозволяє здійснити перевезення різних типів вантажів, незалежно від складності поставленого клієнтом завдання.

Переваги звернення до професіоналів логістичної компанії NoviTrans

  • Оптимізація витрат. Ми маємо багаторічний досвід в оптимізації логістичних процесів що може суттєво знизити витрати на вантажоперевезення. Також ми допомагаємо з вибором найбільш оптимального маршруту та транспортного засобу.

  • Скорочення часу доставки. Логістика в нашій компанії має налагоджену мережу , яка дозволяє максимально оптимізувати транспортування незалежно від відстані. Це, своєю чергою, скорочує час доставки товару.

  • Надійний захист вантажу. Продумана логістика в організації вантажоперевезення забезпечує надійну упаковку, безпеку та страхування продукції, що перевозиться. Це зменшує ризик втрати або пошкодження вантажу.

  • Професійне обслуговування. Ми маємо досвід роботи з різними видами вантажів і можемо допомогти з будь-якими питаннями, пов'язаними з логістикою. Також наші клієнти отримують повну підтримку та доступ до всієї необхідної інформації під час транспортування.

Основні етапи транспортної логістики

  • Планування — включає оцінку потреб у вантажоперевезеннях, вибір оптимального маршруту та транспортного засобу, а також розрахунок вартості доставки.

  • Завантаження. На цьому етапі продукція укладається в транспортний засіб з врахуванням його ваги, розміру та інших характеристик. Оптимальний розподіл ваги може суттєво знизити витрати на транспортування.

  • Транспортування. Вантаж доставляється за вибраним маршрутом до місця призначення. Головна мета даного етапу — контроль термінів доставки та забезпечення збереження майна, що перевозиться.

  • Вивантаження — після прибуття на місце призначення вантаж розвантажується та перевіряється щодо відповідності замовлення.

  • Зворотна логістика. Якщо вантаж не відповідає замовленню або був пошкоджений під час транспортування. На цьому етапі він повертається на склад або відправляється назад до постачальника.

Якщо хочете організувати якісну логістику перевезення вашого вантажу, звертайтесь до професіоналів із NoviTrans. Ми надамо преміальний сервіс за найлояльнішими цінами!

Підберемо машину для вашого вантажу і подамо її в будь-яку точку за 2 години
Питання - відповідь
поширені запитання
Скільки коштує 1 км вантажоперевезення по Україні?
На вартість вантажоперевезень по Україні впливає вага вантажу та відстань. Вантаж до 3тон - від 10 грн/км, вантаж до 5 тонн - від 19 грн/км, вантаж до 10 тонн - від 23 грн/км, вантаж до 20тон - від 35 грн/км.
Як дешевше перевезти вантаж з одного міста до іншого?
З метою економії рекомендуємо скористатися попутною доставкою. Це означає, що вантаж буде відправлено з транспортом, маршрут якого збігається з пунктом призначення.
Машина буде готова виїжджати вже за годину
після підтвердження заявки
Не передаємо інформацію стороннім особам, не спам. Дані використовуються тільки для зв`язку.
Що станеться після того, як ви залишите заявку?
01
Менеджер зателефонує та уточнить деталі перевезення
02
Надасть вам розрахунок вартості
03
Складе та підпише з вами договір
04
Машину подано в обговорений час та місце