Транспортно-експедиторська компанія
ПН-ПТ: 10.00 - 19:00

Вантажні Перевезення до 10 тонн

Розрахувати
перевезення
вашого вантажу за 10 хв
-10% скидка на первую перевозку
Преимущества
Працюємо на ринку з 2015 року
Працюємо на ринку з 2015 року
Завдяки досвіду впораємося із завданням будь-якої складності.
Без посередників та переплат
Без посередників та переплат
Кожному клієнту – відповідний за ціною вид вантажоперевезень без втрати якості.
Моніторинг доставки вантажів
Моніторинг доставки вантажів
Клієнт може запросити інформацію про місцезнаходження вантажу у будь-який час.
Доставка день у день
Доставка день у день
Залишайте заявку сьогодні і чекайте на ваш вантаж наступного дня.
Транспорт по всій Україні та Європі
Транспорт по всій Україні та Європі
Для цього ми маємо доступ до широкої мережі автотранспорту.

10 тонник з гідробортом — один із найпопулярніших автомобілів для вантажоперевезень на середні відстані та між областями є. Основною перевагою таких транспортних засобів залишаються вигідне співвідношення вартості (за тонну/кілометр) та вантажопідйомності. Тому клієнти нашої компанії переважно вибирають вантажоперевезення до 10 тонн.

Це потрібна послуга серед підприємств різної галузі. Також вона використовується фізичними особами. Замовити машину 10 тонник з гідробортом не менш актуально у харчовій промисловості та сільському господарстві. Для успішної доставки вантажу рекомендуємо звертатися до професіоналів до транспортної компанії NoviTrans. Ми реалізуємо якісне транспортування продукції, незалежно від діяльності вашого бізнесу.

Перевезення вантажів 10 тонн: які особливості потрібно враховувати?

Автомобільні вантажоперевезення десятитонником - це важливий етап у логістичному ланцюжку багатьох компаній. При перевезенні 10 тонн вантажу важливо враховувати низку параметрів, щоб гарантувати його безпеку та дотримання всіх вимог правил автоперевезення.

Критерії, які впливають на якість вантажоперевезення машини 10 тонн:

  • Вантажопідйомність автомобіля. При виборі автотранспорту для перевезення вантажу до 10 тонн важливо чітко стежити за максимальною спорядженою масою вантажівки. У різних моделях і типах транспорту вона може відрізнятися.

  • Упаковка. Перед тим, як відправити вантаж, слід переконатися, що він правильно упакований і буде надійно захищений від можливих пошкоджень під час транспортування.

  • Вибір оптимального маршруту — один із ключових критеріїв, який також впливає на розцінки на перевезення вантажу в 10 тонн. При виборі маршруту варто брати до уваги такі фактори, як дорожні умови, особливості проїзду, щільність трафіку та наявність перешкод на шляху проходження.

  • Оформлення документації. Вантажоперевезення від 10 тонн вимагають дотримання всіх вимог та правил щодо легального перевезення вантажу. Важливо, щоб супровідні документи та дозволи були оформлені правильно.

  • Страхування. Транспортні перевезення без страховки можуть призвести до великих фінансових втрат при непередбаченій ситуації. Тому варто оформити страхування вантажу перед відправкою для захисту від можливих збитків та пошкоджень.

  • Моніторинг перевезення. Важливо стежити за місцезнаходженням та переміщенням вантажу в реальному часі для контролю за перевезенням по Україні або за межами країни, щоб залишалася можливість своєчасно зреагувати на будь-які проблеми, що виникли в дорозі.

Ціна перевезення вантажу 10 тонн: від чого залежить?

Вартість послуги вантажоперевезення в нашій компанії розраховується персонально для кожного клієнта. Перед тим, як замовити 10 тонник, ви повинні вказати всі необхідні параметри, включаючи тип продукції, що перевозиться, його загальну масу, точку відправлення та призначення. На основі отриманих даних наш менеджер озвучить попередню ціну автоперевезення та підбере оптимальну вантажну машину.

Підберемо машину для вашого вантажу і подамо її в будь-яку точку за 2 години
Питання - відповідь
поширені запитання
Як замовити доставку вантажу по Україні в Novitrans?
Для того, щоб замовити вантажоперевезення по Україні, достатньо залишити заявку у формі нижче, менеджер передзвонить і уточнить усі деталі.
Як розрахувати кількість вантажу?
Для розрахунку обсягу вантажу V=A*B*H. Знаком V позначається загальний обсяг вантажу, A – довжина вантажу в метрах, B – ширина вантажу, Н – висота вантажу. Отриману цифру помножте на загальну кількість коробок.
Скільки коштує 1 км вантажоперевезення по Україні?
На вартість вантажоперевезень по Україні впливає вага вантажу та відстань. Вантаж до 3тон - від 10 грн/км, вантаж до 5 тонн - від 19 грн/км, вантаж до 10 тонн - від 23 грн/км, вантаж до 20тон - від 35 грн/км.
Як дешевше перевезти вантаж з одного міста до іншого?
З метою економії рекомендуємо скористатися попутною доставкою. Це означає, що вантаж буде відправлено з транспортом, маршрут якого збігається з пунктом призначення.
Машина буде готова виїжджати вже за годину
після підтвердження заявки
Не передаємо інформацію стороннім особам, не спам. Дані використовуються тільки для зв`язку.
Що станеться після того, як ви залишите заявку?
01
Менеджер зателефонує та уточнить деталі перевезення
02
Надасть вам розрахунок вартості
03
Складе та підпише з вами договір
04
Машину подано в обговорений час та місце