Транспортно-експедиторська компанія
ПН-ПТ: 10.00 - 19:00

Перевезення Наливного вантажу

Розрахувати
перевезення
вашого вантажу за 10 хв
-10% скидка на первую перевозку
Преимущества
Працюємо на ринку з 2015 року
Працюємо на ринку з 2015 року
Завдяки досвіду впораємося із завданням будь-якої складності.
Без посередників та переплат
Без посередників та переплат
Кожному клієнту – відповідний за ціною вид вантажоперевезень без втрати якості.
Моніторинг доставки вантажів
Моніторинг доставки вантажів
Клієнт може запросити інформацію про місцезнаходження вантажу у будь-який час.
Доставка день у день
Доставка день у день
Залишайте заявку сьогодні і чекайте на ваш вантаж наступного дня.
Транспорт по всій Україні та Європі
Транспорт по всій Україні та Європі
Для цього ми маємо доступ до широкої мережі автотранспорту.

Компанія NoviTrans - професійний партнер в організації доставки будь-якої продукції та товарів автотранспортом за вигідною ціною. Ми надаємо послуги міжнародного та регіонального перевезення наливних вантажів цистернами на вигідних умовах співробітництва. Звертаючись до нас, ви отримуєте гарантію високої якості, індивідуальний підхід до вирішення вашого поставленого завдання та найлояльніші тарифи на транспортування.

У розпорядженні компанії є свій автопарк, що включає автоцистерни, силоцистерни, контейнери та інші види спеціалізованого транспорту, які підходять для перевезення рідких вантажів. Ми відповідально підходимо до підготовки кожного транспортного засобу. Автомобілі у NoviTrans проходять технічний огляд та перевірку перед новою поїздкою. Крім того, перевезення наливних вантажів нашими автоцистернами включає проведення спеціальних досліджень, які дозволяють переконатися у чистоті резервуара та його повній відповідності до умов транспортування. Це гарантує збереження вашої сировини при доставці до пункту призначення.

Які наливні вантажі ми перевозимо?

Ця послуга є актуальною в різних областях. Тому ми робимо все, щоб задовольнити потреби та побажання кожного нашого клієнта. У нас ви можете замовити перевезення таких наливних вантажів:

  • Нафтопродукти та паливо. Офіційні представники, станції з продажу ПММ та компанії, які займаються експортом цієї продукції іноземним партнерам, потребують послуг транспортування. Ці категорії наливних вантажів вимагають особливих умов відправлення та транспортного перевезення. Ми маємо відповідний досвід та обладнання для транспортування всіх видів нафтопродуктів, що гарантує максимальну безпеку на всьому шляху.

  • Харчові наливні вантажі. Рослинні олії, молочна продукція та чиста питна вода доставляються фабриками та комбінатами на розливу-пакувальні заводи, а також експортуються за кордон. Послуга автоперевезення рідких наливних вантажів допомагає здійснювати розвезення товару до основних замовників із гарантією його збереження.

  • Небезпечні та хімічні речовини. Розчинники, електроліти, аерозолі, медичні препарати, сухий лід та реактиви — все це стосується наливних вантажів. Як правило, їх доставляють до філій, медичних та хімічних фабрик, дослідницьких лабораторій для подальших робіт, а також їх можна відправити на експорт до інших країн.

Перевезення наливних вантажів сучасним автотранспортом від NoviTrans

Наша компанія надає комплексний сервіс з транспортування рідкої продукції та сировини за доступною вартістю. Ми беремо на себе повне керування транспортуванням до місця призначення та готові вирішити будь-які проблеми, що виникають на шляху.

Вам не доведеться турбуватися про оформлення документації або проходження митного контролю. Наша команда менеджерів подбає про все. Ми надамо професійну консультацію на всіх етапах роботи, підберемо оптимальний автомобільний транспорт для рідкої продукції, розробимо найкращий маршрут та домовимось за всіма умовами. Крім того, ми будемо займатися страхуванням перевезення наливного вантажу від усіх видів ризиків.

Підберемо машину для вашого вантажу і подамо її в будь-яку точку за 2 години
Питання - відповідь
поширені запитання
Як замовити доставку вантажу по Україні в Novitrans?
Для того, щоб замовити вантажоперевезення по Україні, достатньо залишити заявку у формі нижче, менеджер передзвонить і уточнить усі деталі.
Як розрахувати кількість вантажу?
Для розрахунку обсягу вантажу V=A*B*H. Знаком V позначається загальний обсяг вантажу, A – довжина вантажу в метрах, B – ширина вантажу, Н – висота вантажу. Отриману цифру помножте на загальну кількість коробок.
Скільки коштує 1 км вантажоперевезення по Україні?
На вартість вантажоперевезень по Україні впливає вага вантажу та відстань. Вантаж до 3тон - від 10 грн/км, вантаж до 5 тонн - від 19 грн/км, вантаж до 10 тонн - від 23 грн/км, вантаж до 20тон - від 35 грн/км.
Як дешевше перевезти вантаж з одного міста до іншого?
З метою економії рекомендуємо скористатися попутною доставкою. Це означає, що вантаж буде відправлено з транспортом, маршрут якого збігається з пунктом призначення.
Машина буде готова виїжджати вже за годину
після підтвердження заявки
Не передаємо інформацію стороннім особам, не спам. Дані використовуються тільки для зв`язку.
Що станеться після того, як ви залишите заявку?
01
Менеджер зателефонує та уточнить деталі перевезення
02
Надасть вам розрахунок вартості
03
Складе та підпише з вами договір
04
Машину подано в обговорений час та місце