Транспортно-експедиторська компанія
ПН-ПТ: 10.00 - 19:00

Вантажні перевезення Київ

Розрахувати
перевезення
вашого вантажу за 10 хв
-10% скидка на первую перевозку
Преимущества
Працюємо на ринку з 2015 року
Працюємо на ринку з 2015 року
Завдяки досвіду впораємося із завданням будь-якої складності.
Без посередників та переплат
Без посередників та переплат
Кожному клієнту – відповідний за ціною вид вантажоперевезень без втрати якості.
Моніторинг доставки вантажів
Моніторинг доставки вантажів
Клієнт може запросити інформацію про місцезнаходження вантажу у будь-який час.
Доставка день у день
Доставка день у день
Залишайте заявку сьогодні і чекайте на ваш вантаж наступного дня.
Транспорт по всій Україні та Європі
Транспорт по всій Україні та Європі
Для цього ми маємо доступ до широкої мережі автотранспорту.

Послуга вантажоперевезення по Київській області актуальна у будь-який сезон. Особливо коли терміново потрібно доставити цінний вантаж великих об'ємів чи габаритів як можна скоріше, дотримуючись правил безпеки.

 

Перед тим, як замовити вантажні перевезення в Києві по місту чи регіону, варто впевнитися в надійності перевізника. Для цього варто звернути увагу на ряд важливих факторів, серед яких цінова політика - майже на останньому місці. 

Транспортні перевезення в Києві: як вибрати надійну організацію?

Вантажні перевезення у Києві сьогодні пропонують доволі багато компаній. Проте далеко не всі спеціалізуються на транспортуванні таких вантажів, як паливо, зерно, металоконструкції і т.д. А для їх переміщення потрібні спеціально облаштовані авто та досвідчені водії, що знають особливості та “підводні камені” таких поїздок.

 

Тому перш ніж замовити перевезення вантажів в місті та поза межами столиці, варто поцікавитися:

  • Можливостями автопарку перевізника. Причому це не лише про наявність транспорту певних габаритів та об'єму, але його справність, регулярність обслуговування, витрати ПММ. 

  • Компетенцією співробітників. Перевезення вантажів у Києві, як і міжміські та міжнародні, мають свою специфіку. Тому водії повинні орієнтуватися в місцевості, знати тонкощі доріг та правила поведінки у можливих нестандартних ситуаціях.

  • Гарантіями цілісності вантажу. Автомобільні перевезення в самій столиці, а також за межами міста передбачають переміщення на великі відстані. Тому транспортування вантажу великих об'ємів чи габаритів - свого роду ризик. Досвічені компанії знають, як його нівелювати та забезпечити клієнту спокій стосовно того, що вантаж прибуде до місця призначення цілим та неушкодженим.

  • Ціновою політикою. Тарифи на подібні послуги - важливий аргумент в процесі вибору перевізника. Розцінки мають враховувати всі вищезазначені пункти, але при цьому бути доступними клієнту.

Також можна поцікавитися, ще надає компанія ще попутні послуги і як саме ведеться їх тарифікація.

Novitrans: послуги вантажних перевезень по Києву недорого

Наша компанія здійснює доставку вантажу в столиці, а також забезпечує міжміські перевезення. Для цього у нашому автопарку є декілька видів вантажних машин, а також транспорту, призначеного для переміщення зерна, пального, будівельних матеріалів, рідин тощо. 

 

Ціна на вантажні перевезення в Києві силами нашої компанії напряму залежить від маршруту та кількості залученого у процесі транспорту. Більш точну інформацію можна дізнатися у наших менеджерів, але можемо гарантувати, що ціни на послуги є цілком лояльними та доступними. 

 

При цьому Novitrans гарантує якісний сервіс та індивідуальний підхід до кожного замовлення. В будь-якому випадку, ваш вантаж (незалежно від типу, розмірів та кілометражу) буде доставлено у потрібне місце в завчасно обговорений термін, в абсолютно цілісному стані. Компетентність водіїв та постійний зв'язок гарантуємо! 

 

Підберемо машину для вашого вантажу і подамо її в будь-яку точку за 2 години
Питання - відповідь
поширені запитання
Скільки коштує вантажоперевезення із Києва?
Вартість вантажоперевезення із Києва залежить від ваги вантажу, обсягу та відстані. Приблизні ціни ми вказали на таблиці трохи вище на сторінці. Залишайте заявку для точного розрахунку вартості та пошуку авто.
Як замовити вантажоперевезення у Києві?
Для того, щоб замовити вантажоперевезення в місті Київ достатньо залишити заявку у формі нижче, менеджер передзвонить та уточнить усі деталі.
Скільки коштує 1 км вантажоперевезення по Україні?
На вартість вантажоперевезень по Україні впливає вага вантажу та відстань. Вантаж до 3тон - від 10 грн/км, вантаж до 5 тон - від 19 грн/км, вантаж до 10 тон - від 23 грн/км, вантаж до 20тон - від 35 грн/км.
Як дешевше перевезти вантаж з одного міста до іншого?
З метою економії рекомендуємо скористатися попутною доставкою. Це означає, що вантаж буде відправлено з транспортом, маршрут якого збігається з пунктом призначення.
Машина буде готова виїжджати вже за годину
після підтвердження заявки
Не передаємо інформацію стороннім особам, не спам. Дані використовуються тільки для зв`язку.
Що станеться після того, як ви залишите заявку?
01
Менеджер зателефонує та уточнить деталі перевезення
02
Надасть вам розрахунок вартості
03
Складе та підпише з вами договір
04
Машину подано в обговорений час та місце