Транспортно-експедиторська компанія
ПН-ПТ: 10.00 - 19:00

Вантажні Перевезення до 20 тонн

Розрахувати
перевезення
вашого вантажу за 10 хв
-10% скидка на первую перевозку
Преимущества
Працюємо на ринку з 2015 року
Працюємо на ринку з 2015 року
Завдяки досвіду впораємося із завданням будь-якої складності.
Без посередників та переплат
Без посередників та переплат
Кожному клієнту – відповідний за ціною вид вантажоперевезень без втрати якості.
Моніторинг доставки вантажів
Моніторинг доставки вантажів
Клієнт може запросити інформацію про місцезнаходження вантажу у будь-який час.
Доставка день у день
Доставка день у день
Залишайте заявку сьогодні і чекайте на ваш вантаж наступного дня.
Транспорт по всій Україні та Європі
Транспорт по всій Україні та Європі
Для цього ми маємо доступ до широкої мережі автотранспорту.

Шукаєте надійну компанію-перевізника, де можна недорого замовити 20 тонник? Рекомендуємо залишити заявку на сайті компанії NoviTrans. Ми маємо багатий досвід роботи з автоперевезеннями та пропонуємо своїм клієнтам найвигідніші розцінки на вантажоперевезення до 20 тонн. Наш кваліфікований персонал проконсультує вас з усіх питань та підбере найбільш підходящий транспорт для доставки вашої продукції, товарів чи сировини.

Як правильно перевезти вантаж 20 тонн?

Транспортні перевезення такого масштабу складні в реалізації, тому що для здійснення цієї мети необхідно виконати низку умов, а саме:

  • Знайти спеціалізовану техніку, яка має достатню вантажопідйомність та стійкість. Це можуть бути самоскиди, фургони, тягачі та причепи або інші види транспорту.

  • Дотримуватись певних правил і норм. Залежно від типу вантажу та способу його укладання в машині, можуть бути потрібні додаткові засоби кріплення, а також документи, що підтверджують відповідність продукції нормам безпеки.

  • Враховувати особливості маршруту. Деякі дороги та мости можуть мати обмеження на вантажопідйомність, що може утруднити або повністю виключити можливість проїзду транспорту при 20-тонному вантажоперевезенні.

  • Не порушувати терміни доставки. Необхідно планувати маршрут та терміни доставки таким чином, щоб уникнути непередбачених затримок та збитків. В іншому випадку вартість перевезення фурою 20 тонн матиме дуже високу ціну за кілометр.

  • Мати професійних водіїв. Навички та досвід в управлінні транспортом з таким вантажем є важливим критерієм його вдалої доставки. Водій повинен знати правила безпеки та вміти грамотно розподіляти вагу продукції на машині.

Компанія NoviTrans займається автомобільними вантажними перевезеннями вагою 20 тонн вже понад 10 років. Ми маємо всі необхідні ресурси та навички, що дозволяють забезпечити безпечну та своєчасну доставку вашого вантажу. Також ми надаємо якісні послуги з моніторингу перевезення, страхування та митного оформлення.

Які автомобілі ми використовуємо для перевезення від 20 тонн?

У нашому автопарку представлено кілька типів вантажних платформ для 20 тонних перевезень вантажів, кожен з яких має свої особливості та переваги:

  • Тентована — найпоширеніший тип, оснащений тентом, який захищає вантаж від несприятливих погодних умов.

  • Рефрижераторна — використовується для перевезення швидкопсувних товарів, які вимагають спеціального режиму транспортування та зберігання.

  • Контейнеровоз. Цей тип платформи використовується для перевезення 20 тонних вантажів у контейнерах. Може бути як відкритою, так і закритою. Забезпечує надійний захист вантажу від пошкоджень та витоків.

  • Платформа з бортами. Така платформа має борти, які дозволяють перевозити вантажі, які потребують додаткової фіксації або захисту від випадіння під час транспортування.

  • Самосвальна — використовується для перевезення сипких вантажів, таких як щебінь , пісок та інших матеріалів.

Не витрачайте час на пошуки можливості швидко і безпечно відправити важкий вантаж. Замовляйте послугу вантажоперевезення до 20 тонн у компанії NoviTrans, та отримайте найприємніші умови співпраці.

Підберемо машину для вашого вантажу і подамо її в будь-яку точку за 2 години
Питання - відповідь
поширені запитання
Як замовити доставку вантажу по Україні в Novitrans?
Для того, щоб замовити вантажоперевезення по Україні, достатньо залишити заявку у формі нижче, менеджер передзвонить і уточнить усі деталі.
Як розрахувати кількість вантажу?
Для розрахунку обсягу вантажу V=A*B*H. Знаком V позначається загальний обсяг вантажу, A – довжина вантажу в метрах, B – ширина вантажу, Н – висота вантажу. Отриману цифру помножте на загальну кількість коробок.
Скільки коштує 1 км вантажоперевезення по Україні?
На вартість вантажоперевезень по Україні впливає вага вантажу та відстань. Вантаж до 3тон - від 10 грн/км, вантаж до 5 тонн - від 19 грн/км, вантаж до 10 тонн - від 23 грн/км, вантаж до 20тон - від 35 грн/км.
Як дешевше перевезти вантаж з одного міста до іншого?
З метою економії рекомендуємо скористатися попутною доставкою. Це означає, що вантаж буде відправлено з транспортом, маршрут якого збігається з пунктом призначення.
Машина буде готова виїжджати вже за годину
після підтвердження заявки
Не передаємо інформацію стороннім особам, не спам. Дані використовуються тільки для зв`язку.
Що станеться після того, як ви залишите заявку?
01
Менеджер зателефонує та уточнить деталі перевезення
02
Надасть вам розрахунок вартості
03
Складе та підпише з вами договір
04
Машину подано в обговорений час та місце