Транспортно-експедиторська компанія
ПН-ПТ: 10.00 - 19:00

Вантажні Перевезення з Молдови

Розрахувати
перевезення
вашого вантажу за 10 хв
-10% скидка на первую перевозку
Преимущества
Працюємо на ринку з 2015 року
Працюємо на ринку з 2015 року
Завдяки досвіду впораємося із завданням будь-якої складності.
Без посередників та переплат
Без посередників та переплат
Кожному клієнту – відповідний за ціною вид вантажоперевезень без втрати якості.
Моніторинг доставки вантажів
Моніторинг доставки вантажів
Клієнт може запросити інформацію про місцезнаходження вантажу у будь-який час.
Доставка день у день
Доставка день у день
Залишайте заявку сьогодні і чекайте на ваш вантаж наступного дня.
Транспорт по всій Україні та Європі
Транспорт по всій Україні та Європі
Для цього ми маємо доступ до широкої мережі автотранспорту.

Вантажоперевезення до Молдови є популярними завдяки тому, що ця країна знаходиться у зручному місці для транзиту вантажів з України. Існує кілька способів доставки продукції, але найпопулярнішим способом є автоперевезення. Автомобільне перевезення вантажів до Кишинева та інших регіонів дозволяє швидко та надійно доставити товари до населених пунктів. Особливо в ті, що не мають залізничного чи авіаційного сполучення.

При перевезенні габаритних вантажів необхідно підібрати відповідний транспорт та оформити необхідний пакет документів, включаючи заповнення декларації, оформлення мита та страхування. Для цього рекомендовано звертатися до професіоналів, якими є компанія NoviTrans. Ми організуємо міжнародні вантажоперевезення до Молдови чи України з дотриманням усіх правил та нюансів. Готові запропонувати вигідні тарифи на послуги та гарантію безпеки кожному клієнту.

Перевезення яких вантажів по Молдові ми здійснюємо?

Ми маємо багатий практичний досвід та широкий парк автомобілів, у тому числі спеціалізованих. Це дозволяє нам організувати перевезення з України до Молдови будь-яких вантажів, включаючи:

  • Універсальний — один із найпоширеніших типів продукції, який не вимагає спеціального температурного режиму і може транспортуватися у заводській упаковці. Це може бути будь-що, наприклад, побутова техніка, комп'ютери, одяг, спортивні товари та сантехніка. Зазвичай використовуються контейнери або тентові перевезення.

  • Негабаритний. Це вантаж, розмір якого перевищує норму. До нього відносяться будівельне та сільськогосподарське обладнання, верстати та техніка. Доставка таких вантажів до Молдови повинна відповідати допустимим нормам та технічним характеристикам. Продукція не повинна створювати небезпеку для інших учасників дорожнього руху, заважати керуванню автомобілем та забруднювати повітря.

  • Збірний — маленькі партії продукції, що перевозяться різним власникам, та одним транспортом. Це допомагає знизити бюджет на перевезення вантажів у Молдові та спрощує оформлення супровідної документації.

  • Небезпечний. Такі вантажі діляться на 9 класів і можуть представляти загрозу для людей та навколишнього середовища. До них відносяться отруйні, вибухонебезпечні та горючі матеріали. Для перевезення таких вантажів з Молдови до України потрібні спеціальні умови, які забезпечать їхню безпеку.

  • Товари з коротким терміном придатності або спеціальними вимогами до температурного режиму зберігання. Для перевезення такої продукції використовуються рефрижератори, які дозволяють зберігати необхідну температуру та вологість.

Етапи вантажоперевезення до країни Молдова

  • Визначення параметрів вантажу — вага, габарити та розміри, а також підбір відповідної упаковки, що відповідає виду товару.

  • Формування маршруту, враховуючи особливості дороги та кліматичні умови.

  • Підготовка всіх необхідних документів.

Ціна вантажоперевезень із Молдови залежить від відстані, складності маршруту, ваги продукції та наявності додаткових вимог від клієнта. Залишіть заявку на сайті, щоб розрахувати вартість та термін вантажоперевезення авто транспортом.

Підберемо машину для вашого вантажу і подамо її в будь-яку точку за 2 години
Питання - відповідь
поширені запитання
Як замовити міжнародні вантажні перевезення до Молдови?
Для того, щоб замовити вантажоперевезення до Молдови достатньо залишити заявку у формі нижче, менеджер передзвонить та уточнить усі деталі.
Як дешевше перевезти вантаж із однієї країни до іншої?
З метою економії рекомендуємо скористатися попутною доставкою. Це означає, що вантаж буде відправлено з транспортом, маршрут якого збігається з пунктом призначення.
Яким автопарком користується компанія Novitrans для перевезень до Молдови?
Машина буде готова виїжджати вже за годину
після підтвердження заявки
Не передаємо інформацію стороннім особам, не спам. Дані використовуються тільки для зв`язку.
Що станеться після того, як ви залишите заявку?
01
Менеджер зателефонує та уточнить деталі перевезення
02
Надасть вам розрахунок вартості
03
Складе та підпише з вами договір
04
Машину подано в обговорений час та місце