Транспортно-експедиторська компанія
ПН-ПТ: 10.00 - 19:00

Перевезення будматеріалів

Розрахувати
перевезення
вашого вантажу за 10 хв
-10% скидка на первую перевозку
Преимущества
Працюємо на ринку з 2015 року
Працюємо на ринку з 2015 року
Завдяки досвіду впораємося із завданням будь-якої складності.
Без посередників та переплат
Без посередників та переплат
Кожному клієнту – відповідний за ціною вид вантажоперевезень без втрати якості.
Моніторинг доставки вантажів
Моніторинг доставки вантажів
Клієнт може запросити інформацію про місцезнаходження вантажу у будь-який час.
Доставка день у день
Доставка день у день
Залишайте заявку сьогодні і чекайте на ваш вантаж наступного дня.
Транспорт по всій Україні та Європі
Транспорт по всій Україні та Європі
Для цього ми маємо доступ до широкої мережі автотранспорту.

Вантажоперевезення будматеріалів є незамінним етапом постачання різної продукції та обладнання безпосередньо на будівельні об'єкти. Чим швидше та якісніше здійснюються такі автоперевезення, тим ефективніше йде будівництво, незалежно від його масштабів. Якщо вам потрібне перевезення арматури, побутівок, металоконструкцій та інших будівельних матеріалів, рекомендуємо звернутися до професіоналів своєї справи — компанії NoviTrans.

Ми більше 10 років займаємося доставкою різних вантажів автомобільним транспортом та знаємо всі тонкощі цього процесу. У нашому штаті працюють досвідчені та кваліфіковані співробітники, які організують транспортування будівельних матеріалів на професійному рівні. Саме у нас ви отримуєте високу якість послуг за найлояльнішими тарифами в країні.

Чому важливо замовити перевезення будматеріалів у перевіреної компанії?

Регіональна та міжнародна доставка такого типу вантажів пов'язана з низкою складнощів та особливостей, серед яких:

  • Розмаїття будматеріалів. Перевезення будівельних вантажів може включати безліч різних матеріалів - від цегли, бетону та деревини, до великогабаритних сталевих конструкцій. Кожен із цих будматеріалів має свої особливості, тому необхідно підходити до їх доставки індивідуально.

  • Вимоги до упаковки. Хороша машина для перевезення будматеріалів не дає гарантії безпеки вантажу. Кожен матеріал вимагає надійного пакування для захисту від пошкоджень під час транспортування. Наприклад, бетонні блоки можуть вимагати додаткових опор для запобігання переміщенню, а скляні панелі мають бути захищені від вібрації.

  • Особливості, навантаження, розвантаження та транспортування. Щоб перевезти деякі будівельні матеріали, може знадобитися спеціалізоване обладнання, таке як вантажівки з кранами або спеціальні причепи для перевезення довгих і великогабаритних предметів, наприклад сталевих балок.

  • Обмеження для перевезення. Залежно від типу транспорту, який буде використовуватися для вантажоперевезення, існують певні рамки за вагою та габаритами вантажу. Необхідно враховувати ці обмеження під час планування маршруту та вибору автотранспорту.

  • Особливі вимоги до безпеки. Будівельні матеріали можуть бути небезпечними для перевезення, наприклад, вибухонебезпечними чи токсичними. Тому необхідно забезпечити їхнє безпечне транспортування на всіх етапах.

Переваги компанії з вантажоперевезення будматеріалів NoviTrans

  • Професійні водії. Всі наші шофери мають досвід роботи з перевезеннями будівельних матеріалів. Вони знають, як поводитися з вантажем і як правильно керувати транспортним засобом, щоб зберегти його якість від відправки до доставки.

  • Сучасний автопарк. Ми використовуємо лише сучасні вантажні автомобілі, які обладнані спеціальними пристроями для перевезення вантажів. Це дозволяє нам швидко та безпечно відправити будь-який будматеріал.

  • Гнучка цінова політика. Ми пропонуємо найлояльніші тарифи на послуги вантажоперевезення по Україні. Прагнемо надавати нашим клієнтам найкращі ціни та умови співпраці, щоб вони могли отримати максимальну вигоду.

Отримати всю необхідну інформацію, а також розрахунок попередньої вартості транспортного перевезення будівельних вантажів можна у наших менеджерів на офіційному сайті novitrans.com.ua.

Підберемо машину для вашого вантажу і подамо її в будь-яку точку за 2 години
Питання - відповідь
поширені запитання
Як замовити доставку вантажу по Україні в Novitrans?
Для того, щоб замовити вантажоперевезення по Україні, достатньо залишити заявку у формі нижче, менеджер передзвонить і уточнить усі деталі.
Як розрахувати кількість вантажу?
Для розрахунку обсягу вантажу V=A*B*H. Знаком V позначається загальний обсяг вантажу, A – довжина вантажу в метрах, B – ширина вантажу, Н – висота вантажу. Отриману цифру помножте на загальну кількість коробок.
Скільки коштує 1 км вантажоперевезення по Україні?
На вартість вантажоперевезень по Україні впливає вага вантажу та відстань. Вантаж до 3тон - від 10 грн/км, вантаж до 5 тонн - від 19 грн/км, вантаж до 10 тонн - від 23 грн/км, вантаж до 20тон - від 35 грн/км.
Як дешевше перевезти вантаж з одного міста до іншого?
З метою економії рекомендуємо скористатися попутною доставкою. Це означає, що вантаж буде відправлено з транспортом, маршрут якого збігається з пунктом призначення.
Машина буде готова виїжджати вже за годину
після підтвердження заявки
Не передаємо інформацію стороннім особам, не спам. Дані використовуються тільки для зв`язку.
Що станеться після того, як ви залишите заявку?
01
Менеджер зателефонує та уточнить деталі перевезення
02
Надасть вам розрахунок вартості
03
Складе та підпише з вами договір
04
Машину подано в обговорений час та місце