Транспортно-експедиторська компанія
ПН-ПТ: 10.00 - 19:00

Вантажні Перевезення Ізотермом

Розрахувати
перевезення
вашого вантажу за 10 хв
-10% скидка на первую перевозку
Преимущества
Працюємо на ринку з 2015 року
Працюємо на ринку з 2015 року
Завдяки досвіду впораємося із завданням будь-якої складності.
Без посередників та переплат
Без посередників та переплат
Кожному клієнту – відповідний за ціною вид вантажоперевезень без втрати якості.
Моніторинг доставки вантажів
Моніторинг доставки вантажів
Клієнт може запросити інформацію про місцезнаходження вантажу у будь-який час.
Доставка день у день
Доставка день у день
Залишайте заявку сьогодні і чекайте на ваш вантаж наступного дня.
Транспорт по всій Україні та Європі
Транспорт по всій Україні та Європі
Для цього ми маємо доступ до широкої мережі автотранспорту.

Компанія NoviTrans - сучасна транспортна компанія в Україні, яка пропонує професійні послуги в галузі ізотермічних вантажоперевезень. Ми гарантуємо надійне та безпечне транспортування вантажів усіх типів, включаючи продукти харчування, медичні препарати та інші товари, які потребують спеціальних умов зберігання під час транспортування.

Ізотерм вантажоперевезення від NoviTrans здійснюється під суворим контролем якості на всіх етапах доставки вантажу. Наші водії мають великий стаж за кермом та практичний досвід транспортування скоропорту. Кваліфікована команда логістів прокладе оптимальний маршрут для перевезення ізотерму, який дозволить реалізувати доставку за обмеженого бюджету у максимально короткі терміни. А професійні менеджери нададуть повну підтримку на всіх етапах співпраці.

Для яких галузей актуальні ізотермічні перевезення?

Вантажоперевезення ізотермічними контейнерами є необхідною послугою для багатьох напрямків бізнесу, в яких є необхідність регулярного транспортування товарів, що потребують особливого режиму температури. Ізотерм перевезення є найбільш актуальним для наступних галузей:

  • Продовольча промисловість. Послуги ізотерму є затребуваними для доставки свіжих продуктів харчування, таких як м'ясо, риба, фрукти, овочі, молочні продукти. Вони забезпечують безпеку якості та свіжості товарів протягом усього шляху проходження.

  • Медична індустрія. Замовити вантажоперевезення ізотермічними контейнерами актуально для перевезення препаратів, вакцин, біологічних матеріалів та інших товарів, що потребують особливого режиму зберігання.

  • Хімічна промисловість. Транспортні ізотерм перевезення використовуються для транспортування небезпечних хімічних речовин, а також сировини, яка потребує спеціальних умов транспортування.

  • Електронна промисловість. Перевезення ізотерму також потрібне для транспортування окремих видів електронних компонентів та пристроїв, які потребують захисту від впливу високих чи низьких температур.

У нашій компанії ми готові надати професійні послуги вантажоперевезень ізотермічними контейнерами для всіх перерахованих вище галузей та багатьох інших. Ми гарантуємо безпеку та збереження вашого вантажу від моменту відправлення до його прибуття до пункту призначення.

Послуги автоперевезення ізотерму від транспортної компанії NoviTrans

Необхідно доставити спеціалізований вантаж із дотриманням конкретних умов транспортування? Бронюйте перевезення на novitrans.com.ua! Ми давно працюємо в ніші вантажоперевезення ізотерму і знаємо, як доставити продукцію в безпеці і точно вчасно.

Щороку сотні клієнтів звертаються до нас тому, що ми:

  • Використовуємо ізотермічні контейнери, оснащені системою охолодження та підтримання заданої температури в широкому діапазоні.

  • Гарантуємо високу герметичність, що запобігає можливим витокам і захищає вантаж від впливу зовнішніх факторів.

  • Здійснюємо контроль температури протягом усього шляху вантажу.

  • Пропонуємо можливість використання різних видів ізотермічних контейнерів, залежно від вимог вантажу та побажань клієнта.

Замовляйте автоперевезення ізотермом по Україні на нашому офіційному сайті novitrans.com.ua. Отримайте повний спектр професійних послуг за вигідною вартістю.

Підберемо машину для вашого вантажу і подамо її в будь-яку точку за 2 години
Питання - відповідь
поширені запитання
Як замовити доставку вантажу по Україні в Novitrans?
Для того, щоб замовити вантажоперевезення по Україні, достатньо залишити заявку у формі нижче, менеджер передзвонить і уточнить усі деталі.
Як розрахувати кількість вантажу?
Для розрахунку обсягу вантажу V=A*B*H. Знаком V позначається загальний обсяг вантажу, A – довжина вантажу в метрах, B – ширина вантажу, Н – висота вантажу. Отриману цифру помножте на загальну кількість коробок.
Скільки коштує 1 км вантажоперевезення по Україні?
На вартість вантажоперевезень по Україні впливає вага вантажу та відстань. Вантаж до 3тон - від 10 грн/км, вантаж до 5 тонн - від 19 грн/км, вантаж до 10 тонн - від 23 грн/км, вантаж до 20тон - від 35 грн/км.
Як дешевше перевезти вантаж з одного міста до іншого?
З метою економії рекомендуємо скористатися попутною доставкою. Це означає, що вантаж буде відправлено з транспортом, маршрут якого збігається з пунктом призначення.
Машина буде готова виїжджати вже за годину
після підтвердження заявки
Не передаємо інформацію стороннім особам, не спам. Дані використовуються тільки для зв`язку.
Що станеться після того, як ви залишите заявку?
01
Менеджер зателефонує та уточнить деталі перевезення
02
Надасть вам розрахунок вартості
03
Складе та підпише з вами договір
04
Машину подано в обговорений час та місце