Транспортно-експедиторська компанія
ПН-ПТ: 10.00 - 19:00

Вантажні перевезення Миколаїв

Розрахувати
перевезення
вашого вантажу за 10 хв
-10% скидка на первую перевозку
Преимущества
Працюємо на ринку з 2015 року
Працюємо на ринку з 2015 року
Завдяки досвіду впораємося із завданням будь-якої складності.
Без посередників та переплат
Без посередників та переплат
Кожному клієнту – відповідний за ціною вид вантажоперевезень без втрати якості.
Моніторинг доставки вантажів
Моніторинг доставки вантажів
Клієнт може запросити інформацію про місцезнаходження вантажу у будь-який час.
Доставка день у день
Доставка день у день
Залишайте заявку сьогодні і чекайте на ваш вантаж наступного дня.
Транспорт по всій Україні та Європі
Транспорт по всій Україні та Європі
Для цього ми маємо доступ до широкої мережі автотранспорту.

Вантажні перевезення — це складний процес, який вимагає багато часу й уваги для вирішення цілого комплексу питань. Організація даної послуги, зазвичай, покладена на відповідні компанії. 

Найбільшим попитом ця послуга користується серед підприємців і бізнесменів. Товари можуть перевозитися в межах одного населеного пункту, між кількома містами чи країнами. Послуги вантажних перевезень в місті Миколаїв надає компанія Novitrans.

Специфіка вантажних перевезень в Миколаєві

Якщо вам потрібно транспортувати товари чи продукти з одного пункту до іншого, найкраще скористатися вантажним автомобілем. Це може бути звичайний бус на 3 тони, або ж більш специфічна техніка – самоскид, трал, тент, автоцистерна та інші. Це розповсюджений і зручний варіант транспортування продукції. І це не дивно, адже саме автомобільні перевезення є найбільш доступним способом доставки.

Не дивлячись на те, що перевезення вантажів по Миколаєву здається простим процесом, насправді це дуже відповідальна справа. Тому для їх організації потрібно дотримуватися всіх вимог з точки зору юридичного оформлення. Підписання договору дозволяє мінімізувати ризики.

Головна особливість вантажних перевезень з використанням автомобіля — це можливість доставки безпосередньо до місця призначення. Саме тому частка автотранспорту у загальній кількості вантажоперевезень настільки велика і тому попит на нього високий, особливо для приватних замовлень. 

Переваги використання вантажних автомобілів для доставки вантажу в Миколаєві

Однією з важливих переваг є можливість доставки у будь-який час і у доволі короткі терміни. Тобто немає потреби залишати товар на зберігання. Також це дозволяє уникнути додаткових завантажень та відвантажень продукції. А з допомогою навігаційних засобів моніторингу можна в режимі онлайн спостерігати за переміщенням авто. 

Замовити вантажні перевезення в Миколаєві можна для практично всіх типів продукції. Потрібно лише визначити особливості транспортування і вимоги до товару. Далі складається оптимальний маршрут і вираховується вартість послуги.

І звичайно ж, не можна оминути увагою основну перевагу — вартість. Ціна на вантажні перевезення в Миколаєві розраховується індивідуально. Це залежить від відстані, особливостей товару і вимог щодо його транспортування.

Як зручніше замовити послугу?

Якщо потрібно здійснити вантажні перевезення по Миколаєву, то оптимальним варіантом стане звернення до компанії “Novitrans”. Досвідчені співробітники проведуть організацію доставки по будь-яких напрямках, включаючи міжнародні. 

Перевагами співпраці з компанією є:

  • привабливі ціни на послуги;

  • гарантія збереження цілісності вантажу;

  • доставка вантажу у зазначені терміни;

  • оформлення страховки та складання договору;

  • можливість стежити за товаром по всьому шляху транспортування;

  • велика кількість сучасних транспортних засобів.

Замовити перевезення вантажів у Миколаєві можна комплексно чи скористатися попутною доставкою. За більш детальною інформацією звертайтесь за телефоном.

Підберемо машину для вашого вантажу і подамо її в будь-яку точку за 2 години
Питання - відповідь
поширені запитання
Скільки коштує вантажоперевезення із Миколаєва?
Вартість вантажоперевезення із Миколаєва залежить від ваги вантажу, обсягу та відстані. Приблизні ціни ми вказали на таблиці трохи вище на сторінці. Залишайте заявку для точного розрахунку вартості та пошуку авто.
Як замовити вантажоперевезення у Миколаєві?
Для того, щоб замовити вантажоперевезення в місті Миколаїв достатньо залишити заявку у формі нижче, менеджер передзвонить та уточнить усі деталі.
Скільки коштує 1 км вантажоперевезення по Україні?
На вартість вантажоперевезень по Україні впливає вага вантажу та відстань. Вантаж до 3тон - від 10 грн/км, вантаж до 5 тон - від 19 грн/км, вантаж до 10 тон - від 23 грн/км, вантаж до 20тон - від 35 грн/км.
Як дешевше перевезти вантаж з одного міста до іншого?
З метою економії рекомендуємо скористатися попутною доставкою. Це означає, що вантаж буде відправлено з транспортом, маршрут якого збігається з пунктом призначення.
Машина буде готова виїжджати вже за годину
після підтвердження заявки
Не передаємо інформацію стороннім особам, не спам. Дані використовуються тільки для зв`язку.
Що станеться після того, як ви залишите заявку?
01
Менеджер зателефонує та уточнить деталі перевезення
02
Надасть вам розрахунок вартості
03
Складе та підпише з вами договір
04
Машину подано в обговорений час та місце