Транспортно-експедиторська компанія
ПН-ПТ: 10.00 - 19:00

Вантажні перевезення Дніпро

Розрахувати
перевезення
вашого вантажу за 10 хв
-10% скидка на первую перевозку
Преимущества
Працюємо на ринку з 2015 року
Працюємо на ринку з 2015 року
Завдяки досвіду впораємося із завданням будь-якої складності.
Без посередників та переплат
Без посередників та переплат
Кожному клієнту – відповідний за ціною вид вантажоперевезень без втрати якості.
Моніторинг доставки вантажів
Моніторинг доставки вантажів
Клієнт може запросити інформацію про місцезнаходження вантажу у будь-який час.
Доставка день у день
Доставка день у день
Залишайте заявку сьогодні і чекайте на ваш вантаж наступного дня.
Транспорт по всій Україні та Європі
Транспорт по всій Україні та Європі
Для цього ми маємо доступ до широкої мережі автотранспорту.

Вчасна і безпечна доставка будівельних матеріалів, нафтопродуктів, продовольства, технічних рідин можлива завдяки якісним послугам вантажних перевезень у місті Дніпро. Ними користуються не лише великі підприємства, діяльність яких передбачає регулярні міжнародні і міжміські перевезення готової продукції, первинної і вторинної сировини. Замовити доставку вантажів з Дніпра по Україні можуть окремі приватні особи, благодійні фонди, власники складських приміщень, будівельні компанії. Якщо вас цікавить зручна доставка продукції, сировини, техніки різних типів, зверніться до спеціалістів компанії Novitrans!

Переваги послуги перевезення вантажів по місту Дніпро: що пропонує компанія Novitrans

Наша компанія з 2015 року успішно працює на ринку послуг перевезення вантажів у межах України і за кордон, пропонуючи як постійним, так і новим клієнтам наступні переваги співробітництва:

 
  • Вигідні розцінки на професійні вантажні перевезення в Дніпрі й інших містах України. Правильно організована логістика, великий досвід роботи фахівців зі штату компанії, відсутність посередників дозволяє пропонувати бізнесу і приватним особам економічно обґрунтовані тарифи.

  • Використання спецтехніки з власного автопарку. Сьогодні компанія володіє різними видами сучасного спецтранспорту, у тому числі автоцистернами, зерновозами, рефрижераторами, самоскидами тощо. Спецтехніка ретельно підбирається з урахуванням ключових характеристик вантажу, зокрема, його ваги, об’єму, особливостей взаємодії з довкіллям, рекомендованого температурного режиму транспортування.

  • Документальна фіксація надання послуг. Якщо ви вирішили замовити перевезення вантажів в Дніпрі, можете бути впевнені в  тому, що одержите від фахівців Novitrans необхідні документи. Це, зокрема, і договір, у якому чітко зазначені всі зобов’язання компанії щодо якості надання послуг. Одразу після прибуття, вивантаження і перевірки стану доставленної сировини або продукції до пункту призначення ми пропонуємо підписати акт виконання робіт.

  • Можливість перевезення вантажів у місті Дніпро, незалежно від типу і виду продукції. В нашій компанії можна замовити оперативну і безпечну доставку наливних, сипучих, вогненебезпечних, потенційно небезпечних для довкілля, збірних, а також попутних вантажів.

 

Для того щоб дізнатися, скільки коштує доставка вантажу за км на вказану адресу у Дніпрі, зверніться до наших фахівців за вказаним на сайті контактним номером або заповніть зручну онлайн-форму. Ціна вантажних перевезень у Дніпрі розраховується індивідуально для кожного замовника.


Як організовується доставка вантажу

Перший етап вантажних перевезень по Дніпропетровській області — упаковка, маркування і завантаження продукції (сировини) у підготовлений транспорт. Між клієнтом і компанією підписується договір. Після цього транспортний засіб вирушає за попередньо розробленим оптимальним маршрутом. Клієнт може відстежувати переміщення продукції, сировини чи товару онлайн. Після прибуття за узгодженою адресою у місто Дніпро або інших населений пункт вміст спецтранспорту вивантажується з дотримання правил техніки безпеки. Якщо замовник не має претензій щодо якості надання послуг, він підписує акт виконання робіт.

Підберемо машину для вашого вантажу і подамо її в будь-яку точку за 2 години
Питання - відповідь
поширені запитання
Скільки коштує вантажоперевезення із Дніпра?
Вартість вантажоперевезення із Дніпра залежить від ваги вантажу, обсягу та відстані. Приблизні ціни ми вказали на таблиці трохи вище на сторінці. Залишайте заявку для точного розрахунку вартості та пошуку авто.
Як замовити вантажоперевезення у Дніпрі?
Для того, щоб замовити вантажоперевезення в місті Дніпро достатньо залишити заявку у формі нижче, менеджер передзвонить та уточнить усі деталі.
Скільки коштує 1 км вантажоперевезення по Україні?
На вартість вантажоперевезень по Україні впливає вага вантажу та відстань. Вантаж до 3тон - від 10 грн/км, вантаж до 5 тон - від 19 грн/км, вантаж до 10 тон - від 23 грн/км, вантаж до 20тон - від 35 грн/км.
Як дешевше перевезти вантаж з одного міста до іншого?
З метою економії рекомендуємо скористатися попутною доставкою. Це означає, що вантаж буде відправлено з транспортом, маршрут якого збігається з пунктом призначення.
Машина буде готова виїжджати вже за годину
після підтвердження заявки
Не передаємо інформацію стороннім особам, не спам. Дані використовуються тільки для зв`язку.
Що станеться після того, як ви залишите заявку?
01
Менеджер зателефонує та уточнить деталі перевезення
02
Надасть вам розрахунок вартості
03
Складе та підпише з вами договір
04
Машину подано в обговорений час та місце