Транспортно-експедиторська компанія
ПН-ПТ: 10.00 - 19:00

Вантажні перевезення Львів

Розрахувати
перевезення
вашого вантажу за 10 хв
-10% скидка на первую перевозку
Преимущества
Працюємо на ринку з 2015 року
Працюємо на ринку з 2015 року
Завдяки досвіду впораємося із завданням будь-якої складності.
Без посередників та переплат
Без посередників та переплат
Кожному клієнту – відповідний за ціною вид вантажоперевезень без втрати якості.
Моніторинг доставки вантажів
Моніторинг доставки вантажів
Клієнт може запросити інформацію про місцезнаходження вантажу у будь-який час.
Доставка день у день
Доставка день у день
Залишайте заявку сьогодні і чекайте на ваш вантаж наступного дня.
Транспорт по всій Україні та Європі
Транспорт по всій Україні та Європі
Для цього ми маємо доступ до широкої мережі автотранспорту.

Потрібно замовити перевезення вантажів у Львові, по області чи в інше місто? Залюбки допоможемо: доставимо вантаж будь-якого об'єму та габаритів максимально оперативно, з гарантією безпеки та цілісності вашого майна! Вантажні перевезення по м.Львів - це те, на чому ми спеціалізуємося уже не один рік, і в цьому уже переконались сотні клієнтів.

Послуги перевезення вантажів: специфіка сфери

Якщо мова йде про звичайне транспортування власних речей, тут все більш-менш просто: можна звернутися до знайомих чи скористатися послугою приватних водіїв. Але якщо мова йде про перевезення вантажів у Львові в промислових об'ємах, знайти перевізника не так вже й просто. Особливо якщо це харчові продукти або пальне, транспортування яких має здійснюватися спеціально облаштованим транспортом, з дотриманням заходів безпеки. 

 

Послуги з перевезення вантажів по Львову мають враховувати:

  • Об'єм та розміри продукції, виходячи з яких, обирається тип авто для доставки.

  • Кілометраж та маршрут. Вантажоперевезення в м. Львів можуть ускладнюватися не лише особливостями дорожнього покриття, але й розмірами вулиць в деяких районах міста. Перевізник має врахувати ці нюанси, розробити оптимальний по кілометражу маршрут та розв'язувати проблему доставки в кінцевий пункт, підібравши відповідний транспортний  засіб. 

  • Дозвільні документи. Це актуально у разі перевезення хімічних чи вогненебезпечних речовин, продуктів легкої та харчової промисловості тощо.

  • Страховка на випадок форс-мажорних обставин (крадіжки, порушення цілісності, несвоєчасної доставки вантажу). 

І це не повний перелік питань, які потрібно вирішити, замовляючи вантажні перевезення (Львівська область). Тож знайти приватного водія чи знайомого, з яким би можна було б вирішити ці та ряд інших нюансів, дуже складно. Тому краще відразу звернутися до професіоналів, для яких вантажоперевезення у Львові та міжміські перевезення є прямою спеціалізацією з налагодженою логістичною системою.

Novitrans: професійний вантажні перевезення зі Львова по Україні

Одне з перших питань, яке задають нам клієнти - скільки коштує доставка вантажу за км. Спочатку відповідь на нього є достатньо умовною, оскільки остаточна цифра буде залежати від:

  • Типу багажу, а отже і обраного транспорту. Наш автопарк дозволяє запропонувати клієнтам масу варіантів, на різний об'єм, склад та розмір вантажів. 

  • Маршруту від точки до А до кінцевої Б. При цьому перевезення вантажу здійснюється максимально коротким, але водночас зручним шляхом (з урахуванням особливості дорожнього покриття, розмірів вулиць та ін.).

  • Необхідності в оформленні дозвільних документів та інших нюансів, пов'язаних із безпекою та габаритами вантажів. 

Та в будь-якому випадку, ціна вантажних перевезень у Львові для наших клієнтів є цілком доступною та повністю виправдовує якісний сервіс. 

Щоб дізнатися більш точні розцінки - зверніться до нашого менеджера, обговоріть подробиці, щоб перевезти вантаж у потрібне місце в максимально стислі терміни!


 

Підберемо машину для вашого вантажу і подамо її в будь-яку точку за 2 години
Питання - відповідь
поширені запитання
Скільки коштує вантажоперевезення зі Львова?
Вартість вантажоперевезення зі Львова залежить від ваги вантажу, обсягу та відстані. Приблизні ціни ми вказали на таблиці трохи вище на сторінці. Залишайте заявку для точного розрахунку вартості та пошуку авто.
Як замовити вантажоперевезення у Львові?
Для того, щоб замовити вантажоперевезення в місті Львів достатньо залишити заявку у формі нижче, менеджер передзвонить та уточнить усі деталі.
Скільки коштує 1 км вантажоперевезення по Україні?
На вартість вантажоперевезень по Україні впливає вага вантажу та відстань. Вантаж до 3тон - від 10 грн/км, вантаж до 5 тон - від 19 грн/км, вантаж до 10 тон - від 23 грн/км, вантаж до 20тон - від 35 грн/км.
Як дешевше перевезти вантаж з одного міста до іншого?
З метою економії рекомендуємо скористатися попутною доставкою. Це означає, що вантаж буде відправлено з транспортом, маршрут якого збігається з пунктом призначення.
Машина буде готова виїжджати вже за годину
після підтвердження заявки
Не передаємо інформацію стороннім особам, не спам. Дані використовуються тільки для зв`язку.
Що станеться після того, як ви залишите заявку?
01
Менеджер зателефонує та уточнить деталі перевезення
02
Надасть вам розрахунок вартості
03
Складе та підпише з вами договір
04
Машину подано в обговорений час та місце