Транспортно-експедиторська компанія
ПН-ПТ: 10.00 - 19:00

Вантажні Перевезення в Ірландію

Розрахувати
перевезення
вашого вантажу за 10 хв
-10% скидка на первую перевозку
Преимущества
Працюємо на ринку з 2015 року
Працюємо на ринку з 2015 року
Завдяки досвіду впораємося із завданням будь-якої складності.
Без посередників та переплат
Без посередників та переплат
Кожному клієнту – відповідний за ціною вид вантажоперевезень без втрати якості.
Моніторинг доставки вантажів
Моніторинг доставки вантажів
Клієнт може запросити інформацію про місцезнаходження вантажу у будь-який час.
Доставка день у день
Доставка день у день
Залишайте заявку сьогодні і чекайте на ваш вантаж наступного дня.
Транспорт по всій Україні та Європі
Транспорт по всій Україні та Європі
Для цього ми маємо доступ до широкої мережі автотранспорту.

Якщо вам необхідно здійснити перевезення вантажів з Ірландії до України або за зворотним маршрутом, рекомендуємо звернутися до фахівців компанії NoviTrans. Ми готові запропонувати професійні автомобільні вантажні перевезення до цієї країни за найлояльнішими тарифами. Наша компанія має багаторічний досвід у цій сфері, широкий сучасний автопарк та надійних іноземних партнерів. Все це дозволяє нам у найкоротший термін реалізувати міжнародні перевезення з Ірландії з преміальним рівнем сервісу.

Плюси співпраці з NoviTrans

  • Висока якість послуг. Ми відповідально ставимося до виконання своєї роботи і намагаємось виконати всі побажання своїх клієнтів. Звертаючись до нас, ви отримуєте гарантію високої якості послуг попутного автоперевезення з Дубліна та інших місць в Ірландії, зокрема професійну підтримку від фахівців на будь-якому етапі співпраці.

  • Оперативність доставки. Ми розуміємо, що час є цінним ресурсом для наших клієнтів. Тому прагнемо здійснити доставку вантажу з Ірландії у вказане місце в Україні у найкоротший термін.

  • Зручність та простота замовлення. Наша компанія пропонує зрозумілу та прозору систему співробітництва. Це дозволяє скоротити час на оформлення замовлення вантажоперевезень до Ірландії чи України, а також суттєво прискорити процес доставки.

  • Гнучкі ціни та знижки. Звертаючись до NoviTrans, ви отримуєте можливість перевезти вантаж будь-якого типу за невисокою ціною. Своїм клієнтам ми пропонуємо найлояльніші тарифи на всі послуги перевезення в Ірландію або з неї. А наші постійні клієнти отримують гарні знижки та бонуси.

  • Індивідуальний підхід. Ми завжди йдемо на зустріч замовникам. Тому готові надати індивідуальні умови доставки вантажів з Ірландії, залежно від їхніх потреб та побажань.

  • Безпека. При замовленні послуг автомобільного вантажоперевезення NoviTrans ви гарантуєте збереження вашого вантажу в процесі транспортування. Ми використовуємо лише сучасні автомобілі, надійну упаковку та дотримуючись усіх правил перевезення, у тому числі особливих умов при доставці спеціалізованої продукції.

Перевезення до Ірландії: етапи оформлення

  • Заповнення заявки — необхідно заповнити онлайн-заявку на нашому сайті novitrans.com.ua, вказавши необхідну інформацію про вантаж, маршрут та бажану дату доставки.

  • Розрахунок вартості — після обговорення всіх деталей та індивідуальних побажань, ми зробимо розрахунок ціни на послуги доставки.

  • Оформлення документів — для перевезення вантажу до Ірландії необхідно оформити ряд спеціальної документації (накладні, митні декларації та ін.).

  • Навантаження та доставка — після оформлення документів ми реалізуємо транспортування вантажу у вказане місце в Ірландії чи Україні у погоджені терміни.

Наша команда готова надати вам якісні послуги автомобільних вантажних перевезень за приємними розцінками. З NoviTrans доставка вашого вантажу до Ірландії буде максимально зручною та швидкою. Якщо ви маєте запитання або потрібна додаткова інформація, зв'яжіться з нами за вказаними контактними даними на офіційному сайті novitrans.com.ua.

Підберемо машину для вашого вантажу і подамо її в будь-яку точку за 2 години
Питання - відповідь
поширені запитання
Як замовити міжнародні вантажні перевезення до Ірландії?
Для того, щоб замовити вантажоперевезення до Ірландії достатньо залишити заявку у формі нижче, менеджер передзвонить та уточнить усі деталі.
Як дешевше перевезти вантаж із однієї країни до іншої?
З метою економії рекомендуємо скористатися попутною доставкою. Це означає, що вантаж буде відправлено з транспортом, маршрут якого збігається з пунктом призначення.
Яким автопарком користується компанія Novitrans для перевезень до Ірландії?
Машина буде готова виїжджати вже за годину
після підтвердження заявки
Не передаємо інформацію стороннім особам, не спам. Дані використовуються тільки для зв`язку.
Що станеться після того, як ви залишите заявку?
01
Менеджер зателефонує та уточнить деталі перевезення
02
Надасть вам розрахунок вартості
03
Складе та підпише з вами договір
04
Машину подано в обговорений час та місце