Транспортно-експедиторська компанія
ПН-ПТ: 10.00 - 19:00

Перевезення Збірних Вантажів

Розрахувати
перевезення
вашого вантажу за 10 хв
-10% скидка на первую перевозку
Преимущества
Працюємо на ринку з 2015 року
Працюємо на ринку з 2015 року
Завдяки досвіду впораємося із завданням будь-якої складності.
Без посередників та переплат
Без посередників та переплат
Кожному клієнту – відповідний за ціною вид вантажоперевезень без втрати якості.
Моніторинг доставки вантажів
Моніторинг доставки вантажів
Клієнт може запросити інформацію про місцезнаходження вантажу у будь-який час.
Доставка день у день
Доставка день у день
Залишайте заявку сьогодні і чекайте на ваш вантаж наступного дня.
Транспорт по всій Україні та Європі
Транспорт по всій Україні та Європі
Для цього ми маємо доступ до широкої мережі автотранспорту.

Вантажоперевезення збірних вантажів є важливою послугою в логістичній індустрії. Вони дають змогу перевозити невеликі партії продукції, техніки, обладнання та інших товарів від різних клієнтів в одному транспортному засобі. Це дозволяє суттєво знизити вартість доставки збірних вантажів до України та з України до європейських країн.

Також дана послуга — це вигідне рішення для підприємств, яким необхідно регулярно перевозити малі партії товарів. Тому багато організацій щорічно шукають перевіреного партнера для безпечного та вигідного транспортування продукції. Компанія NoviTrans спеціалізується на доставці збірних вантажів по Україні та Європі. Ми готові надати все необхідне для реалізації цього завдання за доступною ціною.

 

Переваги транспортного перевезення збірних вантажів

  • Оптимальне використання місця. Оскільки автотранспорт для такого виду вантажоперевезення має великий вантажний відсік він може вмістити кілька вантажів різних клієнтів в одній подорожі.

  • Економічність. Послуга автоперевезення збірних вантажів дозволяє знизити вартість доставки за рахунок оптимізації використання транспортних засобів. Тому даний вид автомобільного вантажоперевезення залишається одним із найдешевших на ринку.

  • Швидка доставка. Компанії, що надають послуги регіональних та міжнародних збірних перевезень, мають регулярні та перевірені маршрути. Це забезпечує швидке транспортування без шкоди безпеці.

  • Зручність. Клієнти можуть скористатися послугами збірної вантажоперевезення, щоб відправити свої товари у різні точки за один раз. Головне, щоб тип усієї продукції, що перевозиться, відповідав вимогам транспортування.

Плюси послуг перевезення збірного вантажу від NoviTrans

  • Безпека — ми гарантуємо збереження вашої продукції до її прибуття в пункт призначення.

  • Досвід — наша компанія має багаторічний досвід роботи у сфері автомобільних перевезень різного типу.

  • Широкий автопарк — у нашому розпорядженні сучасний та різноманітний парк вантажних автомобілів для збірної вантажоперевезення.

  • Гнучкість — ми пропонуємо нашим клієнтам гнучкі умови співпраці, що дозволяє їм вибрати найбільш підходящий варіант для відправки та доставки вантажу.

  • Повний спектр послуг — звертаючись до нас, ви отримуєте професійне обслуговування, включаючи допомогу в оформленні необхідних документів, страхування тощо

Замовити послугу перевезення збірних вантажів автомобільним транспортом за вигідною ціною можна на нашому сайті novitrans.com.ua. Для цього зв'яжіться з нами по телефону або заповніть форму зворотнього зв'язку.
Підберемо машину для вашого вантажу і подамо її в будь-яку точку за 2 години
Питання - відповідь
поширені запитання
Як замовити доставку вантажу по Україні в Novitrans?
Для того, щоб замовити вантажоперевезення по Україні, достатньо залишити заявку у формі нижче, менеджер передзвонить і уточнить усі деталі.
Як розрахувати кількість вантажу?
Для розрахунку обсягу вантажу V=A*B*H. Знаком V позначається загальний обсяг вантажу, A – довжина вантажу в метрах, B – ширина вантажу, Н – висота вантажу. Отриману цифру помножте на загальну кількість коробок.
Скільки коштує 1 км вантажоперевезення по Україні?
На вартість вантажоперевезень по Україні впливає вага вантажу та відстань. Вантаж до 3тон - від 10 грн/км, вантаж до 5 тонн - від 19 грн/км, вантаж до 10 тонн - від 23 грн/км, вантаж до 20тон - від 35 грн/км.
Як дешевше перевезти вантаж з одного міста до іншого?
З метою економії рекомендуємо скористатися попутною доставкою. Це означає, що вантаж буде відправлено з транспортом, маршрут якого збігається з пунктом призначення.
Що означає збірний вантаж?
Відправлення з невеликими габаритами та вагою, що збираються у різних замовників, але транспортуються в одному авто за однаковим напрямком.
Машина буде готова виїжджати вже за годину
після підтвердження заявки
Не передаємо інформацію стороннім особам, не спам. Дані використовуються тільки для зв`язку.
Що станеться після того, як ви залишите заявку?
01
Менеджер зателефонує та уточнить деталі перевезення
02
Надасть вам розрахунок вартості
03
Складе та підпише з вами договір
04
Машину подано в обговорений час та місце