Транспортно-експедиторська компанія
ПН-ПТ: 10.00 - 19:00

Вантажні Перевезення до Словенії

Розрахувати
перевезення
вашого вантажу за 10 хв
-10% скидка на первую перевозку
Преимущества
Працюємо на ринку з 2015 року
Працюємо на ринку з 2015 року
Завдяки досвіду впораємося із завданням будь-якої складності.
Без посередників та переплат
Без посередників та переплат
Кожному клієнту – відповідний за ціною вид вантажоперевезень без втрати якості.
Моніторинг доставки вантажів
Моніторинг доставки вантажів
Клієнт може запросити інформацію про місцезнаходження вантажу у будь-який час.
Доставка день у день
Доставка день у день
Залишайте заявку сьогодні і чекайте на ваш вантаж наступного дня.
Транспорт по всій Україні та Європі
Транспорт по всій Україні та Європі
Для цього ми маємо доступ до широкої мережі автотранспорту.

В Словеніі основною економічною галуззю є зовнішня торгівля, яка значно зросла за останні роки. Тому автомобільні вантажоперевезення до цієї країни лише продовжують набирати попиту. Якщо вам потрібна послуга перевезення вантажів із Словенії до України та назад, рекомендуємо звернутися до міжнародної транспортної компанії NoviTrans.

Наша організація здійснює доставку різного типу продукції, сировини та техніки до європейських країн. Саме у нас ви отримуєте доступ до повного спектру послуг міжнародного перевезення із Словенії з найлояльнішими тарифами. Наші спеціалісти допоможуть вам вибрати найбільш підходящий транспортний засіб, прокладуть оптимальний маршрут і нададуть вичерпну консультацію по темі за потреби.

Перевезення яких вантажів зі Словенії ми здійснюємо?

NoviTrans займається доставкою різних видів продукції та товарів. Такі можливості стали доступні для наших клієнтів завдяки широкому автопарку з багатьох сучасних автомобілів, включаючи спеціалізовану техніку.

З нашою допомогою ви зможете організувати перевезення з України до Словенії та назад будь-яких типів вантажу, включаючи:

  • будівельні матеріали;

  • спеціальну техніку;

  • сипучі та насипні вантажі;

  • харчові продукти;

  • негабаритні та небезпечні вантажі;

  • зернові та добрива;

  • нафтопродукти;

  • хімічні речовини;

  • продукцію, що швидко псується, та ін.

Перед відправкою на маршрут кожна вантажівка проходить повну діагностику на нашому власному СТО, де досвідчені автомеханіки проводять технічний огляд без поспіху. А страховка на вантажні перевезення до Словенії від наших партнерів гарантує клієнту повне фінансове відшкодування за непередбачених обставин.

Чому вибирають NoviTrans?

Наша компанія забезпечує якісну доставку вантажів із Словенії в обумовлений термін. А фахівці, які працюють в організаційному процесі, мають високу кваліфікацію та готові опрацювати кожну деталь у мобільному режимі. Ми вважаємо, що лише комплексний підхід може забезпечити досягнення бажаного результату. Тому надаємо послуги організації попутного перевезення вантажів до Любляни та інші міста Словенія під ключ.

Наша компанія виділяється на тлі інших організацій своєю мобільністю, компетентністю, надійністю та вигідною вартістю. Ми продумуємо маршрут руху, оцінюємо потенційні ризики та можливі витрати, щоб запропонувати замовнику найоптимальніший варіант доставки. За 10 років активного представництва у сфері вантажоперевезень наші співробітники розвинули такі якості, як злагодженість у прийнятті рішень та оперативність реагування.

Автоперевезення зі Словенії від NoviTrans організуються відповідно до чинних норм безпеки та міжнародних сертифікатів якості. Під час підготовки вантажу до відправки ми враховуємо як об'єктивні, а й суб'єктивні чинники. Консультацію щодо наших послуг та розцінок можна отримати, звернувшись до менеджерів онлайн або за телефоном на novitrans.com.ua. Ми гарантуємо індивідуальний супровід на всіх етапах співпраці.

Підберемо машину для вашого вантажу і подамо її в будь-яку точку за 2 години
Питання - відповідь
поширені запитання
Як замовити міжнародні вантажні перевезення до Словенії?
Для того, щоб замовити вантажоперевезення до Словенії достатньо залишити заявку у формі нижче, менеджер передзвонить та уточнить усі деталі.
Як дешевше перевезти вантаж із однієї країни до іншої?
З метою економії рекомендуємо скористатися попутною доставкою. Це означає, що вантаж буде відправлено з транспортом, маршрут якого збігається з пунктом призначення.
Яким автопарком користується компанія Novitrans для перевезень до Словенії?
Машина буде готова виїжджати вже за годину
після підтвердження заявки
Не передаємо інформацію стороннім особам, не спам. Дані використовуються тільки для зв`язку.
Що станеться після того, як ви залишите заявку?
01
Менеджер зателефонує та уточнить деталі перевезення
02
Надасть вам розрахунок вартості
03
Складе та підпише з вами договір
04
Машину подано в обговорений час та місце