Транспортно-експедиторська компанія
ПН-ПТ: 10.00 - 19:00

Зернові Вантажоперевезення

Розрахувати
перевезення
вашого вантажу за 10 хв
-10% скидка на первую перевозку
Преимущества
Працюємо на ринку з 2015 року
Працюємо на ринку з 2015 року
Завдяки досвіду впораємося із завданням будь-якої складності.
Без посередників та переплат
Без посередників та переплат
Кожному клієнту – відповідний за ціною вид вантажоперевезень без втрати якості.
Моніторинг доставки вантажів
Моніторинг доставки вантажів
Клієнт може запросити інформацію про місцезнаходження вантажу у будь-який час.
Доставка день у день
Доставка день у день
Залишайте заявку сьогодні і чекайте на ваш вантаж наступного дня.
Транспорт по всій Україні та Європі
Транспорт по всій Україні та Європі
Для цього ми маємо доступ до широкої мережі автотранспорту.

Вантажоперевезення зерна є важливою частиною логістичного ланцюжка в сільськогосподарській галузі, імпорті та експорті продукції з різними країнами. Якщо вам потрібні транспортні перевезення пшениці, кукурудзи, насіння та іншої агротехнічної культури, важливо звертатися до перевіреного перевізника. Компанія NoviTrans є одним із надійних партнерів з доставки зерна в Україну.

За роки роботи ми створили ефективну логістичну мережу, створили великий автопарк сучасних машин, заручилися підтримкою надійних партнерів із бездоганною репутацією. Все це дозволяє нам організувати зернові перевезення по Україні та закордон максимально оперативно, безпечно та за доступними тарифами. Ми гарантуємо збереження вантажу на всіх етапах та пропонуємо повний спектр послуг з доставки автотранспортом.

Особливості перевезення зернових культур

 • Упаковка. Зерно може бути упаковане в різні види контейнерів, такі як мішки, ящики та пакети. Кожен тип контейнера має свої особливості, які потрібно враховувати під час планування вантажних перевезень автомобільним транспортом.

 • Контроль умов транспортування. Сировина цієї категорії може бути чутливою до підвищеної вологості. Тому при перевезенні зернових вантажів необхідно контролювати рівень вологи у вантажному відсіку.

 • Тип вантажних машин. Для транспортування зерна можуть використовуватись різні види автотранспорту. Кожен має свої особливості, які потрібно враховувати при плануванні вантажоперевезень. Як правило, транспортні компанії з перевезення зерна використовують спеціальні зерновози.

 • Супутнє обладнання. Для перевезення зерна може знадобитися спеціальне обладнання, наприклад, вентиляційні системи. Таке обладнання забезпечує циркуляцію повітря у вантажному відсіку, що дозволяє безпечно відправити вантаж навіть на далекі відстані.

 • Пункт призначення, логістика. При плануванні перевезення кукурудзи, пшениці та інших видів зерна, особливо міжнародної, необхідно враховувати місце розташування точки призначення. Це може вплинути на вибір транспортного засобу та визначення оптимального маршруту доставки.

Транспортні послуги з перевезення зерна від NoviTrans

Потрібні якісні та безпечні автоперевезення зернових культур? Звертайтесь до фахівців із NoviTrans. Своїм клієнтам ми пропонуємо вигідну вартість перевезення 1 тонни зерна та більшого обсягу, прозорі умови співпраці та професійну підтримку на всіх етапах відправки та доставки.

К нам звертаються тому, що ми:

 • Маємо великий досвід та кваліфікацію в організації автомобільних вантажоперевезень будь-якої продукції, сировини та техніки.

 • Маємо необхідні навички та знання в галузі упаковки зерна, контролю вологості, вибору транспортного засобу, визначення маршруту та вибору оптимальних умов транспортування.

 • Пропонуємо автомобільні вантажоперевезення по всій території країни та за її межами. Це дозволяє клієнтам компанії швидко доставляти зернові культури в будь-яку точку, незалежно від відстані та розташування.

 • Надаємо гнучкий підхід до організації вантажоперевезень, враховуючи індивідуальні потреби клієнтів.

 • Обслуговуємо клієнтів на високому рівні.

 • Пропонуємо розумні ціни на перевезення вантажу масою 1 тонну за кілометр.

 • Робимо прозорий розрахунок вартості зерноперевезення.

Ви можете замовити послуги перевезення зерна на сайті novitrans.com.ua. Відчуйте всі переваги співпраці із професійною транспортною компанією вже зараз!
Підберемо машину для вашого вантажу і подамо її в будь-яку точку за 2 години
Питання - відповідь
поширені запитання
Як замовити доставку вантажу по Україні в Novitrans?
Для того, щоб замовити вантажоперевезення по Україні, достатньо залишити заявку у формі нижче, менеджер передзвонить і уточнить усі деталі.
Як розрахувати кількість вантажу?
Для розрахунку обсягу вантажу V=A*B*H. Знаком V позначається загальний обсяг вантажу, A – довжина вантажу в метрах, B – ширина вантажу, Н – висота вантажу. Отриману цифру помножте на загальну кількість коробок.
Скільки коштує 1 км вантажоперевезення по Україні?
На вартість вантажоперевезень по Україні впливає вага вантажу та відстань. Вантаж до 3тон - від 10 грн/км, вантаж до 5 тонн - від 19 грн/км, вантаж до 10 тонн - від 23 грн/км, вантаж до 20тон - від 35 грн/км.
Як дешевше перевезти вантаж з одного міста до іншого?
З метою економії рекомендуємо скористатися попутною доставкою. Це означає, що вантаж буде відправлено з транспортом, маршрут якого збігається з пунктом призначення.
Машина буде готова виїжджати вже за годину
після підтвердження заявки
Не передаємо інформацію стороннім особам, не спам. Дані використовуються тільки для зв`язку.
Що станеться після того, як ви залишите заявку?
01
Менеджер зателефонує та уточнить деталі перевезення
02
Надасть вам розрахунок вартості
03
Складе та підпише з вами договір
04
Машину подано в обговорений час та місце