Транспортно-експедиторська компанія
ПН-ПТ: 10.00 - 19:00

Вантажні Перевезення до Хорватії

Розрахувати
перевезення
вашого вантажу за 10 хв
-10% скидка на первую перевозку
Преимущества
Працюємо на ринку з 2015 року
Працюємо на ринку з 2015 року
Завдяки досвіду впораємося із завданням будь-якої складності.
Без посередників та переплат
Без посередників та переплат
Кожному клієнту – відповідний за ціною вид вантажоперевезень без втрати якості.
Моніторинг доставки вантажів
Моніторинг доставки вантажів
Клієнт може запросити інформацію про місцезнаходження вантажу у будь-який час.
Доставка день у день
Доставка день у день
Залишайте заявку сьогодні і чекайте на ваш вантаж наступного дня.
Транспорт по всій Україні та Європі
Транспорт по всій Україні та Європі
Для цього ми маємо доступ до широкої мережі автотранспорту.

Перевезення вантажів з Хорватії автотранспортом - найбільш затребуваний спосіб транспортування товарів на європейському континенті. Ця країна є найбільшим експортером продукції фармацевтичної, харчової, хімічної та текстильної промисловості на Балканському півострові. Сприятливе географічне розташування країни з великим наземним кордоном на південній стороні та виходом до моря значно спрощує процес побудови логістичних маршрутів, а отже, і доставки товарів.

Якщо ви хочете замовити міжнародні перевезення з Хорватії, але не знаєте, до кого звернутися, рекомендуємо компанію NoviTrans. За 10 років активної роботи ми зарекомендували себе як надійний та професійний партнер із вантажоперевезень. Ми гарантуємо високу якість обслуговування, надаємо доступні ціни на всі наші послуги та персональну консультацію кожному клієнту.

Переваги вантажного перевезення з Хорватії з NoviTrans

Наша команда складається з висококваліфікованих фахівців, які, крім великого досвіду роботи, прагнуть постійно вдосконалюватися у професійному плані. Якщо ви оберете нас для доставки вантажів до Хорватії чи України, ми забезпечимо повний супровід на всіх етапах співпраці. Гарантуємо технічну, логістичну та юридичну підтримку.

Ми відрізняємося від інших компаній з вантажоперевезень такими особливостями:

  • Маємо широкий автопарк з транспортними засобами різною вантажопідйомністю (від 2 до 20 тонн). Всі наші машини знаходяться в ідеальному стані, регулярно проходять технічне обслуговування на нашому власному СТО та в незалежних організаціях.

  • Надаємо послуги страхування вантажу, забезпечуючи надійний захист вашого товару під час перевезення з Загреба та інших міст Хорватії та назад. Ми докладаємо максимум зусиль для мінімізації ризиків під час виконання наших службових обов'язків.

  • Пропонуємо послуги експертів різних спеціалізацій, які дозволяють нам організувати повний цикл перевезення вантажу точно вчасно. Ми можемо допомогти з розмитненням товару, оформленням супровідної документації та багатьма іншими аспектами.

Скільки коштують автомобільні перевезення з Хорватії в Україну?

Щоб дізнатися, в яку суму вам обійдеться доставка вантажу автотранспортом, скористайтесь онлайн-конструктором, представленим на офіційному сайті novitrans.com.ua. Також ви можете зв'язатися з представниками нашої компанії за вказаними контактами та здійснити розрахунок ціни та термінів вантажоперевезення по телефону.

Підсумкова вартість попутного автоперевезення до Хорватії або з неї розраховується індивідуально для кожного клієнта і може змінюватися в залежності від багатьох факторів, серед яких:

  • протяжність маршруту;

  • тип та обсяг вантажу;

  • кількість та вид транспорту;

  • додаткові послуги;

  • побажання клієнта.

Замовляйте автомобільні перевезення з України до Хорватії та назад на novitrans.com.ua. Отримайте найвигідніші тарифи та розцінки на доставку в країні!

Підберемо машину для вашого вантажу і подамо її в будь-яку точку за 2 години
Питання - відповідь
поширені запитання
Як замовити міжнародні вантажні перевезення до Хорватії?
Для того, щоб замовити вантажоперевезення до Хорватії достатньо залишити заявку у формі нижче, менеджер передзвонить та уточнить усі деталі.
Як дешевше перевезти вантаж із однієї країни до іншої?
З метою економії рекомендуємо скористатися попутною доставкою. Це означає, що вантаж буде відправлено з транспортом, маршрут якого збігається з пунктом призначення.
Яким автопарком користується компанія Novitrans для перевезень до Хорватії?
Машина буде готова виїжджати вже за годину
після підтвердження заявки
Не передаємо інформацію стороннім особам, не спам. Дані використовуються тільки для зв`язку.
Що станеться після того, як ви залишите заявку?
01
Менеджер зателефонує та уточнить деталі перевезення
02
Надасть вам розрахунок вартості
03
Складе та підпише з вами договір
04
Машину подано в обговорений час та місце