Транспортно-експедиторська компанія
ПН-ПТ: 10.00 - 19:00

Вантажі

Розрахувати
перевезення
вашого вантажу за 10 хв
-10% скидка на первую перевозку
Преимущества
Працюємо на ринку з 2015 року
Працюємо на ринку з 2015 року
Завдяки досвіду впораємося із завданням будь-якої складності.
Без посередників та переплат
Без посередників та переплат
Кожному клієнту – відповідний за ціною вид вантажоперевезень без втрати якості.
Моніторинг доставки вантажів
Моніторинг доставки вантажів
Клієнт може запросити інформацію про місцезнаходження вантажу у будь-який час.
Доставка день у день
Доставка день у день
Залишайте заявку сьогодні і чекайте на ваш вантаж наступного дня.
Транспорт по всій Україні та Європі
Транспорт по всій Україні та Європі
Для цього ми маємо доступ до широкої мережі автотранспорту.

Вантажі: що це і як підрахувати їх об'ємну вагу?

Під вантажем розуміється будь-який об'єкт, предмет або речовина, що переміщується. У сучасних високотехнічних умовах можна транспортувати практично всі: рідини, гази, тверді, сипкі або в'язкі субстанції, вибухонебезпечні, токсичні або швидкопсувні товари і так далі. 

Від характеристик об'єкта безпосередньо залежить вибір техніки для перевезення, складання маршруту та підбір пристроїв для навантаження/вивантаження. При складанні кошторису (і прорахунку вартості) трансферу враховується такий параметр, як об'ємна вага.

Що таке об'ємна вага і як її підрахувати

Будь-який предмет, незалежно від його консистенції, щільності та інших фізико-хімічних властивостей, має певну масу (питому вагу) та обсяг (або площу). Щоб визначити, скільки коштуватиме перевезення, потрібно не тільки порахувати обсяг вантажу, але також врахувати його вагу. Наприклад, подушки дуже об'ємні, але легкі, а гантелі для спорту навпаки – компактні та важкі.

 

Під об'ємною вагою вантажу мається на увазі  співвідношення його габаритів (або обсягу) та маси. По суті, це простір, який займає товар або предмет по відношенню до його фактичної маси.

Розрахунок обсягу вантажу та його об'ємної ваги використовується у всіх національних та міжнародних транспортно-логістичних компаніях. Ці дані потрібні для розрахунків вартості перевезення і обов'язково вказуються в транспортних накладних та кошторисах. 

Як порахувати обсяг вантажу?

Найпростіше підраховується обсяг предмета, що має правильну геометричну форму, наприклад квадрат або прямокутник. У випадку, коли потрібно розрахувати обсяг вантажу нестандартної форми, робляться виміри по крайніх точках і вважається площа правильної фігури, яку можна умовно побудувати за ними. Простіше кажучи, об'ємом напівкруглого або дугоподібного об'єкта буде площа тієї правильної геометричної фігури, в яку він може бути вписаний. З точки зору геометрії це не зовсім правильно, але саме таку кількість місця він займе в кузові автомобіля, який його перевозитиме.

Розрахунки загального обсягу вантажу засновані на обсязі кожного окремого об'єкта або елемента. З подібним стикаються не тільки диспетчери логістичних компаній, але й усі, хто хоче скористатися послугами міжнародного вантажоперевезення або доставки вантажу по Україні. Знаючи, як розрахувати обсяг вантажу при автоперевезеннях, можна визначити, який тип вантажного автомобіля знадобиться і не переплачувати за авто з занадто просторим кузовом.

Підберемо машину для вашого вантажу і подамо її в будь-яку точку за 2 години
Питання - відповідь
поширені запитання
Як замовити доставку вантажу по Україні в Novitrans?
Для того, щоб замовити вантажоперевезення по Україні, достатньо залишити заявку у формі нижче, менеджер передзвонить і уточнить усі деталі.
Як розрахувати кількість вантажу?
Для розрахунку обсягу вантажу V=A*B*H. Знаком V позначається загальний обсяг вантажу, A – довжина вантажу в метрах, B – ширина вантажу, Н – висота вантажу. Отриману цифру помножте на загальну кількість коробок.
Скільки коштує 1 км вантажоперевезення по Україні?
На вартість вантажоперевезень по Україні впливає вага вантажу та відстань. Вантаж до 3тон - від 10 грн/км, вантаж до 5 тонн - від 19 грн/км, вантаж до 10 тонн - від 23 грн/км, вантаж до 20тон - від 35 грн/км.
Як дешевше перевезти вантаж з одного міста до іншого?
З метою економії рекомендуємо скористатися попутною доставкою. Це означає, що вантаж буде відправлено з транспортом, маршрут якого збігається з пунктом призначення.
Машина буде готова виїжджати вже за годину
після підтвердження заявки
Не передаємо інформацію стороннім особам, не спам. Дані використовуються тільки для зв`язку.
Що станеться після того, як ви залишите заявку?
01
Менеджер зателефонує та уточнить деталі перевезення
02
Надасть вам розрахунок вартості
03
Складе та підпише з вами договір
04
Машину подано в обговорений час та місце