Транспортно-експедиторська компанія
ПН-ПТ: 10.00 - 19:00

Вантажні Перевезення до 3 тонн

Розрахувати
перевезення
вашого вантажу за 10 хв
-10% скидка на первую перевозку
Преимущества
Працюємо на ринку з 2015 року
Працюємо на ринку з 2015 року
Завдяки досвіду впораємося із завданням будь-якої складності.
Без посередників та переплат
Без посередників та переплат
Кожному клієнту – відповідний за ціною вид вантажоперевезень без втрати якості.
Моніторинг доставки вантажів
Моніторинг доставки вантажів
Клієнт може запросити інформацію про місцезнаходження вантажу у будь-який час.
Доставка день у день
Доставка день у день
Залишайте заявку сьогодні і чекайте на ваш вантаж наступного дня.
Транспорт по всій Україні та Європі
Транспорт по всій Україні та Європі
Для цього ми маємо доступ до широкої мережі автотранспорту.

Малотоннажні вантажівки - актуальний спосіб перевезення різних вантажів до 3 тонн, включаючи найтендітніші. Завдяки відмінній маневреності такого транспорту, доставка не залежить від трафіку на дорогах, що забезпечує зручність та високу швидкість пересування будь-яким районом. Також вантажоперевезення по Україні до 3 тонн мають вигідну ціну, оскільки намисто завантажуються та розвантажуються без використання допоміжного обладнання, обладнання та техніки, що скорочує вартість перевезення.

Замовити послугу відправки та доставки вантажу до 3 тонн можна у компанії NoviTrans. Своїм клієнтам ми пропонуємо недорогі міжнародні перевезення на мікроавтобусі, а також по Україні. Це найнадійніший і найзручніший спосіб перевезення вантажів до 3 тонн для малих та середніх компаній, а також приватних осіб.

Переваги вантажоперевезення на бусі від NoviTrans

  • Зручність та мобільність. Наш автобус може доставити вантаж вагою до 3 тонни майже в будь-яку точку міста чи регіону. Це особливо зручно, якщо вам потрібно перевезти продукцію до важкодоступних місць, таких як тісні вулиці або віддалені населені пункти.

  • Економія часу та грошей. Перевезення вантажів бусом є більш економічним та швидшим способом, ніж аналогічні послуги іншим транспортом. Великовантажі можуть займати багато часу на оформлення дозволів та проходження контрольних пунктів. У той же час транспортні перевезення намиста дозволяють швидко і легко відправити вантажі в будь-яку точку.

  • Безпека. Всі наші мікроавтобуси обладнані кріпленнями та захисними системами, які дозволяють надійно зафіксувати вантаж та захистити його від пошкоджень під час транспортування. Це гарантує безпеку продукції для перевезення на всьому шляху.

  • Персональний підхід до клієнтів. Наша компанія пропонує індивідуальний підхід до кожному замовнику. Ми готові організувати перевезення вантажів до 3 тонн Україною у зручний для вас час та дату. Також наша компанія надає додаткові послуги з навантаження та розвантаження, страхування та логістики.

Вибираючи нашу компанію для вантажоперевезення на бусі до 3,5 тонн, ви отримуєте надійного партнера з великим досвідом, який гарантує безпеку та своєчасність доставки вашого вантажу.

Вартість перевезення на бусі по Україні

Ціна на доставку вантажу до 3 тонн розраховується залежно від таких критеріїв:

  • габарити та обсяг продукції, що перевозиться;

  • вантажопідйомність автотранспорту;

  • дальність маршруту регіонального або міжнародного перевезення

  • наявність такелажних робіт;

  • використання професійної тари та пакувального матеріалу.

Компанія NoviTrans - найкращий помічник у вантажоперевезеннях будь-якої складності з бездоганною репутацією. Малогабаритні вантажоперевезення до 3 тонн від нашої організації дозволять швидко перевезти будь-які товари на складські приміщення та зручно розвезти замовлення в точки торгівлі, незалежно від їх розташування.

Підберемо машину для вашого вантажу і подамо її в будь-яку точку за 2 години
Питання - відповідь
поширені запитання
Як замовити доставку вантажу по Україні в Novitrans?
Для того, щоб замовити вантажоперевезення по Україні, достатньо залишити заявку у формі нижче, менеджер передзвонить і уточнить усі деталі.
Як розрахувати кількість вантажу?
Для розрахунку обсягу вантажу V=A*B*H. Знаком V позначається загальний обсяг вантажу, A – довжина вантажу в метрах, B – ширина вантажу, Н – висота вантажу. Отриману цифру помножте на загальну кількість коробок.
Скільки коштує 1 км вантажоперевезення по Україні?
На вартість вантажоперевезень по Україні впливає вага вантажу та відстань. Вантаж до 3тон - від 10 грн/км, вантаж до 5 тонн - від 19 грн/км, вантаж до 10 тонн - від 23 грн/км, вантаж до 20тон - від 35 грн/км.
Як дешевше перевезти вантаж з одного міста до іншого?
З метою економії рекомендуємо скористатися попутною доставкою. Це означає, що вантаж буде відправлено з транспортом, маршрут якого збігається з пунктом призначення.
Машина буде готова виїжджати вже за годину
після підтвердження заявки
Не передаємо інформацію стороннім особам, не спам. Дані використовуються тільки для зв`язку.
Що станеться після того, як ви залишите заявку?
01
Менеджер зателефонує та уточнить деталі перевезення
02
Надасть вам розрахунок вартості
03
Складе та підпише з вами договір
04
Машину подано в обговорений час та місце