Транспортно-експедиторська компанія
ПН-ПТ: 10.00 - 19:00

Вантажні перевезення Вінниця

Розрахувати
перевезення
вашого вантажу за 10 хв
-10% скидка на первую перевозку
Преимущества
Працюємо на ринку з 2015 року
Працюємо на ринку з 2015 року
Завдяки досвіду впораємося із завданням будь-якої складності.
Без посередників та переплат
Без посередників та переплат
Кожному клієнту – відповідний за ціною вид вантажоперевезень без втрати якості.
Моніторинг доставки вантажів
Моніторинг доставки вантажів
Клієнт може запросити інформацію про місцезнаходження вантажу у будь-який час.
Доставка день у день
Доставка день у день
Залишайте заявку сьогодні і чекайте на ваш вантаж наступного дня.
Транспорт по всій Україні та Європі
Транспорт по всій Україні та Європі
Для цього ми маємо доступ до широкої мережі автотранспорту.

Компанія Novitrans пропонує послуги вантажних перевезень у Вінниці. Завдяки своєму досвіду та професіоналізму, ми здатні задовольнити потреби різних клієнтів і забезпечити надійне та швидке виконання будь-якого замовлення.

Ми пропонуємо клієнтам наступні послуги з доставки вантажу: 

 
  • міжміські перевезення великогабаритних вантажів; 

  • міжнародна доставка контейнерів;

  • транспортування палетованих товарів по місту; 

  • навантажувально-розвантажувальні роботи та багато іншого. 

Автомобільні перевезення у Вінниці проводяться з використанням різних типів транспорту, щоб забезпечити оптимальний вибір залежно від потреб клієнта. 

Компанія Novitrans має у своєму розпорядженні кваліфікований персонал, який володіє необхідними навичками та знаннями для забезпечення ефективного виконання вашого замовлення та швидкого вантажоперевезення по Вінницькій області. Співробітники дбають про кожну деталь, включаючи правильну фіксацію, дотримання термінів та забезпечення страхування вантажу.

Ми прагнемо, щоб наші дешеві послуги з доставки вантажу на 100 відсотків відповідати потребам кожного замовника. Ми готові проконсультувати клієнтів з питань оптимального маршруту, вибору транспорту та інших деталей. Якщо у вас невеликий вантаж, ми допоможемо вам заощадити, запропонувавши послугу попутної доставки.

Вирішаючи замовити перевезення вантажів в Вінниці від Novitrans, ви можете бути впевнені в якості обслуговування та професіоналізмі співробітників. 

Автопарк для доставки вантажів у Вінниці та області

Компанія Novitrans має сучасний та різноманітний автопарк, що дозволяє забезпечити оптимальний вибір транспортних засобів для транспортних перевезень у Вінниці. Ми використовуємо вантажні автомобілі різних типів і вантажності, наприклад:

 

Це дає змогу вирішувати будь-які завдання та вдовольняти різні потреби клієнтів. Наша організація пропонує перевезти зернові продукти, будівельні матеріали, нафтопродукти, масло, добрива. Для кожного типу вантажу ми використовуємо належні автомобілі, щоб забезпечити своєчасне перевезення вантажу в будь-яке місце нашої країни.


Вантажні автомобілі обладнані сучасними системами контролю стабільності, антиблокувальними гальмами та системами моніторингу. Транспортні перевезення у Вінниці проводяться на автомобілях після технічного огляду, щоб мінімізувати ризики.

Розцінки на послуги вантажних перевезень

Ціни на вантажні перевезення у Вінниці можуть варіюватися в залежності від декількох факторів: 

  • тип, розмір та вага вантажу; 

  • відстань;

  • вид транспорту;

  • додаткові послуги, які можуть знадобитися.

При оформленні замовлення на вантажні перевезення у Вінниці ціни формуються з урахуванням таких факторів, як вартість пального, використання того чи іншого типу транспортного засобу. Також на тариф можуть впливати роботи з вивантаження вантажу або страхування.

Щоб отримати детальну інформацію, варто звернутися до представників компанії, які детально розкажуть про послуги вантажних перевезень та їх вартість. 

Компанія Novitrans - це надійний партнер, який забезпечить якість на кожному етапі. Звертайтеся до нас, щоб замовити вантажні перевезення в Вінниці недорого, і ви отримаєте персональний підхід та гарантію цілісності вашого вантажу. Звертайтеся до наших менеджерів, щоб отримати допомогу в оформленні замовлення та отримання інформації щодо тарифів та послуг логістичної компанії.


 

Підберемо машину для вашого вантажу і подамо її в будь-яку точку за 2 години
Питання - відповідь
поширені запитання
Скільки коштує вантажоперевезення із Вінниці?
Вартість вантажоперевезення із Вінниці залежить від ваги вантажу, обсягу та відстані. Приблизні ціни ми вказали на таблиці трохи вище на сторінці. Залишайте заявку для точного розрахунку вартості та пошуку авто.
Як замовити вантажоперевезення у Вінниці?
Для того, щоб замовити вантажоперевезення в місті Вінниця достатньо залишити заявку у формі нижче, менеджер передзвонить та уточнить усі деталі.
Скільки коштує 1 км вантажоперевезення по Україні?
На вартість вантажоперевезень по Україні впливає вага вантажу та відстань. Вантаж до 3тон - від 10 грн/км, вантаж до 5 тон - від 19 грн/км, вантаж до 10 тон - від 23 грн/км, вантаж до 20тон - від 35 грн/км.
Як дешевше перевезти вантаж з одного міста до іншого?
З метою економії рекомендуємо скористатися попутною доставкою. Це означає, що вантаж буде відправлено з транспортом, маршрут якого збігається з пунктом призначення.
Машина буде готова виїжджати вже за годину
після підтвердження заявки
Не передаємо інформацію стороннім особам, не спам. Дані використовуються тільки для зв`язку.
Що станеться після того, як ви залишите заявку?
01
Менеджер зателефонує та уточнить деталі перевезення
02
Надасть вам розрахунок вартості
03
Складе та підпише з вами договір
04
Машину подано в обговорений час та місце