Транспортно-експедиторська компанія
ПН-ПТ: 10.00 - 19:00

Перевезення нафтопродуктів

Розрахувати
перевезення
вашого вантажу за 10 хв
-10% скидка на первую перевозку
Преимущества
Працюємо на ринку з 2015 року
Працюємо на ринку з 2015 року
Завдяки досвіду впораємося із завданням будь-якої складності.
Без посередників та переплат
Без посередників та переплат
Кожному клієнту – відповідний за ціною вид вантажоперевезень без втрати якості.
Моніторинг доставки вантажів
Моніторинг доставки вантажів
Клієнт може запросити інформацію про місцезнаходження вантажу у будь-який час.
Доставка день у день
Доставка день у день
Залишайте заявку сьогодні і чекайте на ваш вантаж наступного дня.
Транспорт по всій Україні та Європі
Транспорт по всій Україні та Європі
Для цього ми маємо доступ до широкої мережі автотранспорту.

Компанія NoviTrans - один з надійних автомобільних перевізників, які займають лідируючі позиції на ринку. Ми надаємо повний комплекс послуг з регіонального та міжнародного перевезення нафтопродуктів. З нашою допомогою ви зможете відправити необхідні вантажі автомобільним транспортом до будь-якої точки по Україні та за її межами.

Перевезення палива та нафтопродуктів здійснюється сучасним автотранспортом з урахуванням усіх вимог до безпеки. Вантажі та цистерни ретельно перевіряються перед відправкою та відстежуються в режимі реального часу під час доставки. Крім професійної підтримки на будь-якому етапі співпраці, наші клієнти отримують найвигіднішу ціну на перевезення нафтопродуктів. Розрахувати попередню вартість доставки можна онлайн на novitrans.com.ua або у менеджера за телефоном.

Доставку яких нафтопродуктів ми здійснюємо?

  • Бензин — легкозаймиста речовина, яка потребує особливої обережності при транспортуванні . Ми використовуємо спеціалізовані автоцистерни, які здатні запобігти будь-яким можливим витокам або протокам. При перевезенні бензину також дотримуються певних температурних режимів і уникають контакту вантажу з киснем.

  • Дизпаливо (ДП) — один із найпоширеніших нафтопродуктів. При перевезенні дизельного палива автотранспортом ми також використовуємо спеціалізовані цистерни та дотримуємося температурних режимів, щоб запобігти замерзанню дизеля.

  • Керосин — легке паливо, яке використовується переважно в авіації. При перевезенні світлих нафтопродуктів цього виду дотримуються всіх встановлених правил і норм транспортування.

  • Мазут — паливо, яке використовується в промисловості для нагрівання та генерації енергії. При перевезенні мазуту автотранспортом необхідно використовувати спеціалізовані ємності, які запобігають можливим проблемам при транспортуванні, наприклад, затвердіння.

  • Моторні мастила та мастила — нафтопродукти, які також потребують особливої обережності під час доставки. Ми використовуємо спеціалізований транспорт, який дозволяє контролювати необхідні умови доставки. Перевезення темних та інших видів нафтопродуктів вантажним автомобілем можливе у будь-яку точку України та Європи.

Як оформити транспортні перевезення ПММ у NoviTrans?

Для замовлення послуги транспортування бензину, дизельного палива, мазуту та інших нафтопродуктів достатньо виконати кілька простих дій:

 

  • Зв'яжіться з нами по телефону, залиште заявку на сайті novitrans.com.ua або надішліть нам електронний лист.

  • Вкажіть необхідний обсяг вантажу, маршрут та термін доставки.

  • Ми проведемо оцінку вартості послуги та надамо вам комерційну пропозицію.

  • Якщо ви погоджуєтесь з умовами, ми укладемо договір на надання послуг і почнемо підготовку до доставки вантажу.

Наша компанія організує перевезення нафтопродуктів на найвищому рівні, гарантуючи безпеку та своєчасну доставку вантажу. Зв'яжіться з нами прямо зараз, і отримайте професійну консультацію з питань, що вас цікавлять!

Підберемо машину для вашого вантажу і подамо її в будь-яку точку за 2 години
Питання - відповідь
поширені запитання
Як замовити доставку вантажу по Україні в Novitrans?
Для того, щоб замовити вантажоперевезення по Україні, достатньо залишити заявку у формі нижче, менеджер передзвонить і уточнить усі деталі.
Як розрахувати кількість вантажу?
Для розрахунку обсягу вантажу V=A*B*H. Знаком V позначається загальний обсяг вантажу, A – довжина вантажу в метрах, B – ширина вантажу, Н – висота вантажу. Отриману цифру помножте на загальну кількість коробок.
Скільки коштує 1 км вантажоперевезення по Україні?
На вартість вантажоперевезень по Україні впливає вага вантажу та відстань. Вантаж до 3тон - від 10 грн/км, вантаж до 5 тонн - від 19 грн/км, вантаж до 10 тонн - від 23 грн/км, вантаж до 20тон - від 35 грн/км.
Як дешевше перевезти вантаж з одного міста до іншого?
З метою економії рекомендуємо скористатися попутною доставкою. Це означає, що вантаж буде відправлено з транспортом, маршрут якого збігається з пунктом призначення.
Машина буде готова виїжджати вже за годину
після підтвердження заявки
Не передаємо інформацію стороннім особам, не спам. Дані використовуються тільки для зв`язку.
Що станеться після того, як ви залишите заявку?
01
Менеджер зателефонує та уточнить деталі перевезення
02
Надасть вам розрахунок вартості
03
Складе та підпише з вами договір
04
Машину подано в обговорений час та місце